Napište nám
Objednávka
Dezinfekce proti koronaviru
HOT LINE DEZINFEKCE
725 971 256
(Po-Ne)
Fungujeme bez omezení Dezinfekce provádíme do 24 h

Naše společnost si vyhrazuje právo odmítnout objednanou službu lidem, firmám či institucím, jenž jsou v souvislosti s COVID-19 v karanténě či je u nich potvrzena nákaza virem COVID-19. Objednáním úklidové či pomocné služby prohlašujete, že v místě výkonu objednané služby, ani v jeho bezprostředním okolí nejsou známy žádné případy COVID-19, a to ani ve stavu karantény či podezření. Dále se zavazujete až 14 dní zpětně nás o případné změně ohledně rozšíření či nákazy COVID-19, a s tím spojené karanténě informovat. V případě zatajení této skutečnosti budou vůči Vaší osobě či společnosti učiněny právní kroky pro náhradu případné škody, která by Vaším jednáním byla způsobena naší společnosti.

Děkujeme za pochopení, Ukliďmi.

Důsledek pandemie? Velký důraz na úklid komerčních prostor!

Pandemie Covid-19 mnohé změnila. Nejde jen o překonaný čas, kdy valná většina lidí pracovala z domova a nyní se pomalu vrací do běžného provozu. V mnoha kancelářích i provozech vzniká nový režim, mění se nároky na uspořádání pracovních míst, klade se důraz na větší osobní prostor a také daleko důslednější dodržení úrovně hygieny. Jak dodat zaměstnancům jistotu a zajistit opravdu kvalitní zdravé pracovní prostředí?

Pečlivý a ještě pečlivější

Většina firem již přizpůsobila řád pravidelného úklidu. S vyššími nároky na zajištění bezpečnosti je však vhodné ještě zesílit některá opatření. Můžete sázet na soběstačnost a vybavit své provozy dezinfekčními lampami nebo ozonovými čističi. Společně s nimi je pak třeba vyčlenit alespoň jednoho pracovníka, který provádí pravidelnou očistu prostor. S ohledem na doporučenou aplikaci je třeba dezinfekci provádět v době nepřítomnosti ostatních a poté zajistit i kvalitní větrání. Tato doba nejčastěji využívá pozdní večer nebo brzké ranní hodiny.

Pravidelný úklid také často doplňuje ruční dezinfekce dotykových ploch. Toto opatření platí nejen pro pracovní stoly, kliky a parapety, ale i kancelářskou techniku. Úklid se také soustřeďuje na vyšší kvalitu při čištění a dezinfekci společných toalet a sdílené kuchyňky. Doba potřebná k běžnému zajištění čistoty a úklidu pracoviště tak zabere i dvojnásobný čas než dříve.

Dejte zákazníkům jistotu

Kanceláře nebo provozy s relativně uzavřeným okruhem zaměstnanců mohou do velké míry spoléhat na vlastní síly i vzájemnou zodpovědnost. Seriózní přístup a dodržování opatření je hlavní zásadou a nejúčinnější prevencí. Jak se novým nárokům přizpůsobují provozovny restaurací, kavárny, bary nebo obchody?

Zde je třeba dodržet maximální pečlivost a obezřetnost. Skutečně se nevyplatí zanedbat jediné opatření. Provozovnou prochází počet zákazníků zvenčí, již na první pohled v nich interiér musí vyvolat pocit jistoty a bezpečí. Pečlivé setření podlah, pravidelné stírání prachu, čištění dotykových ploch dezinfekcí je pouhým základem. Dezinfekce pro ošetření rukou by měla být umístěna již u vchodu, aby ji měl zákazník možnost libovolně použít při příchodu i odchodu. Pokud prostor sdílí toalety, i ty musí být perfektně dezinfikovány a čištěny s větší frekvencí. Mimořádně důležité je také zajistit, aby obsluha a personál vždy maximálně dbali na vlastní úpravu a dobré vystupování.

Spolehněte se na profesionální služby – ušetříte čas i peníze

Zajistit celý provoz tak, aby perfektně splnil nároky na hygienickou čistotu může být náročným úkolem. Nemusíte však vyčlenit vlastní prostředky a trvale najmout osobu, která se bude úklidem zabývat. Velké provozovny, kancelářská centra i menší firmy mnohem lépe využijí služeb profesionální úklidovky. Nabízí velké výhody v časové flexibilitě. Vy si pouze určíte, který čas vám pro úklid i dezinfekci prostor vyhovuje. Dohodnete rozsah práce i použité prostředky a postupy. Velkou výhodou je možnost na vyžádání skloubit běžný úklid s hloubkovým čištěním. Za komplexní služby zaplatíte ve finále mnohem menší částku a nemusíte se bát dlouhodobých závazků.

Naše služby

Profesionální úklid
Úklidové služby
Úklidová firma

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA - ÚKLID

Odešlete nezávaznou poptávku pro zjištění ceny.

Prosíme, uveďte následující důležité informace.

Byty, rodinné domy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Typ úklidu (klasik/general) + činnosti navíc (doplňkové služby).
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.

Kanceláře, kancelářské prostory, firmy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Počet pater, místností, stolů, WC, kuchyněk - popis objektu.
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.
  • Preferovaný čas úklidu.

Objednávky přijímáme

Pondělí až pátek 8 - 18 hod.
Mob.:+420 725 971 256

info(zavináč)uklidmi(tečka)cz

Sídlo firmy

Ukliďmi.cz
Jankovcova 1566/2b
170 00 Praha 7

Fakturační údaje

Michal Anýž
Třebešovská 2254/105
193 00 Praha 9
Horní Počernice

Číslo učtu : 772772772
Kód Banky : 0600
IBAN: CZ73 0600 0000 0007 7277 2772
BIC ( SWIFT ): AGBACZPP

 

IČ: 69528608
DIČ: CZ8008140261

zavolejte nám
Odesláním tohoto formuláře beru na vědomí, že pro vyřízení poptávky jsou zpracovávány výše uvedené identifikační (jméno a příjmení) a kontaktní osobní údaje (telefonní a e-mailový kontakt), jejich poskytnutí je dobrovolné, bez nich by však nebylo možné zaslat naší cenovou nabídku a posléze uzavřít smlouvu.

Více o zpracování osobních údajů naleznete v informaci o zpracování osobních údajů dostupné na webových stránkách v části GDPR.