Napište nám
Objednávka
Dezinfekce proti koronaviru
HOT LINE DEZINFEKCE
725 971 256
(Po-Ne)
Fungujeme bez omezení Dezinfekce provádíme do 24 h

Naše společnost si vyhrazuje právo odmítnout objednanou službu lidem, firmám či institucím, jenž jsou v souvislosti s COVID-19 v karanténě či je u nich potvrzena nákaza virem COVID-19. Objednáním úklidové či pomocné služby prohlašujete, že v místě výkonu objednané služby, ani v jeho bezprostředním okolí nejsou známy žádné případy COVID-19, a to ani ve stavu karantény či podezření. Dále se zavazujete až 14 dní zpětně nás o případné změně ohledně rozšíření či nákazy COVID-19, a s tím spojené karanténě informovat. V případě zatajení této skutečnosti budou vůči Vaší osobě či společnosti učiněny právní kroky pro náhradu případné škody, která by Vaším jednáním byla způsobena naší společnosti.

Děkujeme za pochopení, Ukliďmi.

Proč je dobré dezinfikovat

Život každého je silně poznamenán vývojem aktuálního dění. Šíření viru COVID-19 značně omezuje výkon pracovních povinností, školní aktivity i běžný společenský život. Musíme se vyrovnat s dočasnou ztrátou osobního komfortu, někdy dokonce finanční ztrátou nebo omezením v profesním růstu. Víc, než kdy jindy je však třeba respektovat zásadní kroky k ochraně sebe i svého okolí. Přispět může každý, dodržením nařízení v omezení pohybu na veřejnosti, nošením roušky i zvýšeným důrazem na maximální úroveň hygieny.

Uklízejte častěji a pečlivě

I když se v následujících dnech pohybujete v relativně izolovaném prostředí, je dobré zvýšit pozornost i během běžného úklidu a trošku změnit některé návyky. Pomoci mohou úklidové prostředky na chlorové bázi, které účinně zamezí šíření choroboplodných zárodků, bakterií nebo plísní. Ošetřit je třeba zejména plochy, kde dochází k častému kontaktu s rukou. Stopy některých virů vykazují poměrně dlouhou životnost i na hladkých površích, k přenosu není třeba expozice kapénkám, stačí přenos dotykem. Dbejte na zvýšenou čistotu klik a jejich okolí, spínačů světla, nebo tlačítek i výtahu. Nezapomeňte na madla u schodiště, ale ani třeba na ucho kabelky, nákupní tašky nebo klíče. Pravidelně otřete mobilní telefon, tablet nebo i povrch počítače. Dodržujte však dávkování podle výrobce, ne vždy platí, že více je lépe. Chlor může narušit barvu i strukturu některých povrchů, vždy je třeba zajistit dobré odvětrávání a zamezit přístupu dětí k přípravkům. Pokud nemáte čas na natolik pečlivý a hloubkový úklid, nestyďte se obrátit na profesionální úklidovou službu. Nemá cenu k hromadícím starostem si ještě vyčítat nedostatečnou péči o domácí prostředí nebo zanedbání úrovně pracovních míst.

 

Naše úklidová firma uklidmi.cz zajistí vše potřebné za vás, přizpůsobí se vašemu časovému plánu i nárokům na rozsah zajištěné služby.

 

Celoplošná dezinfekce s prodlouženým efektem

Pokud chcete maximálně zvýšit bezpečí prostředí a efektivně předejít možné kontaminaci, pak je vhodné zajistit i celoplošnou dezinfekci. Ta je doporučená u veřejných prostor, jako jsou úřady, obchody, dále u prostor s frekventovaným pohybem různých osob, tedy kanceláře nebo stálé výrobní provozy. Plošná dezinfekce proti koronaviru je samozřejmě možná i u soukromých bytů.

Optimálním prostředkem pro celoplošnou nebo i lokální dezinfekci jsou přípravky na bázi peroxidu vodíku a stopového stříbra.

 

Naše firma uklidmi.cz nabízí dezinfekci prostor biocidním přípravkem s registrací v DGHM (listed by the German Society for Hygiene and Microbiology) a s provedenými atesty podle normy SN EN 1500, laboratoře Simec AG; certified by Swissmedic, Swiss Agency for Therapeutic Products. Dezinfekce prostor je prováděna postřikem tlakovým přístrojem bez dalších úprav. Prostředek neobsahuje chlor ani jiné složky, které by mohly negativně ovlivnit zasažené okolí. Přípravek navíc nepřináší ani nežádoucí zápach. Po aplikaci nevytváří lepkavý film, pokud je ošetřený i povrch nábytku nebo vybavení, neztrácí se pocit komfortu při používání. Všechny používané přípravky jsou baktericidní, fungicidní, virucidní a tuberkulocidní.

 

Dezinfekce není sama o sobě zázračným přípravkem, který zabrání přenosu viru se 100 % účinností, může však v mnohém přispět v aktivním boji. Nepodceňujte zvýšená nařízení a pokud vaše profese nedovoluje převést pracovní povinnosti do domácího režimu, upravte své pracovní zázemí s vyšší jistotou. Omezte šíření viru, chraňte sebe i své zaměstnance. Ani doma nenechávejte věcem volný průběh. Využijte úklidové služby, ušetřete čas a spolehněte se na profesionálně odvedenou práci.

 

Pro nabídku celoplošné dezinfekce vyplňte formulář níže, nebo nám napište email, či zavolejte.

Další informace o plošné dezinfekci prostor:

 

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA - ÚKLID A PLOŠNÁ DEZINFEKCE

Odešlete nezávaznou poptávku pro zjištění ceny.

Prosíme, uveďte následující důležité informace.

Byty, rodinné domy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Typ úklidu (klasik/general) + činnosti navíc (doplňkové služby).
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.

Kanceláře, kancelářské prostory, firmy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Počet pater, místností, stolů, WC, kuchyněk - popis objektu.
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.
  • Preferovaný čas úklidu.

Objednávky přijímáme

Pondělí až pátek 8 - 18 hod.
Mob.:+420 720 032 301
info(zavináč)uklidmi(tečka)cz
  HOT LINE DEZINFEKCE 725 971 256 (Po-Ne)

Sídlo firmy

Ukliďmi.cz
Koněvova 2660/141
130 00 Praha 3

Fakturační údaje

Michal Anýž
Třebešovská 2254/105
193 00 Praha 9
Horní Počernice

Číslo učtu : 772772772
Kód Banky : 0600
IBAN: CZ73 0600 0000 0007 7277 2772
BIC ( SWIFT ): AGBACZPP

 

IČ: 69528608
DIČ: CZ8008140261

zavolejte nám
Odesláním tohoto formuláře beru na vědomí, že pro vyřízení poptávky jsou zpracovávány výše uvedené identifikační (jméno a příjmení) a kontaktní osobní údaje (telefonní a e-mailový kontakt), jejich poskytnutí je dobrovolné, bez nich by však nebylo možné zaslat naší cenovou nabídku a posléze uzavřít smlouvu.

Více o zpracování osobních údajů naleznete v informaci o zpracování osobních údajů dostupné na webových stránkách v části GDPR.