Napište nám
Objednávka
Dezinfekce proti koronaviru
HOT LINE DEZINFEKCE
725 971 256
(Po-Ne)
Fungujeme bez omezení Dezinfekce provádíme do 24 h

Naše společnost si vyhrazuje právo odmítnout objednanou službu lidem, firmám či institucím, jenž jsou v souvislosti s COVID-19 v karanténě či je u nich potvrzena nákaza virem COVID-19. Objednáním úklidové či pomocné služby prohlašujete, že v místě výkonu objednané služby, ani v jeho bezprostředním okolí nejsou známy žádné případy COVID-19, a to ani ve stavu karantény či podezření. Dále se zavazujete až 14 dní zpětně nás o případné změně ohledně rozšíření či nákazy COVID-19, a s tím spojené karanténě informovat. V případě zatajení této skutečnosti budou vůči Vaší osobě či společnosti učiněny právní kroky pro náhradu případné škody, která by Vaším jednáním byla způsobena naší společnosti.

Děkujeme za pochopení, Ukliďmi.

Čištění koberců

K běžné péči o domácnost patří pravidelné luxování. Koberce pohlcují prach, drobné nečistoty a pro upravený vzhled bytu, a hlavně i pro udržení zdravého prostředí, je pravidelná starost o velké plochy koberců zásadní. Nicméně stejně jako jakýkoliv jiný textil, koberce časem ztrácí původní intenzitu barev a zatěžuje je i běžná pochůzka. Jak prodloužit krásný vzhled a ušetřit i čas?

Skvrny od jídla a pití

Pro čištění výrazně potřísněných míst existuje dlouhý seznam rad. Skvrny od jídla nebo i kávy nebo vína může pomoci odstranit třeba obyčejná sůl. Na znečištěné místo ji stačí v silné vrstvě nasypat a nechat několik hodin působit, sůl absorbuje většinu vlhkosti a s ní i barviva. Pak stačí místo vyluxovat a případně dočistit vlhkým hadříkem.

Na trhu běžně koupíte i speciální čistící prostředky, jejich účinnost i aplikace se liší od výrobce, nicméně většina produktů je rozdělena podle původu skvrny a tak, abyste vždy správně zasáhli, budete se muset vybavit alespoň několika různými. Nejčastější skvrny vznikají od jídla, nápojů, ale nezanedbatelně špatně působí i otisky rukou, pot, v domácnostech s malými dětmi budete také často řešit i další drobné nehody.

Agresivní chemické prostředky nebo často exponovaná místa však mohou časem vytvořit nežádoucí efekt. Výraznou čistotou nebo působením na původní barvu odliší zasažené místo od okolí a nechtěně na něj ještě více upozorní. Pravidelnou péči o koberec by tak mělo provázet nejen okamžité odstranění nové skvrny a průběžné luxování, ale i hloubkové čištění.

Vezměte si na pomoc profesionální techniku

Naštěstí už nemusíte tepovat koberec ručně. Výrobci čistící techniky představují vysoce praktické stroje, které dokáží aplikovat speciální prostředky hluboko do vláken koberce a účinně vysát nejen uvolněnou špínu, ale i přebývající tekutinu. S přístrojem se zachází jako s vysavačem, plynulými pohyby vyčistíte i velké plochy, čistit můžete zátěžové koberce, i náročnější běhouny nebo tkané koberce v obýváku nebo ložnici. Výsledkem budou oživené barvy a také obnova struktury vláken. Hloubkové čištění také koberce sjednotí, namáhané plochy nebo místa s častou pochůzkou budou působit méně výrazně.

Čištění koberců samozřejmě zvládnete sami a přístroj i s čistící technikou si můžete zamluvit v půjčovně. Nicméně budete muset zajistit dovoz zařízení a vyhradit si na práci dost času. Ideální variantou je objednat si naši úklidovou firmu Ukliďmi, která disponuje nejen vlastní technikou ale i pracovní silou. Můžete se věnovat práci z domácí kanceláře, zařídit potřebné pochůzky po městě, nakoupit nebo se pustit do zvelebování zahrady. Konec konců, můžete si klidně i udělat zasloužené volno. V několika málo hodinách vám naše úklidovka představí odvedenou práci. Pohled na dokonale čistý byt vás přesvědčí o správném rozhodnutí.

» Stačí vyplnit a odeslat formulář níže.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA - ÚKLID

Odešlete nezávaznou poptávku pro zjištění ceny.

Prosíme, uveďte následující důležité informace.

Byty, rodinné domy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Typ úklidu (klasik/general) + činnosti navíc (doplňkové služby).
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.

Kanceláře, kancelářské prostory, firmy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Počet pater, místností, stolů, WC, kuchyněk - popis objektu.
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.
  • Preferovaný čas úklidu.

Objednávky přijímáme

Pondělí až pátek 8 - 18 hod.
Mob.:+420 725 971 256

info(zavináč)uklidmi(tečka)cz

Sídlo firmy

Ukliďmi.cz
Jankovcova 1566/2b
170 00 Praha 7

Fakturační údaje

Michal Anýž
Třebešovská 2254/105
193 00 Praha 9
Horní Počernice

Číslo učtu : 772772772
Kód Banky : 0600
IBAN: CZ73 0600 0000 0007 7277 2772
BIC ( SWIFT ): AGBACZPP

 

IČ: 69528608
DIČ: CZ8008140261

zavolejte nám
Odesláním tohoto formuláře beru na vědomí, že pro vyřízení poptávky jsou zpracovávány výše uvedené identifikační (jméno a příjmení) a kontaktní osobní údaje (telefonní a e-mailový kontakt), jejich poskytnutí je dobrovolné, bez nich by však nebylo možné zaslat naší cenovou nabídku a posléze uzavřít smlouvu.

Více o zpracování osobních údajů naleznete v informaci o zpracování osobních údajů dostupné na webových stránkách v části GDPR.