Napište nám
Objednávka
Dezinfekce proti koronaviru
HOT LINE DEZINFEKCE
725 971 256
(Po-Ne)
Fungujeme bez omezení Dezinfekce provádíme do 24 h

Naše společnost si vyhrazuje právo odmítnout objednanou službu lidem, firmám či institucím, jenž jsou v souvislosti s COVID-19 v karanténě či je u nich potvrzena nákaza virem COVID-19. Objednáním úklidové či pomocné služby prohlašujete, že v místě výkonu objednané služby, ani v jeho bezprostředním okolí nejsou známy žádné případy COVID-19, a to ani ve stavu karantény či podezření. Dále se zavazujete až 14 dní zpětně nás o případné změně ohledně rozšíření či nákazy COVID-19, a s tím spojené karanténě informovat. V případě zatajení této skutečnosti budou vůči Vaší osobě či společnosti učiněny právní kroky pro náhradu případné škody, která by Vaším jednáním byla způsobena naší společnosti.

Děkujeme za pochopení, Ukliďmi.

Jaké zásady má úklid v nemocnicích?

Nemocnice patří mezi prostory s největším důrazem na zajištění hygieny. Prostředí je zatížené hustou frekvencí osob, navíc podle typu oddělení musí přihlédnout i na zvýšené riziko přenosu nakažlivých onemocnění. Lůžková část musí garantovat bezpečné prostředí pro zdárný průběh léčby, zohlednit musí i nároky na zajištění bezpečného prostředí pro hojení pacientů po úrazech nebo operacích. Nemocnice, ale i léčebny nebo pečovatelské domy, musí přizpůsobit rozsah úklidu i s ohledem na oslabené pacienty, jako jsou chronicky nemocní nebo senioři.

Přesně specifikovaný rozsah i způsob provedení úklidu

Pravidla a hygienický standard pro zdravotnická zařízení určuje zákon. Předpis daný bodem 306/2012 Sb. přesně stanovuje rozsah i četnost úklidu i používané prostředky. Zásadním bodem je, že čistící prostředky, a hlavně úklidové nebo čistící stroje musí být vlastní. Tento bod vymezuje možné riziko zavlečení nákazy například používáním podlahového čistícího stroje, který by byl kontaminovaný přechodem z několika prostředí. Zdravotnické zařízení tak musí investovat do své vlastní výbavy.

Dezinfekce prostor se zvýšeným rizikem

Nejvyšší důraz je kladený na prostory akutní lůžkové péče nebo ambulancí či laboratoří. Prostory, ve kterých zdravotní personál odebírá biologický materiál nebo je v jakémkoli styku s ním, je třeba uklízet v průběhu dne až 3x. Tyto prostory vyžadují pravidelné setření podlah, ale také dotykových nebo kontaktních míst. Místa vyhodnocená s vyšším rizikem šíření bakterií nebo virů podmiňují také doplňkově využít speciální ozonové čističky vzduchu nebo lampy, které ničí zárodky přítomné i ve vzduchu.

Důležité je zajistit, aby veškeré základní úklidové práce probíhali tzv. mokrou cestou, ať už stíráním mopem, používáním strojního čištění nebo manuálním otřením například stolků, sedaček židlí nebo klik.

Ekologické prostředky ano, ale

Podle typu využití interiéru a možného stupně ohrožení pak zákon definuje také používané prostředky. Pro běžné ambulance, vyšetřovny nebo společné čekárny je možné používat standardní čistící prostředky. Náročné prostory, jakými jsou zákrokové sály, laboratoře a samozřejmě také jakékoliv koupelny a toalety je nutné čistit dezinfekčními přípravky s virucidním účinkem. Běžné antibakteriální prostředky nemají dostatečný rozsah a ničí jen část možných patologických zárodků.

I ve zdravotnických zařízení je možné vybírat ekologické čistící prostředky, které jsou ohleduplné k životnímu prostředí. Vždy je však třeba přesně vymezit prostory, pro které tyto přípravky nemají dostatečný efekt.

Pečlivě a soustavně prováděný úklid všech prostor nemocnice je základním požadavkem. Zásadně omezuje šíření možných nákaz a pomáhá vytvořit bezpečné prostředí všem pacientům, zdravotnímu personálu i návštěvám.

Další informace o plošné dezinfekci prostor:

 

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA - ÚKLID A PLOŠNÁ DEZINFEKCE

Odešlete nezávaznou poptávku pro zjištění ceny.

Prosíme, uveďte následující důležité informace.

Byty, rodinné domy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Typ úklidu (klasik/general) + činnosti navíc (doplňkové služby).
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.

Kanceláře, kancelářské prostory, firmy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Počet pater, místností, stolů, WC, kuchyněk - popis objektu.
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.
  • Preferovaný čas úklidu.

Objednávky přijímáme

Pondělí až pátek 8 - 18 hod.
Mob.:+420 720 032 301
info(zavináč)uklidmi(tečka)cz
  HOT LINE DEZINFEKCE 725 971 256 (Po-Ne)

Sídlo firmy

Ukliďmi.cz
Koněvova 2660/141
130 00 Praha 3

Fakturační údaje

Michal Anýž
Třebešovská 2254/105
193 00 Praha 9
Horní Počernice

Číslo učtu : 772772772
Kód Banky : 0600
IBAN: CZ73 0600 0000 0007 7277 2772
BIC ( SWIFT ): AGBACZPP

 

IČ: 69528608
DIČ: CZ8008140261

zavolejte nám
Odesláním tohoto formuláře beru na vědomí, že pro vyřízení poptávky jsou zpracovávány výše uvedené identifikační (jméno a příjmení) a kontaktní osobní údaje (telefonní a e-mailový kontakt), jejich poskytnutí je dobrovolné, bez nich by však nebylo možné zaslat naší cenovou nabídku a posléze uzavřít smlouvu.

Více o zpracování osobních údajů naleznete v informaci o zpracování osobních údajů dostupné na webových stránkách v části GDPR.