Napište nám
Objednávka
Dezinfekce proti koronaviru
HOT LINE DEZINFEKCE
725 971 256
(Po-Ne)
Fungujeme bez omezení Dezinfekce provádíme do 24 h

Naše společnost si vyhrazuje právo odmítnout objednanou službu lidem, firmám či institucím, jenž jsou v souvislosti s COVID-19 v karanténě či je u nich potvrzena nákaza virem COVID-19. Objednáním úklidové či pomocné služby prohlašujete, že v místě výkonu objednané služby, ani v jeho bezprostředním okolí nejsou známy žádné případy COVID-19, a to ani ve stavu karantény či podezření. Dále se zavazujete až 14 dní zpětně nás o případné změně ohledně rozšíření či nákazy COVID-19, a s tím spojené karanténě informovat. V případě zatajení této skutečnosti budou vůči Vaší osobě či společnosti učiněny právní kroky pro náhradu případné škody, která by Vaším jednáním byla způsobena naší společnosti.

Děkujeme za pochopení, Ukliďmi.

Dezinfekce zdravotnických prostor a zařízení

Základní prevencí před rozšířením virového onemocnění je dbát na maximální úroveň hygieny, a to nejen v osobní rovině. Mytí a dezinfekce rukou a používání ochranných prostředků již patří k běžným návykům. Můžeme se vyhnout zbytečnému kontaktu s okolím něco cestování. Pravidelné kontroly u lékaře, řešení akutních problémů nebo i rehabilitace se však nesmí zanedbat. Zdravotnická zařízení tak musí zajistit víc než kdy dřív dokonale bezpečné zázemí. Dodejte svým klientům pocit jistoty a věnujte jim tu nejlepší péči.

Běžná dezinfekce již nestačí

Ordinace, čekárny, i společné vstupní prostory je třeba dezinfikovat účinnými prostředky a správným postupem. Pravidelné stírání frekventovaných dotykových ploch, jako jsou kliky, madla schodiště nebo sedačky, není dostačující. Stejně tak některé běžné dezinfekční prostředky nemají dostatečně trvanlivý efekt.

Jistě není nutné sledovat aktuální nabídku prostředků, zkoušet a hledat účinnou variantu ani se zabývat jinými způsoby aplikace. Optimálním krokem, úsporou času i peněz je oslovit úklidovou firmu.

Služby úklidovky nejsou určené jen pro běžný úklid kanceláří nebo domácností. S poptávkou po kvalitních službách rozšiřuje nabídku i o odbornou dezinfekci. Disponuje speciální dezinfekční technikou a zajistí prostory přesně v čase, který vyhoví vašemu provozu.

Napište si o bližší informace

Dezinfekce prostor s dlouhodobým efektem

Uklidmi.cz využívají inovativní dezinfekční prostředky na bázi peroxidu a aktivního stříbra nebo na bázi alkoholu v kombinaci s látkami KAS a amin. Složení dokáže zlikvidovat nejen všechny běžné stopy bakterií, plísní a virů, ale navíc si zachovává účinnost až po dobu několika týdnů. Aplikaci je možné provést v jakémkoliv prostředí, složení neovlivní strukturu ani barvu povrchu, na kterém jsou aplikovány. Výhodou je také, že nevytváří lepkavý film, krátce po aplikaci je možné běžně používat veškeré předměty.

Aplikace s maximální účinností

Úklidová firma může dezinfekční prostředky nanášet ručně, výhodnější a s daleko větším efektem jsou využívány tlakové postřikovače nebo generátory mlhy. Mikrokapénky dezinfekčního prostředku jsou rozptýleny teplou nebo studenou mlhou, zasáhnou tak dokonale i špatně dostupná místa, pokryjí a ošetří nejen nábytek a vybavení, ale i plné plochy dveří, oken, topných těles či dalšího zařízení.

Aplikace speciálních prostředků se jistě vyplatí, představuje úsporu času i peněz. V rámci několika hodin může úklidovka ošetřit i kompletně celou budovu, navíc s garancí dlouhodobého efektu. Opakování je potřeba v závislosti na použitém přípravku až po třech týdnech. Nanesený mikrofilm si uchová žádané vlastnosti, brání rozvíjení patogenních látek a trvale chrání.

Myslete na bezpečí svého pracovního prostředí a myslete i na bezpečí svých klientů. Přiveďte je do prostředí, které si získá jejich důvěru a vám dovolí věnovat se důležitému oboru bez překážek a rizik omezení.

Kontaktujte nás v případě zájmu o plošnou dezinfekci prostor.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA - ÚKLID A PLOŠNÁ DEZINFEKCE

Odešlete nezávaznou poptávku pro zjištění ceny.

Prosíme, uveďte následující důležité informace.

Byty, rodinné domy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Typ úklidu (klasik/general) + činnosti navíc (doplňkové služby).
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.

Kanceláře, kancelářské prostory, firmy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Počet pater, místností, stolů, WC, kuchyněk - popis objektu.
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.
  • Preferovaný čas úklidu.

Objednávky přijímáme

Pondělí až pátek 8 - 18 hod.
Mob.:+420 720 032 301
info(zavináč)uklidmi(tečka)cz
  HOT LINE DEZINFEKCE 725 971 256 (Po-Ne)

Sídlo firmy

Ukliďmi.cz
Koněvova 2660/141
130 00 Praha 3

Fakturační údaje

Michal Anýž
Třebešovská 2254/105
193 00 Praha 9
Horní Počernice

Číslo učtu : 772772772
Kód Banky : 0600
IBAN: CZ73 0600 0000 0007 7277 2772
BIC ( SWIFT ): AGBACZPP

 

IČ: 69528608
DIČ: CZ8008140261

zavolejte nám
Odesláním tohoto formuláře beru na vědomí, že pro vyřízení poptávky jsou zpracovávány výše uvedené identifikační (jméno a příjmení) a kontaktní osobní údaje (telefonní a e-mailový kontakt), jejich poskytnutí je dobrovolné, bez nich by však nebylo možné zaslat naší cenovou nabídku a posléze uzavřít smlouvu.

Více o zpracování osobních údajů naleznete v informaci o zpracování osobních údajů dostupné na webových stránkách v části GDPR.