Napište nám
+420 725 971 256
Dezinfekce proti koronaviru
HOT LINE DEZINFEKCE
725 971 256
(Po-Ne)

Úklidová firma udělá neoblíbený úklid za vás

Zkuste si vybavit, které práce nebo povinnosti vás opravdu nebaví? S velkou jistotou to budou práce, které se pravidelně opakují, často jejich vykonání brzy ztrácí na efektu a jsou povinností, která vás provází od dětství. Ano, úklid. Luxování, vytírání, stírání prachu, mytí oken, můžeme přidat i praní a žehlení. Vrátit se domů do provoněné a uklizené domácnosti působí velmi příjemně, udržet však celý byt v perfektním stavu je často bojem s větrnými mlýny. V bitvě proti prachu a otiskům rukou v koupelně nemusíte být sami. Nestyďte se využít profesionální úklidovou firmu, ušetřený čas můžete věnovat rodině, práci, sportu nebo prostě jen sami sobě.

Naplánujte si rozsah práce i čas úklidu jak je třeba

Velkou výhodou profesionální úklidové firmy je maximální flexibilita. Můžete se domluvit na velkém jarním nebo předvánočním úklidu, může vám pomoci s náročným úklidem po rekonstrukci nebo třeba malování. Stejně tak se můžete dohodnout na pravidelné docházce. Čas, během kterého probíhá luxování, umývání oken či jiné očistné práce, můžete efektivně věnovat dalším domácím povinnostem. Můžete připravit slavnostní jídlo pro chystanou návštěvu, vyřídit nákupy a pochůzky po městě, věnovat se údržbě zahrady nebo ušetřený čas věnovat tomu nejdůležitějšímu, dětem.

Úklidové firmy respektují vaše vytížení a vyjdou vstříc dnem i časem docházky. Při práci zachovají vaše soukromí a také vyhoví přání. K čištění používají vámi preferované úklidové prostředky i postupy. Pro hloubkové čištění koberců a čalounění navíc můžou nabídnout vlastní profesionální vybavení. Váš byt rozjasní a osvěží dokonale čisté povrchy, lesklá okna a zrcadla, sprchový kout i obklady.

Úklidovou službu můžete přivést i do práce

Externí úklidové služby jsou skvělým řešením i pro řadu profesí. Máte na starosti provozovnu cukrárny, restauraci nebo obchod? Proč byste měli vyhrazovat nemalé prostředky na vlastní zaměstnance, čistící techniku i prostředky. S profesionály snadno dohodnete optimální čas docházky, rozsah práce přizpůsobíte aktuálnímu stavu. Vždy zaplatíte pouze za čas a práci v rozsahu, který je potřeba. Úklidovka nabízí pravidelnou docházku a starost i prostory kanceláří včetně společných kuchyněk a toalet. Vaši zaměstnanci nemusí mít ani tušení, kdo se stará a udržuje pracovní prostředí v tak dokonalém stavu. Firma vykoná práci těsně před jejich příchodem nebo pozdě po pracovní době. Naše úklidová firma pracuje od 7 do 21 hod.

Myslete na sebe

Stihnout všechny pracovní povinnosti, pochůzky, zajistit včasné vyzvedávání a dovoz dětí do kroužků, a ještě organizovat nákupy, vaření, to je opravdu nadlidský úkol. Přestaňte hledat minuty a odškrtávat splněné položky v nekonečném seznamu nudných povinností, přestaňte trávit celý den ve stresu. Uvolněte alespoň část povinností profesionální firmě. Rodina ocení perfektně uklizený byt, mnohem více ocení váš čas a přítomnost. Vraťte se do čisté a voňavé domácnosti ve volném tempu a těšte se na společně strávené chvilky s rodinou. Pokud vás tlačí čas a potřebujete se víc věnovat práci, zůstaňte bez výčitek déle u počítače. Domácnost ani rodina nepocítí změny a vy se budete moct plně soustředit na věci, které jsou pro vás skutečně důležité.

 

Zajistíme vám kompletní úklidové služby níže:

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA - ÚKLID

Odešlete nezávaznou poptávku pro zjištění ceny.
Prosíme, uveďte následující důležité informace.

Byty, rodinné domy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Typ úklidu (klasik/general) + činnosti navíc (doplňkové služby).
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.
  • Preferovaný čas úklidu.

Kanceláře, kancelářské prostory, firmy

  • Počet pater, místností, stolů, WC, kuchyněk - popis objektu. Vepište prosím do poznámky.
zavolejte nám
Odesláním tohoto formuláře beru na vědomí, že pro vyřízení poptávky jsou zpracovávány výše uvedené identifikační (jméno a příjmení) a kontaktní osobní údaje (telefonní a e-mailový kontakt), jejich poskytnutí je dobrovolné, bez nich by však nebylo možné zaslat naší cenovou nabídku a posléze uzavřít smlouvu.

Více o zpracování osobních údajů naleznete v informaci o zpracování osobních údajů dostupné na webových stránkách v části GDPR.