Napište nám
+420 725 971 256
Dezinfekce proti koronaviru
HOT LINE DEZINFEKCE
725 971 256
(Po-Ne)

PŘEDVÁNOČNÍ A VÁNOČNÍ ÚKLID PRAHA

Chcete mít o vánočních svátcích vše dokonale čisté, aby byla vaše domácnost útulná a vy jste si tak mohli plně vychutnat štedrovečerní večeři, okamžiky se svou rodinou a blízkými a vůni jehličí vašeho vánočního stromku?

Vánoce bez stresu z uklízení

Vánoce kladou velké nároky na přípravy. S dostatečným předstihem musíte myslet na nákup potravin a pečení cukroví, shánění dárků a organizování času pro setkání rodiny i přátel. Důležitý je také velký úklid, který navodí slavnostní atmosféru a domu dodá svěží upravený vzhled.

Nejste na to sami a nemusíte trávit advent ve vypětí. Práci s úklidem ochotně převezmeme za vás. Postaráme se o odstranění prachu ze všech povrchů i těžce dostupných míst. Vyčistíme a oživíme obklady, ale také dlažbu, parkety nebo jiné podlahové krytiny. Zajistit můžeme také tepování koberců a čalounění. Umyjeme okna včetně stínící techniky. Vrátíme vašemu bytu lesk a dokonalou čistotu.

Předvánoční úklid provádíme také v kancelářích a provozovnách. Udělejte si o vánocích čas na své nejbližší a náročné přípravy přenechte bez starosti nám.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA - ÚKLID

Odešlete nezávaznou poptávku pro zjištění ceny.
Prosíme, uveďte následující důležité informace.

Byty, rodinné domy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Typ úklidu (klasik/general) + činnosti navíc (doplňkové služby).
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.
  • Preferovaný čas úklidu.

Kanceláře, kancelářské prostory, firmy

  • Počet pater, místností, stolů, WC, kuchyněk - popis objektu. Vepište prosím do poznámky.
zavolejte nám
Odesláním tohoto formuláře beru na vědomí, že pro vyřízení poptávky jsou zpracovávány výše uvedené identifikační (jméno a příjmení) a kontaktní osobní údaje (telefonní a e-mailový kontakt), jejich poskytnutí je dobrovolné, bez nich by však nebylo možné zaslat naší cenovou nabídku a posléze uzavřít smlouvu.

Více o zpracování osobních údajů naleznete v informaci o zpracování osobních údajů dostupné na webových stránkách v části GDPR.