Napište nám
Objednávka
Dezinfekce proti koronaviru
HOT LINE DEZINFEKCE
725 971 256
(Po-Ne)
Fungujeme bez omezení Dezinfekce provádíme do 24 h

Naše společnost si vyhrazuje právo odmítnout objednanou službu lidem, firmám či institucím, jenž jsou v souvislosti s COVID-19 v karanténě či je u nich potvrzena nákaza virem COVID-19. Objednáním úklidové či pomocné služby prohlašujete, že v místě výkonu objednané služby, ani v jeho bezprostředním okolí nejsou známy žádné případy COVID-19, a to ani ve stavu karantény či podezření. Dále se zavazujete až 14 dní zpětně nás o případné změně ohledně rozšíření či nákazy COVID-19, a s tím spojené karanténě informovat. V případě zatajení této skutečnosti budou vůči Vaší osobě či společnosti učiněny právní kroky pro náhradu případné škody, která by Vaším jednáním byla způsobena naší společnosti.

Děkujeme za pochopení, Ukliďmi.

I rychlovarnou konvici je nutné pravidelně čistit, aby uvařila vodu opravdu rychle

Rychlovarná konvice stojí v každé kuchyni, v mnoha kancelářích i v dílnách. Denně si vaříme vodu na čaj nebo kávu a konvici bereme jen jako samozřejmé vybavení. Dokud nám spolehlivě slouží, nevěnujeme ji zásadní pozornost. Přitom můžeme pravidelnou údržbou prodloužit její životnost a dost možná i zrychlit samotný ohřev vody.

Vodní kámen

V konvici se pomalu a nenápadně usazuje vodní kámen. Pokud se záměrně nepodíváme pod pokličku, vůbec si nemusíme ničeho všimnou. Vodní kámen vytváří tenkou vrstvu na dně a po topné spirále, nekazí chuť vody, nepáchne, nijak nevadí. Tedy ve skutečnosti vadí. Vrstva vodního kamene je skrytou izolační vrstvou a pokud pokryje větší plochu, snižuje efekt ohřívání vody. A tak konvice musí vařit déle a déle…

Navíc hodně zanedbaná konvička o vodním kameni dá časem vědět. Některé konvice jsou vybavené jemným sítkem, který brání uvolnění částeček vodního kamene do nápoje společně s nalévanou vodou. Jakmile se začnou v sítku nebo dokonce v hrnečku objevovat nehezké zašlé pevné kousky, pak je nejvyšší čas konvičku pořádně vyčistit.

 

Rychlovarná konvice

Ocet, citron, soda…

K čištění naštěstí není třeba žádný složitý postup ani speciální prostředky. Stačí vám běžný ocet. Stačí jej nalít do konvice tak, aby pokryl zanesené části a nechat 20 minut působit. Pak dolijte vodou, vodu běžně uvařte a konvici pečlivě vypláchněte.

Pokud se vám nechce používat ocet pro jeho dočasnou štiplavou vůni, můžete použít i citron. Vymačkejte šťávu do konvice, slupku nakrájejte a přidejte společně s vodou. Pak citron „uvařte“ a pak pečlivě vše vylijte a vypláchněte. Kyselina citronová má dobrý efekt, i když je možná trošku slabší než ocet.

Do třetice můžeme doporučit jedlou sodu, nebo také prášek do pečiva. Ten stačí smíchat s vodou, nechat v konvičce chvíli působit, a dobře vypláchnout. Opravdu zanesenou konvici budete muset možná vymýt víckrát, ale práce určitě stojí za to. Konvice bude za pár chvil vypadat jak nová a sloužit mnohem lépe.

Jednoduchá pomoc

Pokud máte tvrdou vodu, konvice se bude zanášet rychleji, ale i tak můžete proces sedimentace trošku oddálit. Stačí si dávat pozor a naučit se zbytek vody z konvice ihned vylévat. Nakonec zjistíte, že s trochou údržby navíc může i stará konvice ještě pár sezon odsloužit a vypadat mnohem lépe i na pohled!

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA - ÚKLID PRAHA A PLOŠNÁ DEZINFEKCE

Odešlete nezávaznou poptávku pro zjištění ceny.

Prosíme, uveďte následující důležité informace.

Byty, rodinné domy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Typ úklidu (klasik/general) + činnosti navíc (doplňkové služby).
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.

Kanceláře, kancelářské prostory, firmy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Počet pater, místností, stolů, WC, kuchyněk - popis objektu.
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.
  • Preferovaný čas úklidu.

Objednávky přijímáme

Pondělí až pátek 8 - 18 hod.
Mob.:+420 720 032 301
info(zavináč)uklidmi(tečka)cz
  HOT LINE DEZINFEKCE 725 971 256 (Po-Ne)

Sídlo firmy

Ukliďmi.cz
Koněvova 2660/141
130 00 Praha 3

Fakturační údaje

Michal Anýž
Třebešovská 2254/105
193 00 Praha 9
Horní Počernice

Číslo učtu : 772772772
Kód Banky : 0600
IBAN: CZ73 0600 0000 0007 7277 2772
BIC ( SWIFT ): AGBACZPP

 

IČ: 69528608
DIČ: CZ8008140261

zavolejte nám
Odesláním tohoto formuláře beru na vědomí, že pro vyřízení poptávky jsou zpracovávány výše uvedené identifikační (jméno a příjmení) a kontaktní osobní údaje (telefonní a e-mailový kontakt), jejich poskytnutí je dobrovolné, bez nich by však nebylo možné zaslat naší cenovou nabídku a posléze uzavřít smlouvu.

Více o zpracování osobních údajů naleznete v informaci o zpracování osobních údajů dostupné na webových stránkách v části GDPR.