Napište nám
Objednávka
Dezinfekce proti koronaviru
HOT LINE DEZINFEKCE
725 971 256
(Po-Ne)
Fungujeme bez omezení Dezinfekce provádíme do 24 h

Naše společnost si vyhrazuje právo odmítnout objednanou službu lidem, firmám či institucím, jenž jsou v souvislosti s COVID-19 v karanténě či je u nich potvrzena nákaza virem COVID-19. Objednáním úklidové či pomocné služby prohlašujete, že v místě výkonu objednané služby, ani v jeho bezprostředním okolí nejsou známy žádné případy COVID-19, a to ani ve stavu karantény či podezření. Dále se zavazujete až 14 dní zpětně nás o případné změně ohledně rozšíření či nákazy COVID-19, a s tím spojené karanténě informovat. V případě zatajení této skutečnosti budou vůči Vaší osobě či společnosti učiněny právní kroky pro náhradu případné škody, která by Vaším jednáním byla způsobena naší společnosti.

Děkujeme za pochopení, Ukliďmi.

Jak odstranit skvrny od červeného vína, či jiného alkoholu?

Červené víno dokáže napáchat parádní škody a podle zákonů schválnosti se směr rozlité tekutiny vždy vydá směrem k nejviditelnějšímu místu nebo alespoň k tomu nejsvětlejšímu. Nemusíte doma pořádat bujarý večírek, mnohdy stačí k pohromě jedno nešikovné drcnutí do poloprázdné skleničky. Jak se takových skvrn zbavit? Možná jednodušeji, než myslíte.

Sůl nad zlato

A to je pravda i v případě likvidování skvrn. Sůl dokáže velmi rychle pohltit vlhkost a vytáhnout s ní i barevný pigment. Zasažené místo hojně zasypte solí a nechte pár minut působit. Pak stačí košili nebo ubrus vyprat. Pravda, koberec do pračky nestrčíte, tam ale stačí běžná houbička na mytí nádobí a zasažené místo „vydrbat“.

Ne vždy se povede zachytit nehodu ihned, a ne vždy máte po ruce sůl. I zaschlé skvrny je možné úspěšně vyčistit. Stačí navlhčit citronovou šťávou nebo octem a opět nechat chvíli působit. Tady pozor na tkaninu, citron i ocet obsahují stopy kyseliny a mohou poškodit barvu. U tmavých látek raději opatrně.

Voda a žlučové mýdlo? Perfektní

Svá kouzla umí i docela obyčejné žlučové mýdlo. Seženete jej v drogerii doslova za pár korun a vyplatí se jej mít mezi běžnými pracími prostředky. Stačí látku navlhčit a promnout s mýdlem a pak přidat mezi ostatní prádlo do pracího cyklu. Žlučové mýdlo vám pomůže i od jiných skvrn, čokoláda, zelená kolena tepláků od trávy, skvrny od fixu nebo propisek. Žlučové mýdlo nepodceňujte!

Co s koberci a čalouněním?

Pravda, ani žlučové mýdlo neumí zázraky a větší skvrny z koberce vyžadují razantní zásah. Ne, nebojte, nemusíte kupovat nákladnou drogerii. Většina přípravků je stejně založena na podobných účincích jako je ocet, citron, nebo ono žlučové mýdlo. Navíc je drahá a na koberci taky zázraky neukáže.

Ideální je extraktor, tedy vysavač na mokré čištění. Systém žene vodu s čistícím prostředkem pod tlakem přímo mezi vlákna textilie, uvolní nečistoty a ihned je nasaje se zbytky vody do odpadní nádoby. Nejen, že vám pomůže od skvrn, navíc oživí barvy a vrátí zašlapaným místům původní strukturu. Extraktor je skvělý pro velký úklid, dokáže si poradit s koberci, ale i čalouněním křesel, gauče, kancelářských židlí. Nicméně pořizovací cena je poměrnou investicí. A asi se ani nevyplatí složitě extraktor půjčovat, převážet a po víkendu vracet…

Pokud vás opravdu trápí vzhled koberců a čalounění, nejjednodušší je pozvat si úklidovou firmu. Přiveze své vybavení, využije své síly a vás postaví doprostřed dokonale uklizeného bytu. Pár korun, hodinka dvě a můžete na návštěvu klidně pozvat tchýni. Kdyby se snažila sebevíc, stopy od červeného vína ani jiné drobky prostě nenajde.

Naše služby

Profesionální úklid
Úklidové služby
Úklidová firma

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA - ÚKLID

Odešlete nezávaznou poptávku pro zjištění ceny.

Prosíme, uveďte následující důležité informace.

Byty, rodinné domy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Typ úklidu (klasik/general) + činnosti navíc (doplňkové služby).
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.

Kanceláře, kancelářské prostory, firmy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Počet pater, místností, stolů, WC, kuchyněk - popis objektu.
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.
  • Preferovaný čas úklidu.

Objednávky přijímáme

Pondělí až pátek 8 - 18 hod.
Mob.:+420 725 971 256

info(zavináč)uklidmi(tečka)cz

Sídlo firmy

Ukliďmi.cz
Jankovcova 1566/2b
170 00 Praha 7

Fakturační údaje

Michal Anýž
Třebešovská 2254/105
193 00 Praha 9
Horní Počernice

Číslo učtu : 772772772
Kód Banky : 0600
IBAN: CZ73 0600 0000 0007 7277 2772
BIC ( SWIFT ): AGBACZPP

 

IČ: 69528608
DIČ: CZ8008140261

zavolejte nám
Odesláním tohoto formuláře beru na vědomí, že pro vyřízení poptávky jsou zpracovávány výše uvedené identifikační (jméno a příjmení) a kontaktní osobní údaje (telefonní a e-mailový kontakt), jejich poskytnutí je dobrovolné, bez nich by však nebylo možné zaslat naší cenovou nabídku a posléze uzavřít smlouvu.

Více o zpracování osobních údajů naleznete v informaci o zpracování osobních údajů dostupné na webových stránkách v části GDPR.