Napište nám
Objednávka
Dezinfekce proti koronaviru
HOT LINE DEZINFEKCE
725 971 256
(Po-Ne)
Fungujeme bez omezení Dezinfekce provádíme do 24 h

Naše společnost si vyhrazuje právo odmítnout objednanou službu lidem, firmám či institucím, jenž jsou v souvislosti s COVID-19 v karanténě či je u nich potvrzena nákaza virem COVID-19. Objednáním úklidové či pomocné služby prohlašujete, že v místě výkonu objednané služby, ani v jeho bezprostředním okolí nejsou známy žádné případy COVID-19, a to ani ve stavu karantény či podezření. Dále se zavazujete až 14 dní zpětně nás o případné změně ohledně rozšíření či nákazy COVID-19, a s tím spojené karanténě informovat. V případě zatajení této skutečnosti budou vůči Vaší osobě či společnosti učiněny právní kroky pro náhradu případné škody, která by Vaším jednáním byla způsobena naší společnosti.

Děkujeme za pochopení, Ukliďmi.

Dezinfekce kanceláří a výrobních hal

Podle aktuálních průzkumů může až třetina zaměstnanců pracovat z domova. I při nejlepší vůli však není možné některé profese nebo pozice takto jednoduše přehodnotit. Prvním důležitým úkolem každé firmy tak je zajistit přítomným kolegům bezpečné prostředí a omezit riziko přenosu virového onemocnění. Kvalitně ošetřené prostředí pak vyvolá nejen kladnou odezvu v postoji a hodnocení zaměstnanců, ale s garancí také předejde komplikacím a výpadkům v provozuschopnosti celé firmy. Investice do kvalitních dezinfekčních služeb se rozhodně vyplatí v ohledu mezilidském, ale i ekonomickém.

Vyberte vhodné prostředky i způsob aplikace

Dezinfekce velkých prostor může být efektivní pouze za použití optimální kombinace účinných prostředků a správné aplikace. Běžné ruční otírání dotykových ploch, jako jsou desky stolu, kancelářská technika, kliky není v současné době dostačující a ani používané prostředky nemají žádaný dlouhodobý efekt.

Zajistit pečlivou dezinfekci všech povrchů ve všech používaných prostorách, tedy kancelářích, sdílené kuchyňky, toalet nebo dokonce výrobní haly vyžaduje zcela jiný přístup.

Dezinfekční efekt po dobu až třech týdnů

Určitě nemusíte hledat složitá řešení a procházet složení všech nabízených komerčních dezinfekčních prostředků. Objednejte si úklidovou firmu, v rámci zkušeností a vybudovaného zázemí může v relativně krátkém čase zajistit dezinfekci interiéru celé firmy, navíc s jistotou spolehlivosti.

Uklidmi.cz využívá ověřené přípravky na bázi alkoholu kombinující účinné látky KAS a amin, další variantou jsou přípravky s obsahem peroxidu vodíku a aktivního stříbra. Tyto látky okamžitě likvidují zárodky plísní, bakterií ale hlavně virů. Při aplikaci vytváří na povrchu jemný mikrofilm, který jejich působení aktivně udržuje až po dobu několika týdnů.

Napište si o bližší informace

Dokonale ošetřené povrchy i špatně dostupná místa

Firma vám doporučí i způsob aplikace, u plošného ošetření může nabídnout tlakový postřikovač nebo ještě lépe aplikaci teplou nebo studenou mlhou. Mikrokapénky účinných látek se tak dostávají v rovnoměrné vrstvě na všechny povrchy včetně špatně dostupných nebo členitých míst. Dokáží ošetřit nejen hladké povrchy stolů, plné plochy dveří, ale i kancelářskou techniku, včetně detailů jako jsou klávesnice, ovládací panely a vypínače. Aktivní dezinfekce působí jako efektivní prevence a likviduje všechny typy patogenů, nemá však nežádoucí vedlejší efekt. Na povrchu nepůsobí barevné skvrny, nemění strukturu, je bezpečnou variantou pro dřevo, plasty, kovy i textilní potahy.

Za zdraví se nevyplatí šetřit a dezinfekce prostor je zásadním tahem v boji proti virové nákaze. Vytvořte kolem sebe zdravé a důvěryhodné prostředí. Dbejte na zdraví své i svých zaměstnanců tak nejlépe, jak je to jen možné. Úklidovou firmu můžete využít jako jednorázovou pomoc, domluvit se můžete i na opakované aplikaci ve frekvenci několika týdnů. Záleží jen na vás, firma provede kompletní práce v rámci několika hodin a plně se přizpůsobí provozu vaší firmy.

Kontaktujte nás v případě zájmu o plošnou dezinfekci prostor.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA - ÚKLID A PLOŠNÁ DEZINFEKCE

Odešlete nezávaznou poptávku pro zjištění ceny.

Prosíme, uveďte následující důležité informace.

Byty, rodinné domy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Typ úklidu (klasik/general) + činnosti navíc (doplňkové služby).
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.

Kanceláře, kancelářské prostory, firmy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Počet pater, místností, stolů, WC, kuchyněk - popis objektu.
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.
  • Preferovaný čas úklidu.

Objednávky přijímáme

Pondělí až pátek 8 - 18 hod.
Mob.:+420 720 032 301
info(zavináč)uklidmi(tečka)cz
  HOT LINE DEZINFEKCE 725 971 256 (Po-Ne)

Sídlo firmy

Ukliďmi.cz
Koněvova 2660/141
130 00 Praha 3

Fakturační údaje

Michal Anýž
Třebešovská 2254/105
193 00 Praha 9
Horní Počernice

Číslo učtu : 772772772
Kód Banky : 0600
IBAN: CZ73 0600 0000 0007 7277 2772
BIC ( SWIFT ): AGBACZPP

 

IČ: 69528608
DIČ: CZ8008140261

zavolejte nám
Odesláním tohoto formuláře beru na vědomí, že pro vyřízení poptávky jsou zpracovávány výše uvedené identifikační (jméno a příjmení) a kontaktní osobní údaje (telefonní a e-mailový kontakt), jejich poskytnutí je dobrovolné, bez nich by však nebylo možné zaslat naší cenovou nabídku a posléze uzavřít smlouvu.

Více o zpracování osobních údajů naleznete v informaci o zpracování osobních údajů dostupné na webových stránkách v části GDPR.