Napište nám
Objednávka
Dezinfekce proti koronaviru
HOT LINE DEZINFEKCE
725 971 256
(Po-Ne)
Fungujeme bez omezení Dezinfekce provádíme do 24 h

Naše společnost si vyhrazuje právo odmítnout objednanou službu lidem, firmám či institucím, jenž jsou v souvislosti s COVID-19 v karanténě či je u nich potvrzena nákaza virem COVID-19. Objednáním úklidové či pomocné služby prohlašujete, že v místě výkonu objednané služby, ani v jeho bezprostředním okolí nejsou známy žádné případy COVID-19, a to ani ve stavu karantény či podezření. Dále se zavazujete až 14 dní zpětně nás o případné změně ohledně rozšíření či nákazy COVID-19, a s tím spojené karanténě informovat. V případě zatajení této skutečnosti budou vůči Vaší osobě či společnosti učiněny právní kroky pro náhradu případné škody, která by Vaším jednáním byla způsobena naší společnosti.

Děkujeme za pochopení, Ukliďmi.

Detailní plán pro jarní úklid

Jaro vždy patřilo velkému úklidu. V mnoha domácnostech se nejpozději těsně před Velikonoci myla okna, probíhalo čištění koberců a čalounění, výměna ložního prádla a mnohdy docházelo i na hloubkový úklid skříní. Máte už letošní velký očistný úklid za sebou? Neoddalujte domácí práce, v mnoha směrech vám pomůžou utříbit si i myšlenky a dokonale uklizený byt od nánosů prachu i zbytečných předmětů působí i velmi dobře psychicky.

Od půdy až do sklepa

Možná máte odhodlání pustit se do vyhazování a třídění, ale nevíte, kde začít? Postupujte systematicky a držte se plánu. Ideální je postupovat ve směru odshora dolů, a v každé místnosti začínat směrem od oken ke dveřím. Hlavně se nenechte rozptýlit a neopouštějte místnost, dokud není vše základní hotovo. Každé místnosti věnujte dostatek času a nezapomeňte na nic, kromě obýváku, ložnice a třeba koupelny k vašemu bytu patří i spíš, technická místnost nebo garáž!

Zapomeňte na nostalgii

Samozřejmě záleží, jak máte byt vybavený, kolik máte úložného prostoru a nakolik vás k věcem váže nostalgie. Zkuste pro jednou projít všechny skříně a být opravdu důslední. Při třídění oblečení, knih i třeba elektroniky můžete používat stejný systém. Nechejte si jen ty věci, které vám dělají radost a které stále používáte nebo často nosíte!

Přestaňte spoléhat na nové diety a předsevzetí o hubnutí. Kalhoty nebo sukně, které už rok neoblékáte velmi pravděpodobně neobléknete ani do dalšího velkého úklidu. Ale pozor, zachovanými věcmi můžete udělat radost. Rozdělte je na věci k úplnému vyhození, staré, onošené nebo u techniky nefunkční. Další hromádka může posloužit jako dar k protřídění příbuzným s mladšími dětmi nebo charitě. Knihy můžete věnovat místní knihovně nebo škole. Vytříděné balíčky se snažte odvézt co nejdříve! Jinak se dostanete do bludného kruhu a místo ve skříni vám budou věci dál překážet třeba v garáži.

Luxujte a otírejte povrchy hned

Jakmile se vám povede projít obsahem skříní, pečlivě vysajte a vytřete police i vnitřní rohy. Možná budete překvapeni kolik prachu se za zimu nastřádá i za komínkem triček. Očistěte také špatně dostupná místa a horní plochy. Můžete si pořídit speciální prostředky na dřevo s oleji nebo nano technologií, které odstraní otisky rukou, a navíc čelním dveřím skříní vrátí perfektní lesk a oživí barvy.

Ideální je opravdu postupně vyřešit místnost po místnosti. V daném pokoji závěrem úklidu otřete stínící techniku, vyperte závěsy a umyjte okna. Nakonec pečlivě vyluxujte. Velkou výhodou jsou vysavače s nástavci, které vám dovolí sáhnout i za topení, do škvír, nebojte se v posteli odnést matraci ven na sluníčko a vyluxovat důkladně i pod lůžkem.

Za zvážení stojí také půjčení speciálního vysavače pro mokré vysávání a čištění. I opotřebovanému koberci nebo čalounění gauče můžete hloubkovým čištěním vrátit barvu a oživit i strukturu vláken. Profesionální úklidová technika se snadno obsluhuje a odsaje přebytečnou vodu. Nemusíte se bát dlouhého omezení v běžném užívání pokoje s vyčištěným kobercem.

Koupelna a kuchyně – místo pro velkou seberealizaci

U šatníku můžete zažít i legraci zkoušením zapomenutých a odložených kousků. Bavit vás může i třídění knih. Největší kus práce vás ale čeká v kuchyni a koupelně. I tady se vyplatí předem si pořídit speciální prostředky na čištění obkladů a dlažby. Vybavit se můžete i čističi trouby a grilu. Nezapomeňte ani vyčistit odpady, vysoce účinné prostředky jsou nebezpečné, postupujte podle návodu a nezapomeňte na ochranné rukavice!

Skvělou pomocí jsou inovativní prostředky, které kombinují účinné látky s nano technologií. Ošetřený povrch zbavíte povlaku mýdla, vodního kamene, mastnoty, a navíc na něm zanecháte ochranný film. Ani při častém používání nebudou povrchy ztrácet lesk, voda bude z povrchu stékat a nebudou na něm tak lehce ulpívat nové vrstvy nečistot. Umyjte a vyleštěte obklady, sprchový kout, baterie i umyvadla a vanu. Protřiďte také kosmetiku a projděte třeba i textil, jako jsou ručníky a osušky. V kuchyni se věnujte čištění povrchů se stejnou důsledností a také nezapomeňte na zapomenuté poklady. Vyřaďte nepoužívané nádobí nebo vybavení, projděte zásoby trvanlivých potravin a zkontrolujte jejich lhůty.

Napište si seznam oprav

V průběhu velkého úklidu si pište závažnější opravy, napište si seznam prasklých žárovek k výměně, drobných oděrek na zdech, vypište si typy baterií do spotřebičů, které už žádají dlouho výměnu. S odstupem můžete získat lepší přehled i nad nutností nového malování pokojů, stavem nábytku a určitě přijdete na spoustu nápadů, které perfektně uklizenému bytu budou slušet a dodají mu živější vzhled.

 

A pokud se vám nic z tohoto nechce řešit, objednejte si naši úklidovou firmu. Stačí vyplnit formulář níže.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA - ÚKLID

Odešlete nezávaznou poptávku pro zjištění ceny.

Prosíme, uveďte následující důležité informace.

Byty, rodinné domy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Typ úklidu (klasik/general) + činnosti navíc (doplňkové služby).
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.

Kanceláře, kancelářské prostory, firmy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Počet pater, místností, stolů, WC, kuchyněk - popis objektu.
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.
  • Preferovaný čas úklidu.

Objednávky přijímáme

Pondělí až pátek 8 - 18 hod.
Mob.:+420 725 971 256

info(zavináč)uklidmi(tečka)cz

Sídlo firmy

Ukliďmi.cz
Jankovcova 1566/2b
170 00 Praha 7

Fakturační údaje

Michal Anýž
Třebešovská 2254/105
193 00 Praha 9
Horní Počernice

Číslo učtu : 772772772
Kód Banky : 0600
IBAN: CZ73 0600 0000 0007 7277 2772
BIC ( SWIFT ): AGBACZPP

 

IČ: 69528608
DIČ: CZ8008140261

zavolejte nám
Odesláním tohoto formuláře beru na vědomí, že pro vyřízení poptávky jsou zpracovávány výše uvedené identifikační (jméno a příjmení) a kontaktní osobní údaje (telefonní a e-mailový kontakt), jejich poskytnutí je dobrovolné, bez nich by však nebylo možné zaslat naší cenovou nabídku a posléze uzavřít smlouvu.

Více o zpracování osobních údajů naleznete v informaci o zpracování osobních údajů dostupné na webových stránkách v části GDPR.