Napište nám
Objednávka
Dezinfekce proti koronaviru
HOT LINE DEZINFEKCE
725 971 256
(Po-Ne)
Fungujeme bez omezení Dezinfekce provádíme do 24 h

Naše společnost si vyhrazuje právo odmítnout objednanou službu lidem, firmám či institucím, jenž jsou v souvislosti s COVID-19 v karanténě či je u nich potvrzena nákaza virem COVID-19. Objednáním úklidové či pomocné služby prohlašujete, že v místě výkonu objednané služby, ani v jeho bezprostředním okolí nejsou známy žádné případy COVID-19, a to ani ve stavu karantény či podezření. Dále se zavazujete až 14 dní zpětně nás o případné změně ohledně rozšíření či nákazy COVID-19, a s tím spojené karanténě informovat. V případě zatajení této skutečnosti budou vůči Vaší osobě či společnosti učiněny právní kroky pro náhradu případné škody, která by Vaším jednáním byla způsobena naší společnosti.

Děkujeme za pochopení, Ukliďmi.

Strojový úklid komerčních objektů

Dokonale uklizené a čisté prostředí vždy hodnotíme jako samozřejmý základ. Čistota v nás budí pocit důvěry a bezpečí. Proto obchody, kavárny, restaurace, ale třeba i kancelářské budovy dbají na precizní úklid a často pořizují vlastní úklidové stroje. Investice do úklidu je totiž vratnou investicí do zákazníků.

Jednodušší, rychlejší a pečlivější

Možná si pamatujete z dob dřívějších nebo z úsměvných scén z filmů pro pamětníky, kdy paní uklízečka postavila do pozoru všechny zaměstnance včetně pana ředitele před čerstvě vytřenou podlahou. Takové způsoby jsou dnes nemyslitelné. Stejně nemyslitelný je i úklid smetákem s kbelíkem vody a hadrem.

Úklid je třeba provádět i několikrát denně, například ve vstupních prostorách, veřejných halách nebo chodbách s přístupem zvenčí. Veškerá činnost však musí proběhnout rychle, nesmí narušit běžný provoz ani jej omezit. Větší a pečlivější úklid pak musí zase v souladu s provozní dobou přijít v době, kdy je na pracovišti minimální provoz a ideálně je vyloučena veřejnost. I zde se pracuje v omezeném čase a musí se postupovat co nejefektivněji. Ideální jsou proto úklidové stroje, průmyslové vysavače a další automatizovaní pomocníci.

 

Průmyslové vysavače urychlí běžný úklid

Robustní vysavače mohou v pár minutách ošetřit i velkou plochu. Navíc jsou konstruované s důrazem na vysokou odolnost. Dokáží vysát nejen pevné nečistoty, ale i vodu. Takové stroje najdou uplatnění v rušném provozu, který je zatížený vysokou koncentrací osob a který v několika fázích denně vyžaduje rychlý profesionální úklid.

Pro vysávání ploch kanceláří jsou vhodné vysavače s velkou odpadní nádrží. Vysoký výkon dovoluje zrychlit postup. Navíc jsou stroje vybaveny pojezdovými koly a speciálně tvarovanými nástavci. Obsluha tak s jediným strojem může pečlivě vyčistit nejen hlavní pochozí plochy, ale i členitá nebo špatně dostupná místa. Speciálním strojem jsou pak i extrakční vysavače, které z nádobky s čistícím prostředkem ženou tryskou vodu přímo na koberec nebo čalounění. Voda uvolní nečistoty do hloubky a je opět okamžitě pohlcena zpět do odpadní nádobky. Rychlé hloubkové čištění dokáže oživit nejen barvu, ale i strukturu vláken. Koberce nezanechává mokré a dovoluje téměř okamžitou pochůzku. Na tvrdé povrchy se používají stroje, které na podobném principu aplikují čistící prostředek a speciální lištou jej stírají. Podlaha může být dokonale čistá krátkým pojezdem a mytí po sobě nezanechává dlouho schnoucí mokré skvrny.

Dokonalý úklid venkovních ploch

Úklidovým službám jsou k dispozici stroje i pro úpravu venkovních prostor a chodníků. Podzimní období skvěle zvládne fukar na listí. V zimě je možné využívat sněhové frézy nebo hrabla s automatickým pojezdem. Pokud je součástí služeb péče i o zeleň, pak jsou užitečným nástrojem i sekačky a křovinořezy.

Výhodou moderního úklidového vybavení je nejen skvělý výkon a dlouhá životnost, ale také variabilita. Stroje jsou zpravidla poháněné elektrickým proudem, vybavit zejména pro venkovní úklid však můžete pracovníky i stroji poháněné akumulačními články. Výrobci představují produktové řady, odklání se od všestranných pomocníků k více specializovaným. Každý provozovatel komerčního prostoru tak může vybrat optimální variantu a investovat do zařízení, které skutečně efektivně využije. Precizní úklid tak nemusí být obsáhlým úkolem pro celou četu pracovníků. Čistící a úklidové stroje úklid zlepší v kvalitě i zkrátí v čase.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA - ÚKLID

Odešlete nezávaznou poptávku pro zjištění ceny.

Prosíme, uveďte následující důležité informace.

Byty, rodinné domy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Typ úklidu (klasik/general) + činnosti navíc (doplňkové služby).
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.

Kanceláře, kancelářské prostory, firmy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Počet pater, místností, stolů, WC, kuchyněk - popis objektu.
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.
  • Preferovaný čas úklidu.

Objednávky přijímáme

Pondělí až pátek 8 - 18 hod.
Mob.:+420 725 971 256

info(zavináč)uklidmi(tečka)cz

Sídlo firmy

Ukliďmi.cz
Jankovcova 1566/2b
170 00 Praha 7

Fakturační údaje

Michal Anýž
Třebešovská 2254/105
193 00 Praha 9
Horní Počernice

Číslo učtu : 772772772
Kód Banky : 0600
IBAN: CZ73 0600 0000 0007 7277 2772
BIC ( SWIFT ): AGBACZPP

 

IČ: 69528608
DIČ: CZ8008140261

zavolejte nám
Odesláním tohoto formuláře beru na vědomí, že pro vyřízení poptávky jsou zpracovávány výše uvedené identifikační (jméno a příjmení) a kontaktní osobní údaje (telefonní a e-mailový kontakt), jejich poskytnutí je dobrovolné, bez nich by však nebylo možné zaslat naší cenovou nabídku a posléze uzavřít smlouvu.

Více o zpracování osobních údajů naleznete v informaci o zpracování osobních údajů dostupné na webových stránkách v části GDPR.