Napište nám
Objednávka
Dezinfekce proti koronaviru
HOT LINE DEZINFEKCE
725 971 256
(Po-Ne)
Fungujeme bez omezení Dezinfekce provádíme do 24 h

Naše společnost si vyhrazuje právo odmítnout objednanou službu lidem, firmám či institucím, jenž jsou v souvislosti s COVID-19 v karanténě či je u nich potvrzena nákaza virem COVID-19. Objednáním úklidové či pomocné služby prohlašujete, že v místě výkonu objednané služby, ani v jeho bezprostředním okolí nejsou známy žádné případy COVID-19, a to ani ve stavu karantény či podezření. Dále se zavazujete až 14 dní zpětně nás o případné změně ohledně rozšíření či nákazy COVID-19, a s tím spojené karanténě informovat. V případě zatajení této skutečnosti budou vůči Vaší osobě či společnosti učiněny právní kroky pro náhradu případné škody, která by Vaším jednáním byla způsobena naší společnosti.

Děkujeme za pochopení, Ukliďmi.

Dezinfekce fogováním

Skutečně účinná dezinfekce prostor závisí na dvou složkách – volbě optimálního dezinfekčního prostředku a způsobu aplikace. Pracovní stůl, toalety nebo třeba dotykové plochy ovládacích panelů a klik můžete snadno ošetřit běžným rozprašovačem. Opravdový efekt však mají dezinfekční metody, které obsáhnou všechny povrchy a vytvoří jemný ochranný mikrofilm.

Dokonalá ochrana s dlouhodobým efektem

Nejmodernější dezinfekční prostředky efektivně kombinují peroxid vodíku, aktivní stříbro nebo třeba bázi alkoholu s látkami AMIN a KAS. Tyto látky dokáží nejen okamžitě rozrušit jádro patogenů, navíc vytváří jemnou obrannou bariéru. Podle typu přípravku dokáží likvidovat stopy bakterií, plísní i virů s efektem trvání až třech týdnů. Tedy jediná aplikace garantuje skutečně vysoce bezpečné prostředí a po mimořádně dlouhou dobu.

Nespornou výhodu je i fakt, že účinné složení nemá vedlejší negativní efekt. Přípravek je možné nanést opravdu plošně bez nutného třídění nebo zakrývání citlivých materiálů. Nepůsobí změny v barvě ani struktuře, hodí se na dřevěný nábytek, plasty, kovy i bytový textil.

Napište si o bližší informace

Znásobte účinky dezinfekce správnou aplikací

Výjimečný efekt dezinfekce pak může znásobit i způsob aplikace, kterým je tzv. foggování. Mlha má aerosolovou konzistenci, dokáže proniknout nejen po hladkých površích, ale dostává se i na těžko dostupná místa. Jemná mlha doslova obalí a uzavře v sobě i takové detaily, jako jsou jednotlivá písmena klávesnice, členité lišty na oknech nebo ovládací páky polohovatelných kancelářských židlí.

Speciální přístroje dokáží vytvářet z dezinfekčního činidla hustou mlhu, kterou pak silnou tryskou rozprašují po interiéru. Mlha může mít nízkou teplotu, tato varianta je vhodná pro běžně velké prostory. Vyšší účinnost má mlha zahřátá, využívá navíc efekt rozpínání. Účinná látka se tak lépe dostane třeba i do mikrovláken čalounění nebo koberců.

Aplikaci mlhy musí provádět samozřejmě pouze školená obsluha v ochranném obleku. Používáme prostředky, kdy je možné následně do ošetřených prostor jít téměř ihned, nejsou jedovaté. Doporučuje se jen v prostředí pracovat delší dobu, je třeba nechat 30–60 min látku působit, poté se může již například v kancelářích nebo provozech opět pracovat.   Na rozdíl od techniky ozónováním, které je velmi jedovaté. Při ozónování se musí prostory důkladně vyvětrat.

Investujte do zdraví a vytvořte kolem sebe skutečně bezpečné prostředí. Dodržujte doporučená nařízení, ale zároveň se věnujte své profesi a dovolte firmě růst i v nepříznivé době.

Kontaktujte nás v případě zájmu o plošnou dezinfekci prostor.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA - ÚKLID A PLOŠNÁ DEZINFEKCE

Odešlete nezávaznou poptávku pro zjištění ceny.

Prosíme, uveďte následující důležité informace.

Byty, rodinné domy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Typ úklidu (klasik/general) + činnosti navíc (doplňkové služby).
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.

Kanceláře, kancelářské prostory, firmy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Počet pater, místností, stolů, WC, kuchyněk - popis objektu.
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.
  • Preferovaný čas úklidu.

Objednávky přijímáme

Pondělí až pátek 8 - 18 hod.
Mob.:+420 720 032 301
info(zavináč)uklidmi(tečka)cz
  HOT LINE DEZINFEKCE 725 971 256 (Po-Ne)

Sídlo firmy

Ukliďmi.cz
Koněvova 2660/141
130 00 Praha 3

Fakturační údaje

Michal Anýž
Třebešovská 2254/105
193 00 Praha 9
Horní Počernice

Číslo učtu : 772772772
Kód Banky : 0600
IBAN: CZ73 0600 0000 0007 7277 2772
BIC ( SWIFT ): AGBACZPP

 

IČ: 69528608
DIČ: CZ8008140261

zavolejte nám
Odesláním tohoto formuláře beru na vědomí, že pro vyřízení poptávky jsou zpracovávány výše uvedené identifikační (jméno a příjmení) a kontaktní osobní údaje (telefonní a e-mailový kontakt), jejich poskytnutí je dobrovolné, bez nich by však nebylo možné zaslat naší cenovou nabídku a posléze uzavřít smlouvu.

Více o zpracování osobních údajů naleznete v informaci o zpracování osobních údajů dostupné na webových stránkách v části GDPR.