Napište nám
Objednávka
Dezinfekce proti koronaviru
HOT LINE DEZINFEKCE
725 971 256
(Po-Ne)
Fungujeme bez omezení Dezinfekce provádíme do 24 h

Naše společnost si vyhrazuje právo odmítnout objednanou službu lidem, firmám či institucím, jenž jsou v souvislosti s COVID-19 v karanténě či je u nich potvrzena nákaza virem COVID-19. Objednáním úklidové či pomocné služby prohlašujete, že v místě výkonu objednané služby, ani v jeho bezprostředním okolí nejsou známy žádné případy COVID-19, a to ani ve stavu karantény či podezření. Dále se zavazujete až 14 dní zpětně nás o případné změně ohledně rozšíření či nákazy COVID-19, a s tím spojené karanténě informovat. V případě zatajení této skutečnosti budou vůči Vaší osobě či společnosti učiněny právní kroky pro náhradu případné škody, která by Vaším jednáním byla způsobena naší společnosti.

Děkujeme za pochopení, Ukliďmi.

Předvánoční úklid bez starostí – s úklidovou firmou

Málokteré období v roce je spojené s takovým objemem povinností jako Vánoce. Slavnostní atmosféře a provoněnému bytu předchází často zbytečný shon. Už se začátkem listopadu se můžeme cítit pod tlakem a snažíme se stihnout vymyslet a objednat dárky, do diáře vtěsnat termíny besídek, návštěvy, naplánovat a nakoupit suroviny na pečení cukroví, vyzdobit byt a mnoho dalšího. Tradiční přípravy samozřejmě zahrnují i velký úklid. Místo klidných příprav a naladění na hezké chvíle s rodinou odškrtáváme jednu položku za druhou a připisujeme další. Proč?

Zkuste si letošní Vánoce naplánovat jinak

I v běžných dnech se na nás valí spousta povinností, musíme plnit pracovní povinnosti, dohlédnout na školní přípravu a kroužky dětí, postarat se o domácnost. Nehledejte časové rezervy a neblázněte. Volné víkendy ani večery nemusíme nastavovat dalším a dalším povinnostem. Adventní víkend můžete zvolnit a strávit s rodinou, příjemnou procházkou nebo si udělat čas na nákupy nebo pečení.

Ze svých představ o dokonalé přípravě před slavnostními dny nemusíte slevit, stejně tak se nemusíte vrhat do mytí oken a vymetání prachu z nedostupných míst. Perfektně uklizený byt vás nemusí stát ani minutu, stačí si včas objednat profesionální úklidovou službu.

 

předvánoční a vánoční úklid

Umytá okna, vyleštěná koupelna i dokonale čistý koberec

Výhodou úklidové služby je maximální flexibilita. Rozsah služeb i čas vykonané práce plně přizpůsobí vám. Můžete si ulevit od práce, kterou nestíháte, nebo prostě od úklidu, který nemáte rádi. Vánoční úklid zpravidla zahrnuje mytí oken, dveří a zárubní, setření prachu, ale také pečlivé čištění obkladů a podlah, sprchového koutu, baterií, umyvadel.

Služby mohou nabídnout nejen pracovní sílu a čas, ale také úklidové prostředky a techniku. Můžete bytu dopřát velkou proměnu i tepováním koberců a čalounění.

Cukroví, dárky, besídky, návštěvy

Úklidové služby jsou běžnou službou, není vaší ostudou ani selháním, že se letos nebudete s vypětím všech sil snažit stihnout veškeré přípravy sami. Naopak. Proč byste se letos nemohli těšit z čistého a uklizeného bytu a zároveň z času pro sebe navíc. Vánoce mají být svátky klidu. Prožijte přípravy s rodinou v příjemné atmosféře. Nalaďte se na krásné svátky dřív, než se sejdete u slavnostní večeře a děti se netrpělivě vrhnou mezi dárky pod stromečkem.

 

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA - ÚKLID

Odešlete nezávaznou poptávku pro zjištění ceny.

Prosíme, uveďte následující důležité informace.

Byty, rodinné domy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Typ úklidu (klasik/general) + činnosti navíc (doplňkové služby).
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.

Kanceláře, kancelářské prostory, firmy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Počet pater, místností, stolů, WC, kuchyněk - popis objektu.
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.
  • Preferovaný čas úklidu.

Objednávky přijímáme

Pondělí až pátek 8 - 18 hod.
Mob.:+420 725 971 256

info(zavináč)uklidmi(tečka)cz

Sídlo firmy

Ukliďmi.cz
Jankovcova 1566/2b
170 00 Praha 7

Fakturační údaje

Michal Anýž
Třebešovská 2254/105
193 00 Praha 9
Horní Počernice

Číslo učtu : 772772772
Kód Banky : 0600
IBAN: CZ73 0600 0000 0007 7277 2772
BIC ( SWIFT ): AGBACZPP

 

IČ: 69528608
DIČ: CZ8008140261

zavolejte nám
Odesláním tohoto formuláře beru na vědomí, že pro vyřízení poptávky jsou zpracovávány výše uvedené identifikační (jméno a příjmení) a kontaktní osobní údaje (telefonní a e-mailový kontakt), jejich poskytnutí je dobrovolné, bez nich by však nebylo možné zaslat naší cenovou nabídku a posléze uzavřít smlouvu.

Více o zpracování osobních údajů naleznete v informaci o zpracování osobních údajů dostupné na webových stránkách v části GDPR.