Napište nám
+420 725 971 256
Dezinfekce proti koronaviru
HOT LINE DEZINFEKCE
725 971 256
(Po-Ne)

Sezónní úklid Praha

Sezónní úklid je nezbytnou součástí péče o váš domov, která zaručuje, že váš interiér bude v každém ročním období zářit čistotou a pohodlím. Naše služby zahrnují širokou škálu úklidových činností, které jsou přizpůsobeny specifickým potřebám jednotlivých sezón. Ať už potřebujete připravit svůj domov na příchod zimy nebo uvítat jaro v plné kráse, jsme tu pro vás. Naši profesionálové se postarají o důkladné čištění, které zahrnuje nejen běžné úklidové práce, ale i speciální úkoly jako je mytí oken, čištění koberců a čalounění nebo údržba zahrady.

V období Vánoc nabízíme předvánoční a vánoční úklid, který vám pomůže vytvořit kouzelnou atmosféru bez starostí. V rámci této služby se zaměřujeme na detailní úklid všech prostor, aby váš domov zářil čistotou a připraveností na sváteční hosty.

Předvánoční a vánoční úklid

Na jaře a Velikonoce přinášíme jarní a velikonoční úklid, kdy odstraníme stopy zimy a obnovíme svěžest vašeho domova. Pečlivě uklidíme každý kout, abyste mohli přivítat jaro v prostředí, které je nejen čisté, ale i zdravé. S našimi sezónními úklidovými službami získáte nejen dokonale uklizený domov, ale i více času na věci, které máte rádi.

Jarní a velikonoční úklid

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA - ÚKLID

Odešlete nezávaznou poptávku pro zjištění ceny.
Prosíme, uveďte následující důležité informace.

Byty, rodinné domy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Typ úklidu (klasik/general) + činnosti navíc (doplňkové služby).
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.
  • Preferovaný čas úklidu.

Kanceláře, kancelářské prostory, firmy

  • Počet pater, místností, stolů, WC, kuchyněk - popis objektu. Vepište prosím do poznámky.
zavolejte nám
Odesláním tohoto formuláře beru na vědomí, že pro vyřízení poptávky jsou zpracovávány výše uvedené identifikační (jméno a příjmení) a kontaktní osobní údaje (telefonní a e-mailový kontakt), jejich poskytnutí je dobrovolné, bez nich by však nebylo možné zaslat naší cenovou nabídku a posléze uzavřít smlouvu.

Více o zpracování osobních údajů naleznete v informaci o zpracování osobních údajů dostupné na webových stránkách v části GDPR.