Napište nám
Objednávka
Dezinfekce proti koronaviru
HOT LINE DEZINFEKCE
725 971 256
(Po-Ne)
Fungujeme bez omezení Dezinfekce provádíme do 24 h

Naše společnost si vyhrazuje právo odmítnout objednanou službu lidem, firmám či institucím, jenž jsou v souvislosti s COVID-19 v karanténě či je u nich potvrzena nákaza virem COVID-19. Objednáním úklidové či pomocné služby prohlašujete, že v místě výkonu objednané služby, ani v jeho bezprostředním okolí nejsou známy žádné případy COVID-19, a to ani ve stavu karantény či podezření. Dále se zavazujete až 14 dní zpětně nás o případné změně ohledně rozšíření či nákazy COVID-19, a s tím spojené karanténě informovat. V případě zatajení této skutečnosti budou vůči Vaší osobě či společnosti učiněny právní kroky pro náhradu případné škody, která by Vaším jednáním byla způsobena naší společnosti.

Děkujeme za pochopení, Ukliďmi.

Výhody plošné dezinfekce prostor

Pomalé rozvolnění původních přísných omezení znovu oživuje mnohé provozy a firmy. Přerušená činnost má za důsledek vážné propady ve všech oborech, nicméně návrat k běžnému chodu není rozumné uspěchat. Pohyb spolupracovníků, hostů nebo dalších osob zvenčí ve vnitřních prostorech je třeba stále řešit s nejvyšším důrazem na zachování bezpečnosti.

Dezinfekce prostor ušetří další náklady

Ošetření všech společných prostor kvalitními dezinfekčními prostředky má zásadní příznivý dopad. Pomáhá efektivně bránit v šíření nebezpečné nákazy, to je samozřejmě nejdůležitější motivace. Zajištěním dezinfekce prostor a důkladnou prevencí zároveň s jistotou zachováte stálý provoz firmy. Odcloníte možné další ztráty, které by vznikly případnou další nucenou odstávkou.

Při plošné dezinfekci prostor vytváříte také neméně důležitý pozitivní psychologický signál, kdy jednoznačně dáte najevo svůj zájem o zdraví a bezpečnost svých zaměstnanců i zákazníků.

Běžné prostředky nepřináší dostatečný efekt

Viry jsou pro oko neviditelné částice, které ulpívají na všech površích. I když je jejich životnost časově omezená, relativně běžný krátký kontakt může vést k přenosu a rozvíjení nákazy.

Rychlost a snadnost šíření si můžeme snadno představit na příkladu používání dotykového mobilního telefonu. Ošetřete povrch dezinfekčním prostředkem tak, aby byl dokonale čistý. S prvním použitím se na lesklé hladké ploše objeví první známky otisky rukou. Povrch je opět kontaminovaný a může se v nejhorším případě stát přenosovým místem.

Efektivní dezinfekce s dlouhodobým účinkem

Abyste kvalitně ošetřili všechny velké plochy společných kanceláří, veřejných prostor jako jsou kuchyňky, toalety, nebo řešili prostor kaváren, restaurace nebo výrobny, musíte vynaložit nezměrně pečlivější úsilí, a hlavně aplikovat dezinfekci s dlouhodobým účinkem. Způsob manuálního nanášení může být zbytečně zdlouhavý a nemusí být vždy optimální ani s ohledem na dosažení na špatně profilovaná místa. Při plošné dezinfekci se postupuje pečlivě od dezinfekce podlah, až po plochy stolů, sedacích míst, vnitřních parapetů, ale také vůči povrchům vybavení a zařízení. Dezinfekce nevynechává žádná kontaktní místa, jako jsou spínače světel, kliky nebo madla zábradlí.

Použitá dezinfekce pak navíc vyhovuje vysokým nárokům v rozsahu působení vůči patogenům. Nehubí pouze zárodky bakterií a plísní, ale i řady virů, a to je v této době naprosto zásadní. Profesionální úklid a plošná dezinfekce nevyžaduje vaši intervenci ani zvláštní čas. Interiér je ošetřen jednorázově a dovoluje téměř okamžité využití.

Investujte do plošné dezinfekce. Přiveďte své zaměstnance i obchodní partnery do bezpečného prostředí a podpořte společný boj proti šíření nebezpečného viru. Omezení, která jeho šíření přináší vás stojí mnohonásobně větší finance ve ztrátě obchodních příležitostí a kontaktů.

Další informace o plošné dezinfekci prostor:

 

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA - ÚKLID A PLOŠNÁ DEZINFEKCE

Odešlete nezávaznou poptávku pro zjištění ceny.

Prosíme, uveďte následující důležité informace.

Byty, rodinné domy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Typ úklidu (klasik/general) + činnosti navíc (doplňkové služby).
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.

Kanceláře, kancelářské prostory, firmy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Počet pater, místností, stolů, WC, kuchyněk - popis objektu.
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.
  • Preferovaný čas úklidu.

Objednávky přijímáme

Pondělí až pátek 8 - 18 hod.
Mob.:+420 720 032 301
info(zavináč)uklidmi(tečka)cz
  HOT LINE DEZINFEKCE 725 971 256 (Po-Ne)

Sídlo firmy

Ukliďmi.cz
Koněvova 2660/141
130 00 Praha 3

Fakturační údaje

Michal Anýž
Třebešovská 2254/105
193 00 Praha 9
Horní Počernice

Číslo učtu : 772772772
Kód Banky : 0600
IBAN: CZ73 0600 0000 0007 7277 2772
BIC ( SWIFT ): AGBACZPP

 

IČ: 69528608
DIČ: CZ8008140261

zavolejte nám
Odesláním tohoto formuláře beru na vědomí, že pro vyřízení poptávky jsou zpracovávány výše uvedené identifikační (jméno a příjmení) a kontaktní osobní údaje (telefonní a e-mailový kontakt), jejich poskytnutí je dobrovolné, bez nich by však nebylo možné zaslat naší cenovou nabídku a posléze uzavřít smlouvu.

Více o zpracování osobních údajů naleznete v informaci o zpracování osobních údajů dostupné na webových stránkách v části GDPR.