Napište nám
+420 725 971 256
Dezinfekce proti koronaviru
HOT LINE DEZINFEKCE
725 971 256
(Po-Ne)

Předvánoční úklid bez starostí – s úklidovou firmou

Málokteré období v roce je spojené s takovým objemem povinností jako Vánoce. Slavnostní atmosféře a provoněnému bytu předchází často zbytečný shon. Už se začátkem listopadu se můžeme cítit pod tlakem a snažíme se stihnout vymyslet a objednat dárky, do diáře vtěsnat termíny besídek, návštěvy, naplánovat a nakoupit suroviny na pečení cukroví, vyzdobit byt a mnoho dalšího. Tradiční přípravy samozřejmě zahrnují i velký úklid. Místo klidných příprav a naladění na hezké chvíle s rodinou odškrtáváme jednu položku za druhou a připisujeme další. Proč?

Zkuste si letošní Vánoce naplánovat jinak

I v běžných dnech se na nás valí spousta povinností, musíme plnit pracovní povinnosti, dohlédnout na školní přípravu a kroužky dětí, postarat se o domácnost. Nehledejte časové rezervy a neblázněte. Volné víkendy ani večery nemusíme nastavovat dalším a dalším povinnostem. Adventní víkend můžete zvolnit a strávit s rodinou, příjemnou procházkou nebo si udělat čas na nákupy nebo pečení.

Ze svých představ o dokonalé přípravě před slavnostními dny nemusíte slevit, stejně tak se nemusíte vrhat do mytí oken a vymetání prachu z nedostupných míst. Perfektně uklizený byt vás nemusí stát ani minutu, stačí si včas objednat profesionální úklidovou službu.

 

předvánoční a vánoční úklid

Umytá okna, vyleštěná koupelna i dokonale čistý koberec

Výhodou úklidové služby je maximální flexibilita. Rozsah služeb i čas vykonané práce plně přizpůsobí vám. Můžete si ulevit od práce, kterou nestíháte, nebo prostě od úklidu, který nemáte rádi. Vánoční úklid zpravidla zahrnuje mytí oken, dveří a zárubní, setření prachu, ale také pečlivé čištění obkladů a podlah, sprchového koutu, baterií, umyvadel.

Služby mohou nabídnout nejen pracovní sílu a čas, ale také úklidové prostředky a techniku. Můžete bytu dopřát velkou proměnu i tepováním koberců a čalounění.

Cukroví, dárky, besídky, návštěvy

Úklidové služby jsou běžnou službou, není vaší ostudou ani selháním, že se letos nebudete s vypětím všech sil snažit stihnout veškeré přípravy sami. Naopak. Proč byste se letos nemohli těšit z čistého a uklizeného bytu a zároveň z času pro sebe navíc. Vánoce mají být svátky klidu. Prožijte přípravy s rodinou v příjemné atmosféře. Nalaďte se na krásné svátky dřív, než se sejdete u slavnostní večeře a děti se netrpělivě vrhnou mezi dárky pod stromečkem.

 

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA - ÚKLID

Odešlete nezávaznou poptávku pro zjištění ceny.

Prosíme, uveďte následující důležité informace.

Byty, rodinné domy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Typ úklidu (klasik/general) + činnosti navíc (doplňkové služby).
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.

Kanceláře, kancelářské prostory, firmy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Počet pater, místností, stolů, WC, kuchyněk - popis objektu.
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.
  • Preferovaný čas úklidu.

Objednávky přijímáme

Pondělí až pátek 8 - 18 hod.
Mob.: +420 725 971 256

info(zavináč)uklidmi(tečka)cz

Sídlo firmy

Ukliďmi.cz
Jankovcova 1566/2b
170 00 Praha 7

Fakturační údaje

Michal Anýž
Třebešovská 2254/105
193 00 Praha 9
Horní Počernice

Číslo učtu : 772772772
Kód Banky : 0600
IBAN: CZ73 0600 0000 0007 7277 2772
BIC ( SWIFT ): AGBACZPP

 

IČ: 69528608
DIČ: CZ8008140261

zavolejte nám
Odesláním tohoto formuláře beru na vědomí, že pro vyřízení poptávky jsou zpracovávány výše uvedené identifikační (jméno a příjmení) a kontaktní osobní údaje (telefonní a e-mailový kontakt), jejich poskytnutí je dobrovolné, bez nich by však nebylo možné zaslat naší cenovou nabídku a posléze uzavřít smlouvu.

Více o zpracování osobních údajů naleznete v informaci o zpracování osobních údajů dostupné na webových stránkách v části GDPR.