Napište nám
+420 725 971 256
Dezinfekce proti koronaviru
HOT LINE DEZINFEKCE
725 971 256
(Po-Ne)

Proč využít úklidovou firmu?

Představte si, co všechno byste ideálně chtěli doma vylepšit – umýt, vyčistit, vyleštit? Jednotlivé úkoly naskočí po poměrně dlouhého seznamu. Pak seznam porovnejte s časem, který máte skutečně na úklid k dispozici a s oblibou konkrétních úkonů… logicky se rychle dostanete do bludného kruhu. Budete věnovat čas úklidu, začnete dělat kompromisy a ve výsledku investujete čas do činnosti, se kterou stejně nebudete úplně spokojeni.

Když velký úklid, tak se vším všudy

Dokonale uklizený a vycíděný byt je přitom snadno splnitelným přáním. Zkuste oslovit profesionální úklidovou firmu, možná budete překvapeni efektem, který do vašeho bytu přinese a také částkou, kterou za služby ve finále účtuje.

Úklidové služby nabízí několik výhod současně. Tou základní je naprostá flexibilita, která se týká nejen času, který věnuje práci. Služby se plně přizpůsobí vašemu diáři. Můžete si souběžně s velkým úklidem naplánovat home office a vyřídit pracovní agendu. Stejně tak se můžete věnovat jiné potřebné péči o rodinu nebo domácnost, můžete nakoupit, uvařit, vytřídit prádlo.

Úklidová firma, se na rozdíl od vás, soustředí pouze na úklid. Nemusí odbíhat k dětem, od umývaných oken odbíhat k přípravě oběda. Tedy využívá čas na 100 % a to je ve výsledku hodně znát. V relativně krátkém čase, a pro vás za příznivě účtované částky, může zvládnout nejen zběžné luxování, utírání prachu a leštění obkladů v koupelně. Služby nabízí mytí oken, čištění stínící techniky. V čisticích prostředcích firma samozřejmě respektuje vaše zvyklosti a přání a používá zažité nebo preferované přípravky a postupy.

Další výhodou je dispozice čistící techniky. Hloubkové čistění koberců a potahů vrátí vašemu bytu svěží vzhled. Oživí barvy, vrátí materiálům novější vzhled.

Pravidelná pomoc, která vám ušetří čas

Úklidové služby si po prvním vyzkoušení upřímně oblíbíte. Není ostudou spolehnout se na cizí pomoc a předat část domácí práce profesionální službě. Využijte volný čas důležitějším činnostem. Věnujte se rodině, dětem, nebo si konečně najděte také čas sami na sebe.

Pravidelné docházení do bytu vám pomůže udržet pořádek s minimálním úsilím. Úklidové služby za vás vyluxují, utřou prach, ale mohou také přebrat praní a žehlení. Vaše koupelna bude vždy dokonale čistá, nebudete se stydět pozvat přes práh neplánovanou návštěvu a seberete jisté argumenty i kritickým příbuzným.

 

Zajistíme vám kompletní úklidové služby níže:

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA - ÚKLID

Odešlete nezávaznou poptávku pro zjištění ceny.
Prosíme, uveďte následující důležité informace.

Byty, rodinné domy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Typ úklidu (klasik/general) + činnosti navíc (doplňkové služby).
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.
  • Preferovaný čas úklidu.

Kanceláře, kancelářské prostory, firmy

  • Počet pater, místností, stolů, WC, kuchyněk - popis objektu. Vepište prosím do poznámky.
zavolejte nám
Odesláním tohoto formuláře beru na vědomí, že pro vyřízení poptávky jsou zpracovávány výše uvedené identifikační (jméno a příjmení) a kontaktní osobní údaje (telefonní a e-mailový kontakt), jejich poskytnutí je dobrovolné, bez nich by však nebylo možné zaslat naší cenovou nabídku a posléze uzavřít smlouvu.

Více o zpracování osobních údajů naleznete v informaci o zpracování osobních údajů dostupné na webových stránkách v části GDPR.