Napište nám
Objednávka
Dezinfekce proti koronaviru
HOT LINE DEZINFEKCE
725 971 256
(Po-Ne)
Fungujeme bez omezení Dezinfekce provádíme do 24 h

Naše společnost si vyhrazuje právo odmítnout objednanou službu lidem, firmám či institucím, jenž jsou v souvislosti s COVID-19 v karanténě či je u nich potvrzena nákaza virem COVID-19. Objednáním úklidové či pomocné služby prohlašujete, že v místě výkonu objednané služby, ani v jeho bezprostředním okolí nejsou známy žádné případy COVID-19, a to ani ve stavu karantény či podezření. Dále se zavazujete až 14 dní zpětně nás o případné změně ohledně rozšíření či nákazy COVID-19, a s tím spojené karanténě informovat. V případě zatajení této skutečnosti budou vůči Vaší osobě či společnosti učiněny právní kroky pro náhradu případné škody, která by Vaším jednáním byla způsobena naší společnosti.

Děkujeme za pochopení, Ukliďmi.

PŘEDVÁNOČNÍ A VÁNOČNÍ ÚKLID PRAHA

Chcete mít o vánočních svátcích vše dokonale čisté, aby byla vaše domácnost útulná a vy jste si tak mohli plně vychutnat štedrovečerní večeři, okamžiky se svou rodinou a blízkými a vůni jehličí vašeho vánočního stromku?

Vánoce bez stresu z uklízení

Vánoce kladou velké nároky na přípravy. S dostatečným předstihem musíte myslet na nákup potravin a pečení cukroví, shánění dárků a organizování času pro setkání rodiny i přátel. Důležitý je také velký úklid, který navodí slavnostní atmosféru a domu dodá svěží upravený vzhled.

Nejste na to sami a nemusíte trávit advent ve vypětí. Práci s úklidem ochotně převezmeme za vás. Postaráme se o odstranění prachu ze všech povrchů i těžce dostupných míst. Vyčistíme a oživíme obklady, ale také dlažbu, parkety nebo jiné podlahové krytiny. Zajistit můžeme také tepování koberců a čalounění. Umyjeme okna včetně stínící techniky. Vrátíme vašemu bytu lesk a dokonalou čistotu.

Předvánoční úklid provádíme také v kancelářích a provozovnách. Udělejte si o vánocích čas na své nejbližší a náročné přípravy přenechte bez starosti nám.

Dále si přečtěte:

 

Vyberte si úklidový balíček Klasik nebo General, máte-li zájem pak i doplňkové služby a odešlete nám nezávaznou poptávku. »

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA - ÚKLID

Odešlete nezávaznou poptávku pro zjištění ceny.

Prosíme, uveďte následující důležité informace.

Byty, rodinné domy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Typ úklidu (klasik/general) + činnosti navíc (doplňkové služby).
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.

Kanceláře, kancelářské prostory, firmy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Počet pater, místností, stolů, WC, kuchyněk - popis objektu.
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.
  • Preferovaný čas úklidu.

Objednávky přijímáme

Pondělí až pátek 8 - 18 hod.
Mob.:+420 725 971 256

info(zavináč)uklidmi(tečka)cz

Sídlo firmy

Ukliďmi.cz
Jankovcova 1566/2b
170 00 Praha 7

Fakturační údaje

Michal Anýž
Třebešovská 2254/105
193 00 Praha 9
Horní Počernice

Číslo učtu : 772772772
Kód Banky : 0600
IBAN: CZ73 0600 0000 0007 7277 2772
BIC ( SWIFT ): AGBACZPP

 

IČ: 69528608
DIČ: CZ8008140261

zavolejte nám
Odesláním tohoto formuláře beru na vědomí, že pro vyřízení poptávky jsou zpracovávány výše uvedené identifikační (jméno a příjmení) a kontaktní osobní údaje (telefonní a e-mailový kontakt), jejich poskytnutí je dobrovolné, bez nich by však nebylo možné zaslat naší cenovou nabídku a posléze uzavřít smlouvu.

Více o zpracování osobních údajů naleznete v informaci o zpracování osobních údajů dostupné na webových stránkách v části GDPR.