Napište nám
Objednávka
Dezinfekce proti koronaviru
HOT LINE DEZINFEKCE
725 971 256
(Po-Ne)
Fungujeme bez omezení Dezinfekce provádíme do 24 h

Naše společnost si vyhrazuje právo odmítnout objednanou službu lidem, firmám či institucím, jenž jsou v souvislosti s COVID-19 v karanténě či je u nich potvrzena nákaza virem COVID-19. Objednáním úklidové či pomocné služby prohlašujete, že v místě výkonu objednané služby, ani v jeho bezprostředním okolí nejsou známy žádné případy COVID-19, a to ani ve stavu karantény či podezření. Dále se zavazujete až 14 dní zpětně nás o případné změně ohledně rozšíření či nákazy COVID-19, a s tím spojené karanténě informovat. V případě zatajení této skutečnosti budou vůči Vaší osobě či společnosti učiněny právní kroky pro náhradu případné škody, která by Vaším jednáním byla způsobena naší společnosti.

Děkujeme za pochopení, Ukliďmi.

Při dezinfekci prostor opatrně, můžete napáchat více škody než užitku

Čisté a upravené prostory v nás přirozeně podporují dobrý pocit, ať už se pohybujeme v kanceláří, v provozovně restaurace nebo odpočíváme v domácím prostředí. Psychická pohoda a pocit jistoty je o to důležitější, když nás poslední měsíce zaplavují negativní zprávy o šíření Covid 19. Na úroveň hygieny je kladen zvláštní důraz a dezinfekci je po právu věnovaná řada námětů. Ne každý prostředek nebo technologie však přinese kýžený výsledek.

Důležité je dodržet postup i dávkování

Relativně nejsnadnější aplikaci a nejdostupnější prostředky nabízí chemie. Přípravky vykazují velmi dobrou účinnost, investice do nich nepředstavuje velkou částku a ani pro aplikaci není třeba zajistit zvláštní zázemí nebo vybavení. Ošetřit prostory pracovní nebo domácí je možné zvládnout i relativní svépomocí.

U každého prostředku je však zásadní dodržet doporučené dávkování i postup. Chemické sloučeniny, respektive jejich výpary, mohou způsobit nepříjemné podráždění dýchacích cest, dráždí oči, a dokonce mohou i leptat pokožku. Při přímém styku s povrchy může špatně zvolený chemický prostředek způsobit nevratné změny naleptáním, zapříčiní barevné skvrny, může způsobit nebo urychlit korozi.  Volbu prostředků musíte řídit také s ohledem na ostatní uživatele, v přítomnosti dětí nebo domácích mazlíčků je lépe vybrat dražší prostředky, které běžnou bázi chlornanu sodného nahrazují za PHMG látky, které mají podobné biocidní a fungicidní účinky, ale působí šetrněji.

Správná volba prostředku je důležitá

Speciální prostředky vyhoví všem typům prostor. Nezáleží na jejich velikosti, ale správně vybrané kombinaci účinných látek a způsobu aplikace. Byt nebo soukromé pracovní místo je možné upravit otřením dotykových ploch. Pro velké společně užívané prostory ve firmách, veřejné provozovny, nebo místa s vysokou frekvencí průchozích osob je efektivnější zajistit použití plošné dezinfekce. Rozstřikovače můžou značně ušetřit čas i práci s nanášením prostředků. Zde je však výběr vhodného přípravku zvlášť důležitý. Některé prostředky zanechávají lepkavý film, některé nejsou vhodné třeba pro kancelářskou nebo domácí techniku.

Dezinfekce prostor je důležitá, neodborné zacházení nebo nedostatečná informovanost vám může přinést i nežádoucí efekt. Naštěstí se nabízí relativně nejjednodušší řešení. Ať už řešíte ochranu domácího prostředí nebo pracovního, nemusíte studovat jednotlivé postupy ani chemické složení přípravků. Nutná není ani investice do vlastního zařízení a pracovní síly.

 

 

Využijte služeb profesionální úklidovky. Firma má k dispozici ozkoušené přípravky a může nabídnout i bohaté zkušenosti. Výběr i aplikaci optimálního dezinfekčního prostředku dokáže nejlépe odhadnout s ohledem na velikost prostor, vybavení, ale i způsob užívání. Úklidová služba provede potřebné kroky a dosáhne tak opravdu největšího efektu. Vy se pak můžete do interiéru vrátit s jistotou maximální ochrany a bezpečí.

Další informace o plošné dezinfekci prostor:

 

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA - ÚKLID A PLOŠNÁ DEZINFEKCE

Odešlete nezávaznou poptávku pro zjištění ceny.

Prosíme, uveďte následující důležité informace.

Byty, rodinné domy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Typ úklidu (klasik/general) + činnosti navíc (doplňkové služby).
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.

Kanceláře, kancelářské prostory, firmy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Počet pater, místností, stolů, WC, kuchyněk - popis objektu.
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.
  • Preferovaný čas úklidu.

Objednávky přijímáme

Pondělí až pátek 8 - 18 hod.
Mob.:+420 720 032 301
info(zavináč)uklidmi(tečka)cz
  HOT LINE DEZINFEKCE 725 971 256 (Po-Ne)

Sídlo firmy

Ukliďmi.cz
Koněvova 2660/141
130 00 Praha 3

Fakturační údaje

Michal Anýž
Třebešovská 2254/105
193 00 Praha 9
Horní Počernice

Číslo učtu : 772772772
Kód Banky : 0600
IBAN: CZ73 0600 0000 0007 7277 2772
BIC ( SWIFT ): AGBACZPP

 

IČ: 69528608
DIČ: CZ8008140261

zavolejte nám
Odesláním tohoto formuláře beru na vědomí, že pro vyřízení poptávky jsou zpracovávány výše uvedené identifikační (jméno a příjmení) a kontaktní osobní údaje (telefonní a e-mailový kontakt), jejich poskytnutí je dobrovolné, bez nich by však nebylo možné zaslat naší cenovou nabídku a posléze uzavřít smlouvu.

Více o zpracování osobních údajů naleznete v informaci o zpracování osobních údajů dostupné na webových stránkách v části GDPR.