Napište nám
+420 725 971 256
Dezinfekce proti koronaviru
HOT LINE DEZINFEKCE
725 971 256
(Po-Ne)

Strojový úklid komerčních objektů

Dokonale uklizené a čisté prostředí vždy hodnotíme jako samozřejmý základ. Čistota v nás budí pocit důvěry a bezpečí. Proto obchody, kavárny, restaurace, ale třeba i kancelářské budovy dbají na precizní úklid a často pořizují vlastní úklidové stroje. Investice do úklidu je totiž vratnou investicí do zákazníků.

Jednodušší, rychlejší a pečlivější

Možná si pamatujete z dob dřívějších nebo z úsměvných scén z filmů pro pamětníky, kdy paní uklízečka postavila do pozoru všechny zaměstnance včetně pana ředitele před čerstvě vytřenou podlahou. Takové způsoby jsou dnes nemyslitelné. Stejně nemyslitelný je i úklid smetákem s kbelíkem vody a hadrem.

Úklid je třeba provádět i několikrát denně, například ve vstupních prostorách, veřejných halách nebo chodbách s přístupem zvenčí. Veškerá činnost však musí proběhnout rychle, nesmí narušit běžný provoz ani jej omezit. Větší a pečlivější úklid pak musí zase v souladu s provozní dobou přijít v době, kdy je na pracovišti minimální provoz a ideálně je vyloučena veřejnost. I zde se pracuje v omezeném čase a musí se postupovat co nejefektivněji. Ideální jsou proto úklidové stroje, průmyslové vysavače a další automatizovaní pomocníci.

 

Průmyslové vysavače urychlí běžný úklid

Robustní vysavače mohou v pár minutách ošetřit i velkou plochu. Navíc jsou konstruované s důrazem na vysokou odolnost. Dokáží vysát nejen pevné nečistoty, ale i vodu. Takové stroje najdou uplatnění v rušném provozu, který je zatížený vysokou koncentrací osob a který v několika fázích denně vyžaduje rychlý profesionální úklid.

Pro vysávání ploch kanceláří jsou vhodné vysavače s velkou odpadní nádrží. Vysoký výkon dovoluje zrychlit postup. Navíc jsou stroje vybaveny pojezdovými koly a speciálně tvarovanými nástavci. Obsluha tak s jediným strojem může pečlivě vyčistit nejen hlavní pochozí plochy, ale i členitá nebo špatně dostupná místa. Speciálním strojem jsou pak i extrakční vysavače, které z nádobky s čistícím prostředkem ženou tryskou vodu přímo na koberec nebo čalounění. Voda uvolní nečistoty do hloubky a je opět okamžitě pohlcena zpět do odpadní nádobky. Rychlé hloubkové čištění dokáže oživit nejen barvu, ale i strukturu vláken. Koberce nezanechává mokré a dovoluje téměř okamžitou pochůzku. Na tvrdé povrchy se používají stroje, které na podobném principu aplikují čistící prostředek a speciální lištou jej stírají. Podlaha může být dokonale čistá krátkým pojezdem a mytí po sobě nezanechává dlouho schnoucí mokré skvrny.

Dokonalý úklid venkovních ploch

Úklidovým službám jsou k dispozici stroje i pro úpravu venkovních prostor a chodníků. Podzimní období skvěle zvládne fukar na listí. V zimě je možné využívat sněhové frézy nebo hrabla s automatickým pojezdem. Pokud je součástí služeb péče i o zeleň, pak jsou užitečným nástrojem i sekačky a křovinořezy.

Výhodou moderního úklidového vybavení je nejen skvělý výkon a dlouhá životnost, ale také variabilita. Stroje jsou zpravidla poháněné elektrickým proudem, vybavit zejména pro venkovní úklid však můžete pracovníky i stroji poháněné akumulačními články. Výrobci představují produktové řady, odklání se od všestranných pomocníků k více specializovaným. Každý provozovatel komerčního prostoru tak může vybrat optimální variantu a investovat do zařízení, které skutečně efektivně využije. Precizní úklid tak nemusí být obsáhlým úkolem pro celou četu pracovníků. Čistící a úklidové stroje úklid zlepší v kvalitě i zkrátí v čase.

Přehled článků:

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA - ÚKLID

Odešlete nezávaznou poptávku pro zjištění ceny.
Prosíme, uveďte následující důležité informace.

Byty, rodinné domy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Typ úklidu (klasik/general) + činnosti navíc (doplňkové služby).
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.
  • Preferovaný čas úklidu.

Kanceláře, kancelářské prostory, firmy

  • Počet pater, místností, stolů, WC, kuchyněk - popis objektu. Vepište prosím do poznámky.
zavolejte nám
Odesláním tohoto formuláře beru na vědomí, že pro vyřízení poptávky jsou zpracovávány výše uvedené identifikační (jméno a příjmení) a kontaktní osobní údaje (telefonní a e-mailový kontakt), jejich poskytnutí je dobrovolné, bez nich by však nebylo možné zaslat naší cenovou nabídku a posléze uzavřít smlouvu.

Více o zpracování osobních údajů naleznete v informaci o zpracování osobních údajů dostupné na webových stránkách v části GDPR.