Napište nám
+420 725 971 256
Dezinfekce proti koronaviru
HOT LINE DEZINFEKCE
725 971 256
(Po-Ne)

Jarní úklid bez starostí

Jaro s sebou přináší příjemnou změnu v teplejším počasí, sluneční paprsky prohřívají a rozzáří přírodu za okny a přidají i na dobré náladě. Bohužel přináší i druhý efekt, ostřejší světlo odhalí prach a šmouhy na oknech, připomene velký úklid po zimě a také zvýrazní důležité práce na zahradě. V jednom víkendu nemůžete stihnout zastat všechny povinnosti a určitě nemá smysl se pro hezky uklizený byt nechat vystresovat nedostatkem času anebo sil. Naplánujte si jarní práce rozumně a nestyďte se přizvat si na pomoc profesionály.

Věnujte se práci, která vás baví

Jaro můžete trávit tisícem zábavnějších činností, než je mytí oken a luxování. Pozvěte k sobě úklidovou firmu, vysvětlete rozsah žádané práce, a zatímco se váš byt bude pomalu měnit v dokonale čisté místo, můžete se pustit do zahradničení. Upravte záhonky, osázejte skleník nebo si naplánujte novou skalku. Užívejte si krásného počasí a prvního sluníčka. Domů se po práci vrátíte do perfektně čistého interiéru.

Perfektně uklizený byt i dům

Jak si představujete opravdu důkladný jarní úklid? Umytá okna, žaluzie, utřený prach, vyleštěné obložení i dlažba v koupelně, odstranění zbytků vodního kamene a leštění sprchového koutu, v kuchyni dokonale čistá kuchyňská linka i odmaštěný sporák a trouba? Pokud se do rozsáhlého úklidu pustíte sami, s pomalu ubývajícími silami začne slábnout vaše původní nasazeni a začnete hledat kompromisy. Ve výsledku nebudete úplně spokojeni.

Úklidová služba provede úklid bez kompromisu. Navíc disponuje speciální technikou a k vyleštěným oknům může přidat i hloubkové čištění koberců nebo čalounění. Výsledek bude o poznání větší a vás nebudou trápit bolavé svaly ani promrhaný čas.

Jednorázový velký úklid i pravidelná pomoc

Naše uklidová firma Ukliďmi nabízí mimořádně flexibilní služby. Profesionály můžete využít jednorázově, ušetřit si práci i čas při velkém jarním úklidu, po stěhování do nového bytu, po rekonstrukci nebo malování. Ve chvíli, kdy se na vás valí spousta pracovních povinností a pospícháte i s návratem bytu do obyvatelného pohodlného stavu, je taková pomoc k nezaplacení.

Ušetřit čas a práci si však můžete i pravidelně. S naší úklidovou firmou snadno najdete optimální termíny, ve kterých vás zastoupí. Běžné luxování, mytí obkladů a dlažby, čištění koupelny a kuchyně rozzáří váš byt a udrží jej v perfektním stavu. Vy se můžete bez výčitek věnovat své profesi, nebo využít volný čas v péči o rodinu. V čase domluveného úklidu můžete vyřídit pravidelné pochůzky, nákupy nebo si prostě jen sednout a odpočinout.

 

Vyplňte prosím formulář níže.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA - ÚKLID

Odešlete nezávaznou poptávku pro zjištění ceny.

Prosíme, uveďte následující důležité informace.

Byty, rodinné domy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Typ úklidu (klasik/general) + činnosti navíc (doplňkové služby).
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.

Kanceláře, kancelářské prostory, firmy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Počet pater, místností, stolů, WC, kuchyněk - popis objektu.
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.
  • Preferovaný čas úklidu.

Objednávky přijímáme

Pondělí až pátek 8 - 18 hod.
Mob.: +420 725 971 256

info(zavináč)uklidmi(tečka)cz

Sídlo firmy

Ukliďmi.cz
Jankovcova 1566/2b
170 00 Praha 7

Fakturační údaje

Michal Anýž
Třebešovská 2254/105
193 00 Praha 9
Horní Počernice

Číslo učtu : 772772772
Kód Banky : 0600
IBAN: CZ73 0600 0000 0007 7277 2772
BIC ( SWIFT ): AGBACZPP

 

IČ: 69528608
DIČ: CZ8008140261

zavolejte nám
Odesláním tohoto formuláře beru na vědomí, že pro vyřízení poptávky jsou zpracovávány výše uvedené identifikační (jméno a příjmení) a kontaktní osobní údaje (telefonní a e-mailový kontakt), jejich poskytnutí je dobrovolné, bez nich by však nebylo možné zaslat naší cenovou nabídku a posléze uzavřít smlouvu.

Více o zpracování osobních údajů naleznete v informaci o zpracování osobních údajů dostupné na webových stránkách v části GDPR.