Napište nám
+420 725 971 256
Dezinfekce proti koronaviru
HOT LINE DEZINFEKCE
725 971 256
(Po-Ne)

Kompletní profesionální úklid

K pocitu komfortu a příjemného zázemí potřebujeme kolem sebe čistotu. Vybavení interiéru pohledem ztrácí atraktivitu usazeným prachem, navíc vysoká prašnost může způsobit alergikům i nepříjemné problémy. Na estetickém dojmu prostoru ubere i zanedbaný povrch podlah, otisky prstů na dveřích. Úklidu je třeba věnovat určitý pravidelný čas, ne nutně se však do něj musíte pouštět sami. Profesionální úklidové služby představují efektní řešení. Čas práce i její rozsah plně přizpůsobí vám a vrátí vašemu domu, bytu nebo kanceláři svěží a upravený vzhled. Bát se nemusíte ani vysoké ceny, pomoc s úklidem se stává zcela běžně čerpanou službou.

Řešení pro kanceláře i provozovny

Uklizené prostory v celém komplexu kanceláří, včetně toalet a společné kuchyňky jsou důležité k vytvoření komfortního a zdravého zázemí pro vaše zaměstnance. Upravené prostory jsou základem, který předá jednoznačnou pozitivní zprávu i vašim klientům nebo obchodním partnerům. První dojem nemůžete zanedbat.

 

úklid kanceláře

 

Kompletní profesionální úklid můžete nastavit přesně v rozsahu, jaký váš běžný provoz vyžaduje. Úklid může převzít namáhané prostory, které spojují interiér s venkovním prostředím a nesou stopy každé změny počasí. Nemusíte s provozem kanceláří nebo obchodu současně myslet i na zajištění vlastní úklidové techniky ani trvale najímat pracovní sílu. Nemusíte se vázat a trvale zvyšovat provozní náklady. Před pracovní dobou, nebo po ní, může externí služba vysát koberce, setřít tvrdé podlahy, zajistit hygienu na toaletách, poklidit kuchyňky. Rozsah služeb můžete snížit v době dovolených, nebo upravit docházku jen na několik docházek v týdnu. Objednat můžete také velký jednorázový úklid, který zahrnuje mytí oken a hloubkové čištění koberců a potahů čalouněného nábytku, třeba před svátky.

Věnujte se rodině, neinvestujte volný čas do úklidu

Využít služby profesionální úklidové služby dnes patří k poměrně běžnému standardu, za který se nemusíte stydět. Když se můžete spolehnout na profesionály v práci, proč ne i doma? Proč rozdělovat volné odpoledne mezi domácí povinnosti a své nejbližší. Úklidová firma zajistí vše potřebné, respektuje vaše návyky i preferované úklidové prostředky. Služby můžete naplánovat současně s jinou prací, na zahradě nebo formou „home office“, nebo se můžete plně věnovat rodině a užít si volno.

Úklidové služby nabízí běžné vysávání a čištění podlah, obkladů, sprchových koutů a van, zajistí i stírání prachu. Mimo pravidelný úklid můžete využít i praní a žehlení. Před rodinnou oslavou, důležitou návštěvou nebo v rámci plánovaného úklidu můžete využít i mytí oken nebo hloubkové čištění koberců a čalounění.

 

čištění sedačky

 

Nemalou pomocí je profesionální firma po rekonstrukci, malování nebo stěhování. Nemusíte se hroutit pod náporem povinností a kvůli upravenému domovu si brát volno v zaměstnání.

Vždy ušetříte čas i námahu a s výsledkem budete spokojeni. Dobrou pověst si úklidová služba buduje především kvalitní a pečlivě odvedenou prací.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA - ÚKLID

Odešlete nezávaznou poptávku pro zjištění ceny.

Prosíme, uveďte následující důležité informace.

Byty, rodinné domy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Typ úklidu (klasik/general) + činnosti navíc (doplňkové služby).
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.

Kanceláře, kancelářské prostory, firmy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Počet pater, místností, stolů, WC, kuchyněk - popis objektu.
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.
  • Preferovaný čas úklidu.

Objednávky přijímáme

Pondělí až pátek 8 - 18 hod.
Mob.: +420 725 971 256

info(zavináč)uklidmi(tečka)cz

Sídlo firmy

Ukliďmi.cz
Jankovcova 1566/2b
170 00 Praha 7

Fakturační údaje

Michal Anýž
Třebešovská 2254/105
193 00 Praha 9
Horní Počernice

Číslo učtu : 772772772
Kód Banky : 0600
IBAN: CZ73 0600 0000 0007 7277 2772
BIC ( SWIFT ): AGBACZPP

 

IČ: 69528608
DIČ: CZ8008140261

zavolejte nám
Odesláním tohoto formuláře beru na vědomí, že pro vyřízení poptávky jsou zpracovávány výše uvedené identifikační (jméno a příjmení) a kontaktní osobní údaje (telefonní a e-mailový kontakt), jejich poskytnutí je dobrovolné, bez nich by však nebylo možné zaslat naší cenovou nabídku a posléze uzavřít smlouvu.

Více o zpracování osobních údajů naleznete v informaci o zpracování osobních údajů dostupné na webových stránkách v části GDPR.