Napište nám
+420 725 971 256
Dezinfekce proti koronaviru
HOT LINE DEZINFEKCE
725 971 256
(Po-Ne)

Povánoční a novoroční úklid

Vánocům předchází zpravidla náročný velký úklid. Čistý byt provoní a projasní, výzdoba přidá atmosféru a slavnostní očekávání se nese celým prostorem. Ve svátečních dnech se prostřídají chvíle s rodinou i přáteli ve společných setkáních. Tečkou za oslavami je Silvestr a pár dní po něm, jako by se vše vrátilo do běžných všedních dní. Poslední památkou na velké svátky je možná stromeček nebo nové hračky a knížky roztroušené po bytě. S úklidem můžete začít znovu.

Jak na Nový rok…

Proč to neudělat jednou jinak? Nemusíte začínat nový kalendářní rok dalším úklidovým maratonem. Nemusíte se přemlouvat a namáhavě procházet celým bytem a sbírat, uklízet a leštit stopy otisků rukou, drhnout zašlapaný koberec nebo cídit koupelnu.

Zahrňte do novoročních předsevzetí, že si raději vyhradíte víc času pro svou rodinu nebo sami pro sebe. Úklidová firma zajistí veškeré práce za vás. Flexibilně se přizpůsobí rozsahu práce i vašemu diáři. Navíc plně respektuje i vaše zvyky. Preferujete-li konkrétní čistící prostředky nebo postupy, bude je dodržovat. Nemusíte se bát, že s „cizí“ osobou do vašeho domu vkročí nežádoucí chemie nebo úklidová služba naruší vaše soukromí.

Jednorázový velký úklid i pravidelná pomoc s domácností

Uklízení zřejmě nebude nejoblíbenější činností. Zkuste zvážit, co vše je třeba uklidit, umýt, vyleštit, abyste dosáhli spokojenosti. Poměrně dlouhý a obsáhlý seznam však při nedostatku času poměrně rozumně seškrtáte a dostanete se do bludného kruhu. Budete trávit čas úklidem, ale stejně nebudete spokojeni.

Ano, velký úklid provedený profesionální firmou také zabere určitý čas, vy si jej ale můžete naplánovat jinak. Můžete se třeba v klidu věnovat práci. Zkuste si naplánovat home-office a v souběhu několika hodin vyřídit pracovní agendu a zařídit dokonalý úklid! Klidně se můžete věnovat i domácnosti a odškrtnout si ze splněných povinností další body, nakoupit, uvařit, protřídit oblečení. Rozdělte si domácí práce tak, abyste dosáhli nikoli kompromisů, ale skutečné spokojenosti. Investovaná částka do profesionální pomoci se vám vždy vrátí!

Úklidová firma nabízí kromě úspory času a fyzické námahy i další výhody. Má k dispozici speciální čistící prostředky a stroje. Odolné skvrny na kobercích nebo potazích dokáže zlikvidovat jednodušeji a s větším efektem vrátí vybavení čistotu a svěžest „do hloubky“. Poradí si se špatně dostupnými okny, čistí stínicí techniku. Je jen na vás, zda vám pro zběžný úklid stačí vlastní síly a služby využijete jednou za čas. Nicméně i drobný pravidelný úklid, praní a třeba žehlení předané pomocníkům je příjemnou úlevou.

 

Zajistíme vám kompletní úklidové služby níže:

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA - ÚKLID

Odešlete nezávaznou poptávku pro zjištění ceny.

Prosíme, uveďte následující důležité informace.

Byty, rodinné domy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Typ úklidu (klasik/general) + činnosti navíc (doplňkové služby).
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.

Kanceláře, kancelářské prostory, firmy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Počet pater, místností, stolů, WC, kuchyněk - popis objektu.
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.
  • Preferovaný čas úklidu.

Objednávky přijímáme

Pondělí až pátek 8 - 18 hod.
Mob.: +420 725 971 256

info(zavináč)uklidmi(tečka)cz

Sídlo firmy

Ukliďmi.cz
Jankovcova 1566/2b
170 00 Praha 7

Fakturační údaje

Michal Anýž
Třebešovská 2254/105
193 00 Praha 9
Horní Počernice

Číslo učtu : 772772772
Kód Banky : 0600
IBAN: CZ73 0600 0000 0007 7277 2772
BIC ( SWIFT ): AGBACZPP

 

IČ: 69528608
DIČ: CZ8008140261

zavolejte nám
Odesláním tohoto formuláře beru na vědomí, že pro vyřízení poptávky jsou zpracovávány výše uvedené identifikační (jméno a příjmení) a kontaktní osobní údaje (telefonní a e-mailový kontakt), jejich poskytnutí je dobrovolné, bez nich by však nebylo možné zaslat naší cenovou nabídku a posléze uzavřít smlouvu.

Více o zpracování osobních údajů naleznete v informaci o zpracování osobních údajů dostupné na webových stránkách v části GDPR.