Napište nám
+420 725 971 256
Dezinfekce proti koronaviru
HOT LINE DEZINFEKCE
725 971 256
(Po-Ne)

Chcete prodat nebo pronajmout byt či dům? Úklid je základ

První dojem neuděláte dvakrát, to platí při osobním setkání úplně stejně jako při pocitu, který si uchováte po návštěvě nového prostoru. Pokud chcete prezentovat byt nebo dům zájemcům o pronájem nebo dokonce koupi, pak vaše šance do velké míry závisí na dojmech, které dokážete v potenciálních klientech zanechat.

Nestačí jen chválit lokalitu a velikost bytu

Při vybírání nového bydlení si zájemci jako první profiltrují velikost obytné plochy, cenu a lokalitu. Samozřejmě o konečné koupi rozhodují i další parametry, například občanská vybavenost místa, spojení dopravou. Pokud na ně však místo zapůsobí čistě a útulně, budou ochotni posunout strop v ceně nebo povolit v ostatních požadavcích.

Rozhodně nepodceňujte přípravy. Samozřejmě, že umytá okna fakticky nezvětší velikost pokoje, ani byt nepřiblíží k centru. Udělají ale správný dojem! V zájemcích vzbudí důvěru, získají si zájem. Potvrdí vás jako pečlivé majitele, kteří se o nabízenou nemovitost starali. A to jsou body, které potřebujete získat!

Velký jarní úklid

Nabízenou nemovitost projděte místnost po místnosti. Vyplatí se umýt všechna okna, stínící techniku i parapety. Nemusíte nově natírat topení ani zárubně, stačí, když je otřete a zbavíte otisků rukou. Všude pečlivě vytřete a vyluxujte.

Zvláštní pozornost zasluhuje kuchyně a koupelna. Odmastěte obklady, vyleštěte kohoutky a dřez. Umyjte umyvadlo, vanu i sprchový kout. Byt by se měl lesknout jako ze škatulky.

Těsně před návštěvou zájemců pořádně vyvětrejte, na škodu není rozptýlit po interiéru jemnou neutrální vůni. Pokud bude byt dokonale čistý a voňavý, získá důležité body v konečném hodnocení.

Vybavení v bytě nemusí překážet

Byt můžete prodat nebo pronajmout včetně původního vybavení. Mladí nájemníci mohou základ ocenit jako příjemný bonus do doby, než si zařídí prostor podle svého. S nábytkem vám však přibude víc práce při úklidu.

Doporučujeme setřít prach ze všech vodorovných ploch, pečlivě setřít stůl i desky kuchyňské linky. Otřít byste měli i čelní dveře skříněk a skříní, na kterých mohou časem ulpívat drobné nečistoty a otisky.

Určitě z bytu odneste všechny osobní předměty. Nádobí nebo elektroniku můžete podle dohody zájemcům zanechat. Ve skříní by však neměly strašit staré kabáty, fotoalba nebo pamětní trofeje a medaile.

Pronajímaný vybavený byt můžete přiměřeně oživit živými pokojovými rostlinami, drobnou neutrální dekorací. Zájemci si tak udělají lepší představu o velikosti plochy, můžete šikovně pracovat s dispozicemi, upozornit na zajímavé kouty nebo naopak zamaskovat ty méně zdařilé. Všeho s mírou, méně je zde více a hodnotí se čistota a volný prostor, který si nováčci zabydlí po svém.

Nechte si pomoc

Uklidit celý dům tak, aby skutečně zazářil může být úkolem na celý víkend. Nemusí se však nutně týkat vás. Ušetřete čas i síly a pozvěte si před předváděním nemovitosti úklidovou firmu. Profesionálně s vámi projdou všechny obytné místnosti, případně vám pomohou odklidit i prostory půdy nebo sklepa. S prodejem nebo pronájmem nemovitosti je vždy spojeno spoustu starostí, šetřete energii na důležitá rozhodnutí. Úklidovka se postará o líbivý základ a pomůže vám získat si zájemce i s lepší cenou.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA - ÚKLID

Odešlete nezávaznou poptávku pro zjištění ceny.

Prosíme, uveďte následující důležité informace.

Byty, rodinné domy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Typ úklidu (klasik/general) + činnosti navíc (doplňkové služby).
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.

Kanceláře, kancelářské prostory, firmy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Počet pater, místností, stolů, WC, kuchyněk - popis objektu.
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.
  • Preferovaný čas úklidu.

Objednávky přijímáme

Pondělí až pátek 8 - 18 hod.
Mob.: +420 725 971 256

info(zavináč)uklidmi(tečka)cz

Sídlo firmy

Ukliďmi.cz
Jankovcova 1566/2b
170 00 Praha 7

Fakturační údaje

Michal Anýž
Třebešovská 2254/105
193 00 Praha 9
Horní Počernice

Číslo učtu : 772772772
Kód Banky : 0600
IBAN: CZ73 0600 0000 0007 7277 2772
BIC ( SWIFT ): AGBACZPP

 

IČ: 69528608
DIČ: CZ8008140261

zavolejte nám
Odesláním tohoto formuláře beru na vědomí, že pro vyřízení poptávky jsou zpracovávány výše uvedené identifikační (jméno a příjmení) a kontaktní osobní údaje (telefonní a e-mailový kontakt), jejich poskytnutí je dobrovolné, bez nich by však nebylo možné zaslat naší cenovou nabídku a posléze uzavřít smlouvu.

Více o zpracování osobních údajů naleznete v informaci o zpracování osobních údajů dostupné na webových stránkách v části GDPR.