Napište nám
Objednávka
Dezinfekce proti koronaviru
HOT LINE DEZINFEKCE
725 971 256
(Po-Ne)
Fungujeme bez omezení Dezinfekce provádíme do 24 h

Naše společnost si vyhrazuje právo odmítnout objednanou službu lidem, firmám či institucím, jenž jsou v souvislosti s COVID-19 v karanténě či je u nich potvrzena nákaza virem COVID-19. Objednáním úklidové či pomocné služby prohlašujete, že v místě výkonu objednané služby, ani v jeho bezprostředním okolí nejsou známy žádné případy COVID-19, a to ani ve stavu karantény či podezření. Dále se zavazujete až 14 dní zpětně nás o případné změně ohledně rozšíření či nákazy COVID-19, a s tím spojené karanténě informovat. V případě zatajení této skutečnosti budou vůči Vaší osobě či společnosti učiněny právní kroky pro náhradu případné škody, která by Vaším jednáním byla způsobena naší společnosti.

Děkujeme za pochopení, Ukliďmi.

Relaxační masáže v pohodlí vašeho domova

Dlouhodobý stres, nedostatek času na pravidelnou relaxaci a sport, nebo i špatné držení těla při časté práci na počítači na sebe postupně nabalují drobné problémy. Vyústit mohou trvalou bolestí hlavy, zatuhlou krční páteří nebo šíjových svalů. Masáží můžete bolestivé projevy efektivně zmírnit, uvolnit svalové partie i klouby. Kvůli masáži však nemusíte složitě hledat v diáři volný termín a domlouvat si fyzioterapeuta v salonu. Kvalitní služby nabízí i masérka přímo u vás doma. Můžete o sebe nechat pečovat, prospět zdraví, a navíc bez dojíždění a s dostatkem času po masáži, kdy se v domácím prostředí můžete naprosto uvolnit a dopřát si relaxační masáže a relaxaci přesně podle svých představ.

Masérky a masáže

  • Elna provádí švédskou masáž v kombinaci s foot reflexem.

Ceny:

  • 1hod – 790 Kč,-
  • 1,5hod – 1150 Kč,-

A masáž je ideální spojit s profesionálním úklidem domácnosti úklidovou firmou. Obojí, masáž i úklid domácnosti můžete objednat u naší firmy. Stačí jen zavolat či odeslat e-mail.

Prostor, vůně i hudba přesně podle nálady

relaxační masážeVýhodou domácí masáže je v první řadě naprosté pohodlí. Po masáži můžete nechat doznívat uvolňující emulze, zaujmout komfortní polohu a relaxaci protáhnout poslechem oblíbené hudby, sledováním filmu nebo četbou. Nemusíte se oblékat a chladným počasím cestovat domů.

Dalším benefitem je interiér, který si doma uspořádáte přesně podle svého. Můžete si předem domluvit rozsah relaxační masáže, cílení na bolestivé nebo problematické partie, uvolňovací, pečující, zklidňující. Podle momentální nálady uzpůsobíte i okolní atmosféru. Pustíte si hudbu, využít můžete vlastní aromaterapeutické vůně.

Pozitivní výsledky na psychiku i kondici

Relaxační masáž vás zbaví celkového napětí, jemné hnětení svalů uvolní zatuhlé partie, pomůže uvolnit klouby. Působí ovšem také na psychiku, pomáhá odstraňovat stres, působí jako prevence psychosomatických onemocnění. Masáže velmi účinně zrychlují metabolismus, podporují vylučování toxických látek z organismu.

Masérka může nabídnout různé typy masáže a podpořit jejich efekt i volbou masážní emulze nebo oleje. Hřejivé látky zvýší účinek uvolnění, působí proti bolestivě a mohou mít také proti zánětlivý účinek. Oleje podporují prokrvení pokožky, zvláčňují ji a zjemňují. Blahodárné výsledky pocítíte již v průběhu masáže a dobrý pocit si udržíte delší dobu. Samozřejmě, s pravidelným užíváním masáže se bude váš zdravotní i psychický stav dále zlepšovat.

Využijte nabídky a objednejte si služby relaxačních masáží. Udělejte si chvíli čas a pečujte o sebe, zasloužíte si to. Navíc masáž můžete využít i jako příjemné překvapení a objednat si ji pro sebe i svou polovičku. Užijte si volno a dopřejte si své soukromé domácí lázně.

Díky relaxační masáži se zbavíte celkového napětí, bolestí kloubů, svalů, zrychlíte metabolismus a urychlíte vylučování škodlivých látek z těla. Masáže probíhají v příjemném klidném prostředí u vás doma, provádí je zkušené masérky Jovelyn a Elna. 

 

S masáží můžete také objednat profesionální úklid domácnosti. Stačí nás kontaktovat e-mailem či telefonicky.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA - ÚKLID PRAHA

Odešlete nezávaznou poptávku pro zjištění ceny.

Prosíme, uveďte následující důležité informace.

Byty, rodinné domy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Typ úklidu (klasik/general) + činnosti navíc (doplňkové služby).
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.

Kanceláře, kancelářské prostory, firmy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Počet pater, místností, stolů, WC, kuchyněk - popis objektu.
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.
  • Preferovaný čas úklidu.

Objednávky přijímáme

Pondělí až pátek 8 - 18 hod.
Mob.:+420 720 032 301
info(zavináč)uklidmi(tečka)cz
  HOT LINE DEZINFEKCE 725 971 256 (Po-Ne)

Sídlo firmy

Ukliďmi.cz
Koněvova 2660/141
130 00 Praha 3

Fakturační údaje

Michal Anýž
Třebešovská 2254/105
193 00 Praha 9
Horní Počernice

Číslo učtu : 772772772
Kód Banky : 0600
IBAN: CZ73 0600 0000 0007 7277 2772
BIC ( SWIFT ): AGBACZPP

 

IČ: 69528608
DIČ: CZ8008140261

zavolejte nám
Odesláním tohoto formuláře beru na vědomí, že pro vyřízení poptávky jsou zpracovávány výše uvedené identifikační (jméno a příjmení) a kontaktní osobní údaje (telefonní a e-mailový kontakt), jejich poskytnutí je dobrovolné, bez nich by však nebylo možné zaslat naší cenovou nabídku a posléze uzavřít smlouvu.

Více o zpracování osobních údajů naleznete v informaci o zpracování osobních údajů dostupné na webových stránkách v části GDPR.