Napište nám
Objednávka
Dezinfekce proti koronaviru
HOT LINE DEZINFEKCE
725 971 256
(Po-Ne)
Fungujeme bez omezení Dezinfekce provádíme do 24 h

Naše společnost si vyhrazuje právo odmítnout objednanou službu lidem, firmám či institucím, jenž jsou v souvislosti s COVID-19 v karanténě či je u nich potvrzena nákaza virem COVID-19. Objednáním úklidové či pomocné služby prohlašujete, že v místě výkonu objednané služby, ani v jeho bezprostředním okolí nejsou známy žádné případy COVID-19, a to ani ve stavu karantény či podezření. Dále se zavazujete až 14 dní zpětně nás o případné změně ohledně rozšíření či nákazy COVID-19, a s tím spojené karanténě informovat. V případě zatajení této skutečnosti budou vůči Vaší osobě či společnosti učiněny právní kroky pro náhradu případné škody, která by Vaším jednáním byla způsobena naší společnosti.

Děkujeme za pochopení, Ukliďmi.

Blog

Přehled článků

 • Úklid podle KonMari
  KonMari je ve své podstatě systém, který vás provede úklidem celé domácnosti, ale třeba i kanceláře. Snaží se urovnat a nově uspořádat všechny věci, od oblečení, přes ložní prádlo, kosmetiku, nebo vybavení kuchyně tak, aby vše působilo harmonicky, čistě a upraveně. Nová domácnost vám má trvale přinášet nejen dobrý pocit z krásného prostředí, ale také zásadně usnadnit další údržbu.
 • Dezinfekce v domácnosti
  Nic se nemá přehánět, ale určitě nemá smysl ani nic podceňovat. K pečlivému úklidu prostě patří i dezinfekce, a to zejména častých dotykových ploch. Nemusíte se však bát agresivní chemie nebo nepříjemného zápachu. Moderní přípravky dokáží zatočit s bakteriemi i plísní, a přitom nijak zásadně neohrozí vaše životní prostředí.
 • Jak na hygienu toalet
  Toalety jsou místností, kterou během dne navštívíme několikrát. Pro dobrý pocit je samozřejmě důležité udržet tuto místnost v maximální čistotě. Přesto není obvyklé se o tomto malém prostoru nějak zvlášť bavit. Pokud nedojde na pohoršenou stížnost nebo nespokojenost. Jak správně čistit toalety, jak často a jak je udržet ve špičkovém stavu?

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA - ÚKLID PRAHA A PLOŠNÁ DEZINFEKCE

Odešlete nezávaznou poptávku pro zjištění ceny.

Prosíme, uveďte následující důležité informace.

Byty, rodinné domy

 • Adresa, výměra v m2.
 • Typ úklidu (klasik/general) + činnosti navíc (doplňkové služby).
 • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.

Kanceláře, kancelářské prostory, firmy

 • Adresa, výměra v m2.
 • Počet pater, místností, stolů, WC, kuchyněk - popis objektu.
 • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.
 • Preferovaný čas úklidu.

Objednávky přijímáme

Pondělí až pátek 8 - 18 hod.
Mob.:+420 720 032 301
info(zavináč)uklidmi(tečka)cz
  HOT LINE DEZINFEKCE 725 971 256 (Po-Ne)

Sídlo firmy

Ukliďmi.cz
Koněvova 2660/141
130 00 Praha 3

Fakturační údaje

Michal Anýž
Třebešovská 2254/105
193 00 Praha 9
Horní Počernice

Číslo učtu : 772772772
Kód Banky : 0600
IBAN: CZ73 0600 0000 0007 7277 2772
BIC ( SWIFT ): AGBACZPP

 

IČ: 69528608
DIČ: CZ8008140261

zavolejte nám
Odesláním tohoto formuláře beru na vědomí, že pro vyřízení poptávky jsou zpracovávány výše uvedené identifikační (jméno a příjmení) a kontaktní osobní údaje (telefonní a e-mailový kontakt), jejich poskytnutí je dobrovolné, bez nich by však nebylo možné zaslat naší cenovou nabídku a posléze uzavřít smlouvu.

Více o zpracování osobních údajů naleznete v informaci o zpracování osobních údajů dostupné na webových stránkách v části GDPR.