Napište nám
Objednávka
Dezinfekce proti koronaviru
HOT LINE DEZINFEKCE
725 971 256
(Po-Ne)
Fungujeme bez omezení Dezinfekce provádíme do 24 h

Naše společnost si vyhrazuje právo odmítnout objednanou službu lidem, firmám či institucím, jenž jsou v souvislosti s COVID-19 v karanténě či je u nich potvrzena nákaza virem COVID-19. Objednáním úklidové či pomocné služby prohlašujete, že v místě výkonu objednané služby, ani v jeho bezprostředním okolí nejsou známy žádné případy COVID-19, a to ani ve stavu karantény či podezření. Dále se zavazujete až 14 dní zpětně nás o případné změně ohledně rozšíření či nákazy COVID-19, a s tím spojené karanténě informovat. V případě zatajení této skutečnosti budou vůči Vaší osobě či společnosti učiněny právní kroky pro náhradu případné škody, která by Vaším jednáním byla způsobena naší společnosti.

Děkujeme za pochopení, Ukliďmi.

MALOVÁNÍ POKOJŮ PRAHA

Malířské práce: Malování bytů a domů

 

Potřebujete vymalovat? Zdá se vám, že by váš byt potřeboval změnu? Nechejte to na nás. Naše firma vám nabízí kompletní servis, a to přípravu na malování, malířské práce a následný úklid po malování. O vše se postaráme a vy si budete moct užít vaši novou domácnost.

 

Novou barvou stěn nebo i obnovou původní získá prostor dojem větší úpravy, čistoty a svěžesti. Malování však s sebou samozřejmě přináší poměrně fyzicky náročné přípravy.

Nekažte si volné víkendy ani nemusíte obětovat část dovolené. Společně s profesionálními úklidovými službami nabízíme i malování pokojů, bytů nebo domů. Dokážeme převzít veškerou práci spojenou s obnovou interiéru. Zajistíme přípravu, kterou je sestěhování nábytku a jeho ochrana. Důležitou částí je také oprava podkladu, zapravení drobných defektů. Barevný odstín, použité materiály i techniku plně přizpůsobíme vašim požadavkům, dbáme na pečlivost ve všech směrech. Samozřejmostí je provedení následného úklidu. Předáme vám byt v nových jasných barvách a v perfektním pořádku. Nemusíte se starat o mytí oken, podlahy nebo náročné přesuny těžkého vybavení.

Naplánujte si změny, které oživí váš byt a přinesou něco nového. Veškerou práci pak můžete bez obav svěřit profesionálům.

 

Malířské služby pro vaši domácnost

  • Příprava na malování (odtažení nábytku od zdí a jeho zabalení).
  • Malířské práce.
  • Úklid po malování.

 

Přípravné práce 350 Kč/hod.
Malířské práce od 35 Kč/m2

Malování pokojů

Cena

 

Doprava od 20,- Kč /km

 

Odešlete nezávaznou poptávku a napište, o které služby máte zájem. »

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA - ÚKLID

Odešlete nezávaznou poptávku pro zjištění ceny.

Prosíme, uveďte následující důležité informace.

Byty, rodinné domy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Typ úklidu (klasik/general) + činnosti navíc (doplňkové služby).
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.

Kanceláře, kancelářské prostory, firmy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Počet pater, místností, stolů, WC, kuchyněk - popis objektu.
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.
  • Preferovaný čas úklidu.

Objednávky přijímáme

Pondělí až pátek 8 - 18 hod.
Mob.:+420 725 971 256

info(zavináč)uklidmi(tečka)cz

Sídlo firmy

Ukliďmi.cz
Jankovcova 1566/2b
170 00 Praha 7

Fakturační údaje

Michal Anýž
Třebešovská 2254/105
193 00 Praha 9
Horní Počernice

Číslo učtu : 772772772
Kód Banky : 0600
IBAN: CZ73 0600 0000 0007 7277 2772
BIC ( SWIFT ): AGBACZPP

 

IČ: 69528608
DIČ: CZ8008140261

zavolejte nám
Odesláním tohoto formuláře beru na vědomí, že pro vyřízení poptávky jsou zpracovávány výše uvedené identifikační (jméno a příjmení) a kontaktní osobní údaje (telefonní a e-mailový kontakt), jejich poskytnutí je dobrovolné, bez nich by však nebylo možné zaslat naší cenovou nabídku a posléze uzavřít smlouvu.

Více o zpracování osobních údajů naleznete v informaci o zpracování osobních údajů dostupné na webových stránkách v části GDPR.