Napište nám
Objednávka

NÁŠ PERSONÁL

Úklidová četa, paní na úklid

 

Členové našeho týmu jsou nejen velmi pečliví při úklidu a ohleduplní k vašim věcem, ale samozřejmostí je také, že ctí vaše soukromí. Jsou to profesionálové ve svém oboru s velmi bohatou praxí. Můžete si tak být jistí, že po jejich úklidu bude vaše domácnost čistá a útulná a v kanceláři bude vše na svém místě. Po najetí nebo kliknutí na jméno se dočtete více informací o každém členovi našeho personálu.

 

Naši zaměstnanci hovoří pouze anglicky. Není problém se však domluvit přímo s naší koordinátorkou na konkrétních činnostech, které jim budou následně přetlumočeny.

 

 

Richard
Jonard
Rosa
Randy
Steve
Jovelyn
Nina Jessa

36 let • Pocházím z ostrova Panglao, kde jsem pracoval jako šéfkuchař. Mám tři děti - dvě dcery a syna - a právě kvůli nim jsme se s manželkou rozhodli žít a pracovat v zahraničí. Na Filipínách je velice složité vydělat dost peněz na zajištění rodiny. Já jsem nyní v Praze a manželka pracuje v Hong Kongu jako babysitter.

31 let • Pracoval jsem na ostrově Panglao jako kuchař a malíř, mám manželku a tři syny. Když jsem dostal příležitost pracovat v Praze, dohodli jsme se, že odjedu a pokusím se finančně zabezpečit celou rodinu.

36 let • Dříve jsem pracovala v Kataru jako pomocnice v domácnosti, po návratu na Filipíny jsem byla zaměstnaná jako servírka v hotelu Bilvio. Vždycky jsem si přála vycestovat do Evropy a pracovat tam. Díky Michalovi jsem nyní v Praze a můžu vám ukázat, co všechno umím.

29 let • Vystudoval jsem vysokou školu se zaměřením na přepravu zboží po moři a lodní trasy. Nejdříve jsem pracoval u svého strýce ve stavební firmě, kde jsme rekonstruovali budovy, později v hotelu Bilvio jako číšník. Ale vždycky mě lákala Evropa a jsem rád, že nyní můžu pracovat zrovna v Praze.

28 let • Pocházím z ostrova Panglao a vystřídal jsem už několik profesí. Jeden čas jsem pracoval s Jonardem jako malíř budov, dělal jsem také turistického průvodce na ostrově Bohol. Strýc mi jednou řekl, že Michal hledá lidi, kteří by pro něj pracovali v Praze. Kvůli práci a taky proto, abych poznal novou zemi, jsem tuto příležitost musel využít.

28 let • Jmenuji se Jovelyn Cloma, je mi 28 let. Mám 3 děti a v Praze jsem od října 2019. Na Filipínách jsem pracovala 2 roky jako asistentka šéfkuchaře. Když mi Michal nabídl abych pracovala v Praze, hned jsem využila příležitosti. Provádím relaxační masáže u vás doma.

26 let • Po škole jsem absolvovala roční kurz na asistentku a recepční v hotelu, poté jsem pracovala v hotelu na recepci. Tato práce mě však nenaplňovala a vrátila jsem se k púvodní profesi kadeřnice. Jednou mi kamarádka Rosa řekla, že jde na pohovor a jestli také nechci pracovat v Praze. Zkusila jsem to a teď jsme tady spolu.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

 

Odešlete nezávaznou poptávku pro zjištění ceny.

Prosíme, uveďte následující důležité informace.

 

Byty, rodinné domy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Typ úklidu (klasik/general) + činnosti navíc (doplňkové služby).
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.

 

Kanceláře, kancelářské prostory, firmy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Počet pater, místností, stolů, WC, kuchyněk - popis objektu.
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.
  • Preferovaný čas úklidu.

 

 

 

Objednávky přijímáme:

Pondělí až pátek 8 - 18 hod.

 

Tel.: +420 224 800 220

Mob.:+420 720 032 301

E-mail: info(zavináč)uklidmi(tečka)cz

 

 

 

Sídlo firmy

Ukliďmi.cz

Koněvova 2660/141

130 00 Praha 3

 

Fakturační údaje

Michal Anýž

Třebešovská 2254/105

193 00 Praha 9

Horní Počernice

 

IČ: 69528608

DIČ: CZ8008140261

Bankovní spojení: 772 772 772/0600

zavolejte nám
Odesláním tohoto formuláře beru na vědomí, že pro vyřízení poptávky jsou zpracovávány výše uvedené identifikační (jméno a příjmení) a kontaktní osobní údaje (telefonní a e-mailový kontakt), jejich poskytnutí je dobrovolné, bez nich by však nebylo možné zaslat naší cenovou nabídku a posléze uzavřít smlouvu.

Více o zpracování osobních údajů naleznete v informaci o zpracování osobních údajů dostupné na webových stránkách v části GDPR.