Napište nám
Objednávka
Dezinfekce proti koronaviru
HOT LINE DEZINFEKCE
725 971 256
(Po-Ne)
Fungujeme bez omezení Dezinfekce provádíme do 24 h

Naše společnost si vyhrazuje právo odmítnout objednanou službu lidem, firmám či institucím, jenž jsou v souvislosti s COVID-19 v karanténě či je u nich potvrzena nákaza virem COVID-19. Objednáním úklidové či pomocné služby prohlašujete, že v místě výkonu objednané služby, ani v jeho bezprostředním okolí nejsou známy žádné případy COVID-19, a to ani ve stavu karantény či podezření. Dále se zavazujete až 14 dní zpětně nás o případné změně ohledně rozšíření či nákazy COVID-19, a s tím spojené karanténě informovat. V případě zatajení této skutečnosti budou vůči Vaší osobě či společnosti učiněny právní kroky pro náhradu případné škody, která by Vaším jednáním byla způsobena naší společnosti.

Děkujeme za pochopení, Ukliďmi.

Metodika dezinfekce

Pečlivý úklid a dezinfekce prostor vyžaduje přísné dodržení postupu. Nestačí koupit kvalitní dezinfekci a plošně ji aplikovat. Dezinfekci musí předcházet pečlivý hloubkový úklid. Je třeba zajistit správné ředění všech prostředků a také zabránit míšení úklidových a dezinfekčních přípravků. Při práci je také třeba odlišit jednotlivé pracovní etapy a zajistit dostatečné množství pomocných prostředků, jako jsou houby, utěrky, mopy.

Příprava před aplikací dezinfekce

Všechny dotykové plochy je třeba předem očistit, zbavit mastných otisků rukou, ale také drobků, vlasů nebo jiných nečistot. Ideální je používat čistící přípravky na bázi alkoholu, které připraví podklad nejlépe.

Při práci je třeba pečlivě odlišit úklidové prostředky. Základní čištění povrchů se provádí jinými utěrkami nebo mopy než následná dezinfekce. Prostředky je třeba často měnit, v základu se kromě vodorovných ploch otírají také kliky, rámy oken, vypínače. Používáním jedné utěrky by docházelo k opakované kontaminaci, účinek dezinfekce by se výrazně snížil.

Očistit je třeba i vodorovné povrchy, celková příprava tak zabere poměrně dlouhý čas. Základem není povrchy namočit, ale opravdu pečlivě setřít zbytky jakýchkoliv nánosů, které by zabránili vytvoření jednotného filmu dezinfekce.

Dezinfekce mechanickým nanášením i rozprašovačem

Samotná aplikace dezinfekce se provádí opět otíráním. Všechny povrchy, včetně vybavení, nábytku, techniky je třeba otřít navlhčenou utěrkou v dezinfekci nejdříve po obvodu a pak směrem ke středu. Velké plochy nebo stěny je možné ošetřit rozprašovačem. Zásadní je dodržet nejen správný poměr ředění dezinfekce, ale také dobu působení. Během doby působení se nesmí do prostor zasahovat ani vcházet.

Skutečně dokonale provedená dezinfekce

Jakékoliv nedostatky, špatně otřené plochy, zbytky mastnoty nebo slabý roztok dezinfekce nebudou mít efekt a vaše práce bude zbytečná. Pokud chcete mít jistotu, že bude celý interiér ošetřený důkladně, obraťte se raději na profesionální úklidovou firmu. Ušetříte nejen fyzickou námahu, ale i čas.

Úklidovka má k dispozici speciální úklidové stroje, které byste si jinak složitě půjčovali nebo bez nich postupovali v úklidu mnohem pomaleji. Firma má navíc s prováděním dezinfekce zkušenosti, i ty práci urychlují. Při postupu školení pracovníci neopomenou ani špatně dostupná místa.

Dezinfikovat můžete nechat soukromý byt, ale i kanceláře, obchod, restauraci nebo jinou provozovnu. Zásah se rozhodně vyplatí, zamezí možnému nebezpečí šíření virů, ale i dalších choroboplodných bakterií nebo plísní. S profesionálními prostředky bude prostor chráněný účinně a déle. A vám i vašim kolegům nebo rodině dodá neméně důležitý pocit bezpečí a pohody.

Další informace o plošné dezinfekci prostor:

 

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA - ÚKLID A PLOŠNÁ DEZINFEKCE

Odešlete nezávaznou poptávku pro zjištění ceny.

Prosíme, uveďte následující důležité informace.

Byty, rodinné domy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Typ úklidu (klasik/general) + činnosti navíc (doplňkové služby).
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.

Kanceláře, kancelářské prostory, firmy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Počet pater, místností, stolů, WC, kuchyněk - popis objektu.
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.
  • Preferovaný čas úklidu.

Objednávky přijímáme

Pondělí až pátek 8 - 18 hod.
Mob.:+420 720 032 301
info(zavináč)uklidmi(tečka)cz
  HOT LINE DEZINFEKCE 725 971 256 (Po-Ne)

Sídlo firmy

Ukliďmi.cz
Koněvova 2660/141
130 00 Praha 3

Fakturační údaje

Michal Anýž
Třebešovská 2254/105
193 00 Praha 9
Horní Počernice

Číslo učtu : 772772772
Kód Banky : 0600
IBAN: CZ73 0600 0000 0007 7277 2772
BIC ( SWIFT ): AGBACZPP

 

IČ: 69528608
DIČ: CZ8008140261

zavolejte nám
Odesláním tohoto formuláře beru na vědomí, že pro vyřízení poptávky jsou zpracovávány výše uvedené identifikační (jméno a příjmení) a kontaktní osobní údaje (telefonní a e-mailový kontakt), jejich poskytnutí je dobrovolné, bez nich by však nebylo možné zaslat naší cenovou nabídku a posléze uzavřít smlouvu.

Více o zpracování osobních údajů naleznete v informaci o zpracování osobních údajů dostupné na webových stránkách v části GDPR.