Napište nám
Objednávka

SKVĚLÝ ÚKLID V PRAZE ZA DOBRÉ PENÍZE

 

Nemůžete a nebo nechcete se pročítat nepřehlednými nabídkami všech úklidovek? Asi Vám rozumíme, myslíme si, že když je potřeba doma uklidit, nebo vyladit byt či dům před nebo po párty či rodinné oslavě, očekáváte, že o to bude postaráno.

Nabízíme komplexní úklidové služby, úklid Praha.

Náš tým velmi pracovitých a pečlivých lidí z Filipín Vám skvěle uklidí a navíc může uvařit originální Pad Thai nebo jiné asijské jídlo.

Jsme spolehlivá úklidová firma v Praze a zajistíme úklid v Praze a okolí.

 

 

NÁŠ PERSONÁL

Richard
Jonard
Rosa
Randy
Steve
Jovelyn
Nina Jessa

36 let • Pocházím z ostrova Panglao, kde jsem pracoval jako šéfkuchař. Mám tři děti - dvě dcery a syna - a právě kvůli nim jsme se s manželkou rozhodli žít a pracovat v zahraničí. Na Filipínách je velice složité vydělat dost peněz na zajištění rodiny. Já jsem nyní v Praze a manželka pracuje v Hong Kongu jako babysitter.

31 let • Pracoval jsem na ostrově Panglao jako kuchař a malíř, mám manželku a tři syny. Když jsem dostal příležitost pracovat v Praze, dohodli jsme se, že odjedu a pokusím se finančně zabezpečit celou rodinu.

36 let • Dříve jsem pracovala v Kataru jako pomocnice v domácnosti, po návratu na Filipíny jsem byla zaměstnaná jako servírka v hotelu Bilvio. Vždycky jsem si přála vycestovat do Evropy a pracovat tam. Díky Michalovi jsem nyní v Praze a můžu vám ukázat, co všechno umím.

29 let • Vystudoval jsem vysokou školu se zaměřením na přepravu zboží po moři a lodní trasy. Nejdříve jsem pracoval u svého strýce ve stavební firmě, kde jsme rekonstruovali budovy, později v hotelu Bilvio jako číšník. Ale vždycky mě lákala Evropa a jsem rád, že nyní můžu pracovat zrovna v Praze.

28 let • Pocházím z ostrova Panglao a vystřídal jsem už několik profesí. Jeden čas jsem pracoval s Jonardem jako malíř budov, dělal jsem také turistického průvodce na ostrově Bohol. Strýc mi jednou řekl, že Michal hledá lidi, kteří by pro něj pracovali v Praze. Kvůli práci a taky proto, abych poznal novou zemi, jsem tuto příležitost musel využít.

28 let • Jmenuji se Jovelyn Cloma, je mi 28 let. Mám 3 děti a v Praze jsem od října 2019. Na Filipínách jsem pracovala 2 roky jako asistentka šéfkuchaře. Když mi Michal nabídl abych pracovala v Praze, hned jsem využila příležitosti.

26 let • Po škole jsem absolvovala roční kurz na asistentku a recepční v hotelu, poté jsem pracovala v hotelu na recepci. Tato práce mě však nenaplňovala a vrátila jsem se k púvodní profesi kadeřnice. Jednou mi kamarádka Rosa řekla, že jde na pohovor a jestli také nechci pracovat v Praze. Zkusila jsem to a teď jsme tady spolu.

Před zásahem
Po zásahu

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

 

Odešlete nezávaznou poptávku pro zjištění ceny.

Prosíme, uveďte následující důležité informace.

 

Byty, rodinné domy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Typ úklidu (klasik/general) + činnosti navíc (doplňkové služby).
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.

 

Kanceláře, kancelářské prostory, firmy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Počet pater, místností, stolů, WC, kuchyněk - popis objektu.
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.
  • Preferovaný čas úklidu.

 

 

 

Objednávky přijímáme:

Pondělí až pátek 8 - 18 hod.

 

Tel.: +420 224 800 220

Mob.:+420 720 032 301

E-mail: info(zavináč)uklidmi(tečka)cz

 

 

 

Sídlo firmy

Ukliďmi.cz

Koněvova 2660/141

130 00 Praha 3

 

Fakturační údaje

Michal Anýž

Třebešovská 2254/105

193 00 Praha 9

Horní Počernice

 

IČ: 69528608

DIČ: CZ8008140261

Bankovní spojení: 772 772 772/0600

zavolejte nám
Odesláním tohoto formuláře beru na vědomí, že pro vyřízení poptávky jsou zpracovávány výše uvedené identifikační (jméno a příjmení) a kontaktní osobní údaje (telefonní a e-mailový kontakt), jejich poskytnutí je dobrovolné, bez nich by však nebylo možné zaslat naší cenovou nabídku a posléze uzavřít smlouvu.

Více o zpracování osobních údajů naleznete v informaci o zpracování osobních údajů dostupné na webových stránkách v části GDPR.