Napište nám
Objednávka
Dezinfekce proti koronaviru
HOT LINE DEZINFEKCE
725 971 256
(Po-Ne)
Fungujeme bez omezení Dezinfekce provádíme do 24 h

Naše společnost si vyhrazuje právo odmítnout objednanou službu lidem, firmám či institucím, jenž jsou v souvislosti s COVID-19 v karanténě či je u nich potvrzena nákaza virem COVID-19. Objednáním úklidové či pomocné služby prohlašujete, že v místě výkonu objednané služby, ani v jeho bezprostředním okolí nejsou známy žádné případy COVID-19, a to ani ve stavu karantény či podezření. Dále se zavazujete až 14 dní zpětně nás o případné změně ohledně rozšíření či nákazy COVID-19, a s tím spojené karanténě informovat. V případě zatajení této skutečnosti budou vůči Vaší osobě či společnosti učiněny právní kroky pro náhradu případné škody, která by Vaším jednáním byla způsobena naší společnosti.

Děkujeme za pochopení, Ukliďmi.

Jarní úklid bez starostí

Jaro s sebou přináší příjemnou změnu v teplejším počasí, sluneční paprsky prohřívají a rozzáří přírodu za okny a přidají i na dobré náladě. Bohužel přináší i druhý efekt, ostřejší světlo odhalí prach a šmouhy na oknech, připomene velký úklid po zimě a také zvýrazní důležité práce na zahradě. V jednom víkendu nemůžete stihnout zastat všechny povinnosti a určitě nemá smysl se pro hezky uklizený byt nechat vystresovat nedostatkem času anebo sil. Naplánujte si jarní práce rozumně a nestyďte se přizvat si na pomoc profesionály.

Věnujte se práci, která vás baví

Jaro můžete trávit tisícem zábavnějších činností, než je mytí oken a luxování. Pozvěte k sobě úklidovou firmu, vysvětlete rozsah žádané práce, a zatímco se váš byt bude pomalu měnit v dokonale čisté místo, můžete se pustit do zahradničení. Upravte záhonky, osázejte skleník nebo si naplánujte novou skalku. Užívejte si krásného počasí a prvního sluníčka. Domů se po práci vrátíte do perfektně čistého interiéru.

Perfektně uklizený byt i dům

Jak si představujete opravdu důkladný jarní úklid? Umytá okna, žaluzie, utřený prach, vyleštěné obložení i dlažba v koupelně, odstranění zbytků vodního kamene a leštění sprchového koutu, v kuchyni dokonale čistá kuchyňská linka i odmaštěný sporák a trouba? Pokud se do rozsáhlého úklidu pustíte sami, s pomalu ubývajícími silami začne slábnout vaše původní nasazeni a začnete hledat kompromisy. Ve výsledku nebudete úplně spokojeni.

Úklidová služba provede úklid bez kompromisu. Navíc disponuje speciální technikou a k vyleštěným oknům může přidat i hloubkové čištění koberců nebo čalounění. Výsledek bude o poznání větší a vás nebudou trápit bolavé svaly ani promrhaný čas.

Jednorázový velký úklid i pravidelná pomoc

Naše uklidová firma Ukliďmi nabízí mimořádně flexibilní služby. Profesionály můžete využít jednorázově, ušetřit si práci i čas při velkém jarním úklidu, po stěhování do nového bytu, po rekonstrukci nebo malování. Ve chvíli, kdy se na vás valí spousta pracovních povinností a pospícháte i s návratem bytu do obyvatelného pohodlného stavu, je taková pomoc k nezaplacení.

Ušetřit čas a práci si však můžete i pravidelně. S naší úklidovou firmou snadno najdete optimální termíny, ve kterých vás zastoupí. Běžné luxování, mytí obkladů a dlažby, čištění koupelny a kuchyně rozzáří váš byt a udrží jej v perfektním stavu. Vy se můžete bez výčitek věnovat své profesi, nebo využít volný čas v péči o rodinu. V čase domluveného úklidu můžete vyřídit pravidelné pochůzky, nákupy nebo si prostě jen sednout a odpočinout.

 

Vyplňte prosím formulář níže.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA - ÚKLID

Odešlete nezávaznou poptávku pro zjištění ceny.

Prosíme, uveďte následující důležité informace.

Byty, rodinné domy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Typ úklidu (klasik/general) + činnosti navíc (doplňkové služby).
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.

Kanceláře, kancelářské prostory, firmy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Počet pater, místností, stolů, WC, kuchyněk - popis objektu.
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.
  • Preferovaný čas úklidu.

Objednávky přijímáme

Pondělí až pátek 8 - 18 hod.
Mob.:+420 725 971 256

info(zavináč)uklidmi(tečka)cz

Sídlo firmy

Ukliďmi.cz
Jankovcova 1566/2b
170 00 Praha 7

Fakturační údaje

Michal Anýž
Třebešovská 2254/105
193 00 Praha 9
Horní Počernice

Číslo učtu : 772772772
Kód Banky : 0600
IBAN: CZ73 0600 0000 0007 7277 2772
BIC ( SWIFT ): AGBACZPP

 

IČ: 69528608
DIČ: CZ8008140261

zavolejte nám
Odesláním tohoto formuláře beru na vědomí, že pro vyřízení poptávky jsou zpracovávány výše uvedené identifikační (jméno a příjmení) a kontaktní osobní údaje (telefonní a e-mailový kontakt), jejich poskytnutí je dobrovolné, bez nich by však nebylo možné zaslat naší cenovou nabídku a posléze uzavřít smlouvu.

Více o zpracování osobních údajů naleznete v informaci o zpracování osobních údajů dostupné na webových stránkách v části GDPR.