Napište nám
+420 725 971 256
Dezinfekce proti koronaviru
HOT LINE DEZINFEKCE
725 971 256
(Po-Ne)

Velikonoční úklid bez vás

K Velikonocům patří jarní výzdoba, napečené voňavé bochánky a beránci, malovaná vejce a mnohdy také návštěvy přátel a rodiny. Jako ostatní velké svátky se tak ani Velikonoce nevyhnou přípravám a velkému úklidu. Konec konců, první teplé sluneční paprsky nejen projasní znovu zelenou zahradu, ale odhalí i šmouhy a prach na oknech a jiné stopy po dlouhé zimě.

Od půdy až po sklep

Každá hospodyňka by si přála mávnout kouzelným proutkem a proměnit celý byt v dokonalé čisté a svěží místo. Čemu všemu byste se měli věnovat? Vyčistit obklady, sprchový kout, baterie i vanu v koupelně, vycídit obklady a kuchyňské desky v další místnosti, vyčistit sporák i troubu, umýt okna, vyčistit žaluzie. Setřít prach i ze špatně dostupných míst a vyčistit i koberce, kterým by se vrátila barva i vzdušnější textura by jistě také stálo za úvahu.

Jenže rozplánovat si čas mezi práci, péči o děti, nákupy a vaření, často původní záměry výrazně ztenčí. Jistě nemá cenu podléhat stresu a kvůli uklízení si kazit jinak krásný víkend. Zkuste letos udělat změnu. Spolehněte se na pomoc profesionální úklidové firmy a zatím co se jednotlivé pokoje budou reálně měnit v dokonale uklizený byt, můžete volný čas věnovat obnově zahrádky, hraní si s dětmi nebo prostě obyčejnému odpočívání.

Profesionální úklidová firma flexibilně vyhoví všem požadavkům

Výhodou úklidové firmy je možnost upravit čas docházky k vám podle konkrétních potřeb. Naše úklidovka vás nezavazuje objemem práce ani vás nezaváže k výlučné spolupráci. Služby můžete naplánovat jako pomoc s velkým jarním úklidem, ale využít je můžete i v pravidelném režimu. I když se řekne „běžný úklid“, zkuste si spočítat, kolik času a sil vás stojí vyluxovat celý byt, utřít prach a vyčistit koupelnu a kuchyni. Další výhodou úklidovky je dispozice čistící techniky, pro obnovu koberců nebo čalounění nemusíte kupovat nákladné prostředky nebo si půjčovat stroje. Firma si vše dopraví až k vám a postará se o čištění, váš byt projasní a osvěží nové barvy, aniž byste museli cokoliv dělat.

Cena za úklidové služby zdaleka není tak vysoká a rozhodně se za pomoc nemusíte stydět. Věnujte se dětem nebo své kariéře, najděte si čas sami pro sebe. Za uklizeným bytem nemusí stát hodiny vaší práce. Naše úklidová firma Ukliďmi vám vyhoví časem docházky, rozsahem práce a dodrží i vámi doporučený pracovní postup nebo používané čistící prostředky.

 

V případě zájmu prosím vyplňte a odešlete formulář níže. Děkujeme ...

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA - ÚKLID

Odešlete nezávaznou poptávku pro zjištění ceny.

Prosíme, uveďte následující důležité informace.

Byty, rodinné domy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Typ úklidu (klasik/general) + činnosti navíc (doplňkové služby).
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.

Kanceláře, kancelářské prostory, firmy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Počet pater, místností, stolů, WC, kuchyněk - popis objektu.
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.
  • Preferovaný čas úklidu.

Objednávky přijímáme

Pondělí až pátek 8 - 18 hod.
Mob.: +420 725 971 256

info(zavináč)uklidmi(tečka)cz

Sídlo firmy

Ukliďmi.cz
Jankovcova 1566/2b
170 00 Praha 7

Fakturační údaje

Michal Anýž
Třebešovská 2254/105
193 00 Praha 9
Horní Počernice

Číslo učtu : 772772772
Kód Banky : 0600
IBAN: CZ73 0600 0000 0007 7277 2772
BIC ( SWIFT ): AGBACZPP

 

IČ: 69528608
DIČ: CZ8008140261

zavolejte nám
Odesláním tohoto formuláře beru na vědomí, že pro vyřízení poptávky jsou zpracovávány výše uvedené identifikační (jméno a příjmení) a kontaktní osobní údaje (telefonní a e-mailový kontakt), jejich poskytnutí je dobrovolné, bez nich by však nebylo možné zaslat naší cenovou nabídku a posléze uzavřít smlouvu.

Více o zpracování osobních údajů naleznete v informaci o zpracování osobních údajů dostupné na webových stránkách v části GDPR.