Write us
Order
Dezinfekce proti koronaviru
HOT LINE DEZINFEKCE
725 971 256
(Po-Ne)
Fungujeme bez omezení Dezinfekce provádíme do 24 h

Naše společnost si vyhrazuje právo odmítnout objednanou službu lidem, firmám či institucím, jenž jsou v souvislosti s COVID-19 v karanténě či je u nich potvrzena nákaza virem COVID-19. Objednáním úklidové či pomocné služby prohlašujete, že v místě výkonu objednané služby, ani v jeho bezprostředním okolí nejsou známy žádné případy COVID-19, a to ani ve stavu karantény či podezření. Dále se zavazujete až 14 dní zpětně nás o případné změně ohledně rozšíření či nákazy COVID-19, a s tím spojené karanténě informovat. V případě zatajení této skutečnosti budou vůči Vaší osobě či společnosti učiněny právní kroky pro náhradu případné škody, která by Vaším jednáním byla způsobena naší společnosti.

Děkujeme za pochopení, Ukliďmi.

CLEANING OFFICE PREMISES

High-quality regular cleaning of your office or company premises on a daily or weekly basis according to an agreed plan that ensures that cleaning does not interfere with your company operations. Cleaning includes sweeping, washing or vacuuming floors, wiping conference room tables, polishing glass walls, dishwashing or loading dishwasher, cleaning WCs, kitchenettes, replacing toilet requisites, emptying waste baskets. We can also perform one-off cleaning, after painting or moving for example.

CLEAN MY OFFICE

The regular cleaning of offices and company premises, ensuring that your office, communal areas and social facilities are clean and tidy and ready for the following day.

  • Removing glasses from tables and conference rooms, arranging chairs, wiping tables.
  • Cleaning kitchenettes, wiping work surfaces, washing and drying dishes or loading dishwasher.
  • Cleaning social facilities and WCs.
  • Vacuuming and washing floors.
  • Emptying bins in kitchenette and WC, emptying paper shredders dusting plants once a month.

 

The price for cleaning is based on the size of the premises in m2.

Please contact us for a precise price calculation. »

 

Headquarters

Ukliďmi.cz

Koněvova 2660/141

130 00 Praha 3

 

Mob:+420 720 032 301

E-mail: info(zavináč)uklidmi(tečka)cz

 

Cleaning orders:

from 8am till 6pm

Monday - Friday

 

Billing information

Michal Anýž

Třebešovská 2254/105

193 00 Praha 9

Horní Počernice

 

IČ: 69528608

DIČ: CZ8008140261

Bankovní spojení: 772 772 772/0600

zavolejte nám
Odesláním tohoto formuláře beru na vědomí, že pro vyřízení poptávky jsou zpracovávány výše uvedené identifikační (jméno a příjmení) a kontaktní osobní údaje (telefonní a e-mailový kontakt), jejich poskytnutí je dobrovolné, bez nich by však nebylo možné zaslat naší cenovou nabídku a posléze uzavřít smlouvu.

Více o zpracování osobních údajů naleznete v informaci o zpracování osobních údajů dostupné na webových stránkách v části GDPR.