Napište nám
Objednávka
Dezinfekce proti koronaviru
HOT LINE DEZINFEKCE
725 971 256
(Po-Ne)
Fungujeme bez omezení Dezinfekce provádíme do 24 h

Naše společnost si vyhrazuje právo odmítnout objednanou službu lidem, firmám či institucím, jenž jsou v souvislosti s COVID-19 v karanténě či je u nich potvrzena nákaza virem COVID-19. Objednáním úklidové či pomocné služby prohlašujete, že v místě výkonu objednané služby, ani v jeho bezprostředním okolí nejsou známy žádné případy COVID-19, a to ani ve stavu karantény či podezření. Dále se zavazujete až 14 dní zpětně nás o případné změně ohledně rozšíření či nákazy COVID-19, a s tím spojené karanténě informovat. V případě zatajení této skutečnosti budou vůči Vaší osobě či společnosti učiněny právní kroky pro náhradu případné škody, která by Vaším jednáním byla způsobena naší společnosti.

Děkujeme za pochopení, Ukliďmi.

Plošná dezinfekce proti koronaviru

Plošná dezinfekce proti koronaviru je nejúčinnější proti všem virům, včetně koronaviru SARS-COV-2, H1N1, TBC, HIV a proti všem kvasinkám, plísním, houbám atd. Pro dlouhotrvající ochranu používáme účinné baktericidní a virucidní aerosolové látky, které po aplikaci vytvoří neviditelnou polymerovou vrstvu. Pro svoji účinnost a šetrnost jsou využívané i pro dezinfekci zdravotnických nástrojů i zařízení, operačních sálů.;

NABÍZÍME

  • Úklid povrchů + dezinfekce prostor
  • Dezinfekce prostor proti koronaviru
  • Pro dlouhotrvající účinnost (až 3 týdny) nabízíme dezinfekci bezchlórovým přípravkem vytvářející polymerovou vrstvu.

 

SKVĚLÝ ÚKLID V PRAZE ZA DOBRÉ PENÍZE

 

Nemůžete a nebo nechcete se pročítat nepřehlednými nabídkami všech úklidovek? Asi Vám rozumíme, myslíme si, že když je potřeba doma uklidit, nebo vyladit byt či dům před nebo po párty či rodinné oslavě, očekáváte, že o to bude postaráno.

Nabízíme komplexní úklidové služby, profesionální úklid Praha.

Náš tým velmi pracovitých a pečlivých lidí z Filipín Vám skvěle uklidí a navíc může uvařit originální Pad Thai nebo jiné asijské jídlo. Nově i relaxační masáže.

Jsme spolehlivá úklidová firma v Praze a zajistíme levný profesionální úklid v Praze a okolí.

 

 

NÁŠ PERSONÁL

Saturn
Jonard
Randy
Steve
Nina Jessa

Pocházím z ostrova Panglao, kde jsem pracoval jako šéfkuchař. Mám tři děti a právě kvůli nim jsme se s manželkou rozhodli žít a pracovat v zahraničí.

31 let • Pracoval jsem na ostrově Panglao jako kuchař a malíř, mám manželku a tři syny. Když jsem dostal příležitost pracovat v Praze, dohodli jsme se, že odjedu a pokusím se finančně zabezpečit celou rodinu.

29 let • Vystudoval jsem vysokou školu se zaměřením na přepravu zboží po moři a lodní trasy. Nejdříve jsem pracoval u svého strýce ve stavební firmě, kde jsme rekonstruovali budovy, později v hotelu Bilvio jako číšník. Ale vždycky mě lákala Evropa a jsem rád, že nyní můžu pracovat zrovna v Praze.

28 let • Pocházím z ostrova Panglao a vystřídal jsem už několik profesí. Jeden čas jsem pracoval s Jonardem jako malíř budov, dělal jsem také turistického průvodce na ostrově Bohol. Strýc mi jednou řekl, že Michal hledá lidi, kteří by pro něj pracovali v Praze. Kvůli práci a taky proto, abych poznal novou zemi, jsem tuto příležitost musel využít.

26 let • Po škole jsem absolvovala roční kurz na asistentku a recepční v hotelu, poté jsem pracovala v hotelu na recepci. Tato práce mě však nenaplňovala a vrátila jsem se k púvodní profesi kadeřnice. Jednou mi kamarádka Rosa řekla, že jde na pohovor a jestli také nechci pracovat v Praze. Zkusila jsem to a teď jsme tady spolu.

Před zásahem
Po zásahu

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA - ÚKLID PRAHA A PLOŠNÁ DEZINFEKCE

Odešlete nezávaznou poptávku pro zjištění ceny.

Prosíme, uveďte následující důležité informace.

Byty, rodinné domy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Typ úklidu (klasik/general) + činnosti navíc (doplňkové služby).
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.

Kanceláře, kancelářské prostory, firmy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Počet pater, místností, stolů, WC, kuchyněk - popis objektu.
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.
  • Preferovaný čas úklidu.

Objednávky přijímáme

Pondělí až pátek 8 - 18 hod.
Mob.:+420 720 032 301
info(zavináč)uklidmi(tečka)cz
  HOT LINE DEZINFEKCE 725 971 256 (Po-Ne)

Sídlo firmy

Ukliďmi.cz
Koněvova 2660/141
130 00 Praha 3

Fakturační údaje

Michal Anýž
Třebešovská 2254/105
193 00 Praha 9
Horní Počernice

Číslo učtu : 772772772
Kód Banky : 0600
IBAN: CZ73 0600 0000 0007 7277 2772
BIC ( SWIFT ): AGBACZPP

 

IČ: 69528608
DIČ: CZ8008140261

zavolejte nám
Odesláním tohoto formuláře beru na vědomí, že pro vyřízení poptávky jsou zpracovávány výše uvedené identifikační (jméno a příjmení) a kontaktní osobní údaje (telefonní a e-mailový kontakt), jejich poskytnutí je dobrovolné, bez nich by však nebylo možné zaslat naší cenovou nabídku a posléze uzavřít smlouvu.

Více o zpracování osobních údajů naleznete v informaci o zpracování osobních údajů dostupné na webových stránkách v části GDPR.