Napište nám
Objednávka

PŘEDVÁNOČNÍ A VÁNOČNÍ ÚKLID PRAHA

Chcete mít o vánočních svátcích vše dokonale čisté, aby byla vaše domácnost útulná a vy jste si tak mohli plně vychutnat štedrovečerní večeři, okamžiky se svou rodinou a blízkými a vůni jehličí vašeho vánočního stromku?

Vánoce bez stresu z uklízení

Vánoce kladou velké nároky na přípravy. S dostatečným předstihem musíte myslet na nákup potravin a pečení cukroví, shánění dárků a organizování času pro setkání rodiny i přátel. Důležitý je také velký úklid, který navodí slavnostní atmosféru a domu dodá svěží upravený vzhled.

Nejste na to sami a nemusíte trávit advent ve vypětí. Práci s úklidem ochotně převezmeme za vás. Postaráme se o odstranění prachu ze všech povrchů i těžce dostupných míst. Vyčistíme a oživíme obklady, ale také dlažbu, parkety nebo jiné podlahové krytiny. Zajistit můžeme také tepování koberců a čalounění. Umyjeme okna včetně stínící techniky. Vrátíme vašemu bytu lesk a dokonalou čistotu.

Předvánoční úklid provádíme také v kancelářích a provozovnách. Udělejte si o vánocích čas na své nejbližší a náročné přípravy přenechte bez starosti nám.

 

Vyberte si úklidový balíček Klasik nebo General, máte-li zájem pak i doplňkové služby a odešlete nám nezávaznou poptávku. »

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

 

Odešlete nezávaznou poptávku pro zjištění ceny.

Prosíme, uveďte následující důležité informace.

 

Byty, rodinné domy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Typ úklidu (klasik/general) + činnosti navíc (doplňkové služby).
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.

 

Kanceláře, kancelářské prostory, firmy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Počet pater, místností, stolů, WC, kuchyněk - popis objektu.
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.
  • Preferovaný čas úklidu.

 

 

 

Objednávky přijímáme:

Pondělí až pátek 8 - 18 hod.

 

Tel.: +420 224 800 220

Mob.:+420 720 032 301

E-mail: info(zavináč)uklidmi(tečka)cz

 

 

 

Sídlo firmy

Ukliďmi.cz

Koněvova 2660/141

130 00 Praha 3

 

Fakturační údaje

Michal Anýž

Třebešovská 2254/105

193 00 Praha 9

Horní Počernice

 

IČ: 69528608

DIČ: CZ8008140261

Bankovní spojení: 772 772 772/0600

zavolejte nám
Odesláním tohoto formuláře beru na vědomí, že pro vyřízení poptávky jsou zpracovávány výše uvedené identifikační (jméno a příjmení) a kontaktní osobní údaje (telefonní a e-mailový kontakt), jejich poskytnutí je dobrovolné, bez nich by však nebylo možné zaslat naší cenovou nabídku a posléze uzavřít smlouvu.

Více o zpracování osobních údajů naleznete v informaci o zpracování osobních údajů dostupné na webových stránkách v části GDPR.