Napište nám
Objednávka
Dezinfekce proti koronaviru
HOT LINE DEZINFEKCE
725 971 256
(Po-Ne)
Fungujeme bez omezení Dezinfekce provádíme do 24 h

Naše společnost si vyhrazuje právo odmítnout objednanou službu lidem, firmám či institucím, jenž jsou v souvislosti s COVID-19 v karanténě či je u nich potvrzena nákaza virem COVID-19. Objednáním úklidové či pomocné služby prohlašujete, že v místě výkonu objednané služby, ani v jeho bezprostředním okolí nejsou známy žádné případy COVID-19, a to ani ve stavu karantény či podezření. Dále se zavazujete až 14 dní zpětně nás o případné změně ohledně rozšíření či nákazy COVID-19, a s tím spojené karanténě informovat. V případě zatajení této skutečnosti budou vůči Vaší osobě či společnosti učiněny právní kroky pro náhradu případné škody, která by Vaším jednáním byla způsobena naší společnosti.

Děkujeme za pochopení, Ukliďmi.

Čeká vás jarní mytí oken? Dáte na babské rady nebo najmete profesionální firmu?

První jarní sluníčko dokáže s dokonalou přesností odhalit každou šmouhu na oknech. Od vánočního úklidu neuteklo tolik času, ale prach a déšť odvedly svojí práci a výhled do probouzející se přírody dokáží špinavá okna dost zkazit. K jaru chtě nechtě patří velký úklid a mytí oken jakbysmet.

Hadr, stěrka, ocet, noviny

Nezbývá než si naplánovat pracovní sobotu a vybavit se klasickým arzenálem. Každá domácnost má svůj zaběhnutý postup, někdo používá jar a Okenu tak, jako naše maminky. Někdo dává přednost prostředkům šetrným k životnímu prostředí, někdo se drží klasického octa. Konec konců vinný ocet funguje jako přírodní dezinfekce, při práci se nemusíte bát ani o pokožku rukou ani nepříjemného zápachu. Ocet rozpustí nečistoty i mastné otisky rukou a pomůže k vysokému lesku.

I leštění podléhá rodinné tradici. Nejčastěji jsou používané zmačkané noviny, svou práci odvedou i savé jednorázové papírové utěrky nebo toaletní papír, výborný efekt předvede i mikrovláknová utěrka. Mikrovláknové utěrky dokáží stejně jako noviny pohltit přebytečnou vodu a čistící prostředky, navíc při leštění nepouští vlákna. Okna jsou dokonale lesklá během chvíle a bez zbytečných drobných „chlupatých“ stop.

Jak správně čistit žaluzie

Žaluzie vás mohou při mytí oken docela potrápit a zbrzdit. Jemné lamely jsou dokonalými lapači prachu a tak je dobré jim jednou za čas věnovat dostatečnou pozornost. Na čištění stačí mikrovláknová utěrka a běžný saponát, využít můžete i speciálně tvarovanou houbičku. Pak už nezbývá než žaluzie zatáhnout a pečlivě stírat zprava doleva a zpět. S jednou hotovou stranou je pak třeba žaluzie otočit o 180 stupňů a stejně pečlivě ošetřit i rub. Žaluzie se samozřejmě myjí jako první, stíráním lamel byste si znovu přidělali práci a znovu umazali už jednou čištěné sklo.

Raději volný víkend?

A co pro jednou mytí oken vynechat. Respektive, co by se stalo, kdybyste si na mytí oken pozvali úklidovku? Stalo by se tolik? Profesionální firma umyje okna i stínící techniku stejnými prostředky jako vy. Přizpůsobí se vašemu času. Vás pak může těšit už hotový výsledek a krásný výhled z oken bez jediné šmouhy a skvrny. Konec konců úklidovku můžete zapojit i do dalších jarních povinností, vycíděná koupelna, dokonale čistá kuchyně nebo koberce a čalounění ve svěžích barvách po čištění extraktorem? To vše se dá zařídit jediným telefonátem. Místo jarního úklidu si prostě letos naplánujte volno. Na pohodlí se zvyká dobře.

A pokud se vám nic z tohoto nechce řešit, objednejte si naši úklidovou firmu. Stačí vyplnit formulář níže.

 
 
 

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA - ÚKLID

Odešlete nezávaznou poptávku pro zjištění ceny.

Prosíme, uveďte následující důležité informace.

Byty, rodinné domy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Typ úklidu (klasik/general) + činnosti navíc (doplňkové služby).
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.

Kanceláře, kancelářské prostory, firmy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Počet pater, místností, stolů, WC, kuchyněk - popis objektu.
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.
  • Preferovaný čas úklidu.

Objednávky přijímáme

Pondělí až pátek 8 - 18 hod.
Mob.:+420 725 971 256

info(zavináč)uklidmi(tečka)cz

Sídlo firmy

Ukliďmi.cz
Jankovcova 1566/2b
170 00 Praha 7

Fakturační údaje

Michal Anýž
Třebešovská 2254/105
193 00 Praha 9
Horní Počernice

Číslo učtu : 772772772
Kód Banky : 0600
IBAN: CZ73 0600 0000 0007 7277 2772
BIC ( SWIFT ): AGBACZPP

 

IČ: 69528608
DIČ: CZ8008140261

zavolejte nám
Odesláním tohoto formuláře beru na vědomí, že pro vyřízení poptávky jsou zpracovávány výše uvedené identifikační (jméno a příjmení) a kontaktní osobní údaje (telefonní a e-mailový kontakt), jejich poskytnutí je dobrovolné, bez nich by však nebylo možné zaslat naší cenovou nabídku a posléze uzavřít smlouvu.

Více o zpracování osobních údajů naleznete v informaci o zpracování osobních údajů dostupné na webových stránkách v části GDPR.