Napište nám
Objednávka
Dezinfekce proti koronaviru
HOT LINE DEZINFEKCE
725 971 256
(Po-Ne)
Fungujeme bez omezení Dezinfekce provádíme do 24 h

Naše společnost si vyhrazuje právo odmítnout objednanou službu lidem, firmám či institucím, jenž jsou v souvislosti s COVID-19 v karanténě či je u nich potvrzena nákaza virem COVID-19. Objednáním úklidové či pomocné služby prohlašujete, že v místě výkonu objednané služby, ani v jeho bezprostředním okolí nejsou známy žádné případy COVID-19, a to ani ve stavu karantény či podezření. Dále se zavazujete až 14 dní zpětně nás o případné změně ohledně rozšíření či nákazy COVID-19, a s tím spojené karanténě informovat. V případě zatajení této skutečnosti budou vůči Vaší osobě či společnosti učiněny právní kroky pro náhradu případné škody, která by Vaším jednáním byla způsobena naší společnosti.

Děkujeme za pochopení, Ukliďmi.

Jak vyřešit pravidelný úklid společných prostor bytových domů?

Zkuste si vzpomenout na období sotva pár desítek let vzdálených. Bytové domy, hlavně činžáky a paneláky, mívaly speciální kalendáře důmyslně vyrobené některým z kutilů, které ze vstupní haly postupně vyvolávaly jednotlivé partaje. Po týdnu přebíraly domácnosti zodpovědnost za vytření a zametení společné chodby, odklízení sněhu, mytí oken, údržbu kočárkárny nebo prádelny. V některých čtvrtích byly pravidelně vypisovány i brigády, organizovaly údržbu trávníku a přilehlého okolí. Moderní doba mnohé změnila. Změnil se systém vlastníků bytů, v jednotkách se mohou dokonce střídat krátkodobí nájemníci v rychlém sledu a dohodnout se na pravidelných povinnostech se všemi rezidenty je obtížnější.

Profesionální úklid je dnes běžnou součástí služeb

Soukromým majitelům bytu nebo dokonce celého domu je často předurčena role oficiálního správce. Nájemníci očekávají v uhrazeném nájmu maximální komfort. Konec konců, právem. Zajistěte ve vašem domě pravidelnou docházku úklidové služby.

První výhodou bude vždy perfektní stav domu. Bez ohledu na službu vykonávající domácnost nebo aktuální počasí. Úklidová firma bude docházet v předem stanovené frekvenci a vždy provede rozsah žádané práce. Drží si vysokou úroveň služeb, a navíc docházku firmy můžete kdykoliv změnit. V přechodovém období podzimu a jara můžete lépe udržet vstupní chodbu od nánosů nečistot a mokrých stop častější docházkou. V letním období nebude natolik pečlivý úklid potřeba.

Příjemné prostředí a klidná atmosféra

Druhou a neméně důležitou výhodou je odbourání stížností, nebudete muset řešit žabo-myší války mezi znesvářenými nájemci. Nemusíte poslouchat křivá obvinění, srovnávat úroveň uklizené chodby v jednotlivých týdnech. Firma odvede svou práci na takové úrovni, která plně vyhoví všem. Vůči profesionálně dobře vykonané práci pak nebude mít výtku nikdo z nájemníků a samozřejmě všichni ocení i vlastní ušetřený čas a námahu. Nebudete už muset plánovat návrat z výletu dřív, abyste stihli dostát předepsané povinnosti, nebo po namáhavém dnu v práci ještě hledat koště, mop nebo hrablo.

Předejděte vleklým sporům a vyřešte úklid společných prostor profesionální úklidovou firmou. V domluvené frekvenci zajistí běžný úklid, flexibilně se přizpůsobí i službami po malování, opravách nebo v rámci velkého jarního nebo vánočního úklidu. Bez kalendáře, stížností a věčných připomínek bude váš dům vždy vzorně uklizený a vy společně s ostatními nájemníky ušetříte i notnou dávku starostí.

 

Zajistíme vám kompletní úklidové služby níže:

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA - ÚKLID

Odešlete nezávaznou poptávku pro zjištění ceny.

Prosíme, uveďte následující důležité informace.

Byty, rodinné domy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Typ úklidu (klasik/general) + činnosti navíc (doplňkové služby).
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.

Kanceláře, kancelářské prostory, firmy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Počet pater, místností, stolů, WC, kuchyněk - popis objektu.
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.
  • Preferovaný čas úklidu.

Objednávky přijímáme

Pondělí až pátek 8 - 18 hod.
Mob.:+420 725 971 256

info(zavináč)uklidmi(tečka)cz

Sídlo firmy

Ukliďmi.cz
Jankovcova 1566/2b
170 00 Praha 7

Fakturační údaje

Michal Anýž
Třebešovská 2254/105
193 00 Praha 9
Horní Počernice

Číslo učtu : 772772772
Kód Banky : 0600
IBAN: CZ73 0600 0000 0007 7277 2772
BIC ( SWIFT ): AGBACZPP

 

IČ: 69528608
DIČ: CZ8008140261

zavolejte nám
Odesláním tohoto formuláře beru na vědomí, že pro vyřízení poptávky jsou zpracovávány výše uvedené identifikační (jméno a příjmení) a kontaktní osobní údaje (telefonní a e-mailový kontakt), jejich poskytnutí je dobrovolné, bez nich by však nebylo možné zaslat naší cenovou nabídku a posléze uzavřít smlouvu.

Více o zpracování osobních údajů naleznete v informaci o zpracování osobních údajů dostupné na webových stránkách v části GDPR.