Napište nám
Objednávka
Dezinfekce proti koronaviru
HOT LINE DEZINFEKCE
725 971 256
(Po-Ne)
Fungujeme bez omezení Dezinfekce provádíme do 24 h

Naše společnost si vyhrazuje právo odmítnout objednanou službu lidem, firmám či institucím, jenž jsou v souvislosti s COVID-19 v karanténě či je u nich potvrzena nákaza virem COVID-19. Objednáním úklidové či pomocné služby prohlašujete, že v místě výkonu objednané služby, ani v jeho bezprostředním okolí nejsou známy žádné případy COVID-19, a to ani ve stavu karantény či podezření. Dále se zavazujete až 14 dní zpětně nás o případné změně ohledně rozšíření či nákazy COVID-19, a s tím spojené karanténě informovat. V případě zatajení této skutečnosti budou vůči Vaší osobě či společnosti učiněny právní kroky pro náhradu případné škody, která by Vaším jednáním byla způsobena naší společnosti.

Děkujeme za pochopení, Ukliďmi.

Dezinfekce kanceláří

Mnoho firem řeší současná opatření proti šíření nákazou COVID 19 převodem pracovních povinností do „home office“. Snaží se minimalizovat riziko přenosu mezi zaměstnanci, vychází vstříc i omezením cestováním MHD a pohybem po veřejnosti. Limitovaný provoz přesto u některých oborů vyžaduje stálou přítomnost na pracovišti. Zvyšte bezpečnost svých zaměstnanců a kvalitním prostředím přispějte lepší psychické pohodě. Využijte příležitost a nechte plošně dezinfikovat veřejné prostory i kanceláře vaší firmy.

Pro ochranu zaměstnanců i vašich klientů

V kanceláři se mohou potkávat nejen vaši kolegové, ale i spolupracovníci z cizích obchodních, výrobních nebo řemeslných firem. Pohyb není možné na 100 % omezit a vědomě řídit. Dezinfekce prostor je proto na místě.

Úklidová firma má k dispozici zvlášť vyvinuté prostředky, které kombinují mimořádně účinné látky. Ty hubí široké spektrum bakterií, plísní, ale také virů. Podle zvoleného typu prostředku tak mohou zvýšit bezpečnost provozu při podezření na kontakt s infikovanou osobou nebo i v rámci opatření po prokázané kontaminaci. Účinnost některých látek navíc zachovává i v dlouhodobém efektu, tedy je optimálním řešením pro prostory, kde jsou vaši zaměstnanci vystavení pravidelnému kontaktu s osobami zvenčí.

Pečlivé ošetření celého prostoru

Úklidová firma řídí celou proceduru v pečlivých krocích. I zde záleží na použitém přípravku. Jednou z variant je ruční nanášení, které je provedené na všech površích. Ošetřují se podlahy, plochy dveří, vypínače a další místa, která jsou dotykovou plochou. Přípravek je nutné nanést i na kancelářskou techniku, stoly, opěrky židlí.

Dále je možné aplikovat prostředek na všechny povrchy pomocí rozprašovače. Rozptýlené kapénky dosáhnou i na špatně dostupné plochy a souvislou vrstvou pokryjí i členité profily nebo jiné nepravidelné tvary.

Některé přípravky zůstávají na povrchu, nepůsobí jako lepkavý film. Některé je třeba po působení setřít. Úklidová firma vás seznámí se složením a účinností používaných prostředků a doporučí vám optimální způsob aplikace, kterou následně podle dohodnutého rozsahu provede.
Můžeme vydezinfikovat veřejné prostory i kanceláře.

Investujte do zdraví!

Investice do profesionální dezinfekce kanceláří je v současné době prakticky nutností. I náročné období je možné zvládnout bez zbytečného rizika. Přispějte zdraví a dobré kondici svých zaměstnanců i sebe. Investicí do prevence ušetříte budoucí komplikace v provozu omezeném přísnou karanténou a dalšími navazujícími problémy.

Další informace o plošné dezinfekci prostor:

 

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA - ÚKLID A PLOŠNÁ DEZINFEKCE

Odešlete nezávaznou poptávku pro zjištění ceny.

Prosíme, uveďte následující důležité informace.

Byty, rodinné domy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Typ úklidu (klasik/general) + činnosti navíc (doplňkové služby).
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.

Kanceláře, kancelářské prostory, firmy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Počet pater, místností, stolů, WC, kuchyněk - popis objektu.
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.
  • Preferovaný čas úklidu.

Objednávky přijímáme

Pondělí až pátek 8 - 18 hod.
Mob.:+420 720 032 301
info(zavináč)uklidmi(tečka)cz
  HOT LINE DEZINFEKCE 725 971 256 (Po-Ne)

Sídlo firmy

Ukliďmi.cz
Koněvova 2660/141
130 00 Praha 3

Fakturační údaje

Michal Anýž
Třebešovská 2254/105
193 00 Praha 9
Horní Počernice

Číslo učtu : 772772772
Kód Banky : 0600
IBAN: CZ73 0600 0000 0007 7277 2772
BIC ( SWIFT ): AGBACZPP

 

IČ: 69528608
DIČ: CZ8008140261

zavolejte nám
Odesláním tohoto formuláře beru na vědomí, že pro vyřízení poptávky jsou zpracovávány výše uvedené identifikační (jméno a příjmení) a kontaktní osobní údaje (telefonní a e-mailový kontakt), jejich poskytnutí je dobrovolné, bez nich by však nebylo možné zaslat naší cenovou nabídku a posléze uzavřít smlouvu.

Více o zpracování osobních údajů naleznete v informaci o zpracování osobních údajů dostupné na webových stránkách v části GDPR.