Napište nám
+420 725 971 256
Dezinfekce proti koronaviru
HOT LINE DEZINFEKCE
725 971 256
(Po-Ne)

Čeká vás jarní mytí oken? Dáte na babské rady nebo najmete profesionální firmu?

První jarní sluníčko dokáže s dokonalou přesností odhalit každou šmouhu na oknech. Od vánočního úklidu neuteklo tolik času, ale prach a déšť odvedly svojí práci a výhled do probouzející se přírody dokáží špinavá okna dost zkazit. K jaru chtě nechtě patří velký úklid a mytí oken jakbysmet.

Hadr, stěrka, ocet, noviny

Nezbývá než si naplánovat pracovní sobotu a vybavit se klasickým arzenálem. Každá domácnost má svůj zaběhnutý postup, někdo používá jar a Okenu tak, jako naše maminky. Někdo dává přednost prostředkům šetrným k životnímu prostředí, někdo se drží klasického octa. Konec konců vinný ocet funguje jako přírodní dezinfekce, při práci se nemusíte bát ani o pokožku rukou ani nepříjemného zápachu. Ocet rozpustí nečistoty i mastné otisky rukou a pomůže k vysokému lesku.

I leštění podléhá rodinné tradici. Nejčastěji jsou používané zmačkané noviny, svou práci odvedou i savé jednorázové papírové utěrky nebo toaletní papír, výborný efekt předvede i mikrovláknová utěrka. Mikrovláknové utěrky dokáží stejně jako noviny pohltit přebytečnou vodu a čistící prostředky, navíc při leštění nepouští vlákna. Okna jsou dokonale lesklá během chvíle a bez zbytečných drobných „chlupatých“ stop.

Jak správně čistit žaluzie

Žaluzie vás mohou při mytí oken docela potrápit a zbrzdit. Jemné lamely jsou dokonalými lapači prachu a tak je dobré jim jednou za čas věnovat dostatečnou pozornost. Na čištění stačí mikrovláknová utěrka a běžný saponát, využít můžete i speciálně tvarovanou houbičku. Pak už nezbývá než žaluzie zatáhnout a pečlivě stírat zprava doleva a zpět. S jednou hotovou stranou je pak třeba žaluzie otočit o 180 stupňů a stejně pečlivě ošetřit i rub. Žaluzie se samozřejmě myjí jako první, stíráním lamel byste si znovu přidělali práci a znovu umazali už jednou čištěné sklo.

Raději volný víkend?

A co pro jednou mytí oken vynechat. Respektive, co by se stalo, kdybyste si na mytí oken pozvali úklidovku? Stalo by se tolik? Profesionální firma umyje okna i stínící techniku stejnými prostředky jako vy. Přizpůsobí se vašemu času. Vás pak může těšit už hotový výsledek a krásný výhled z oken bez jediné šmouhy a skvrny. Konec konců úklidovku můžete zapojit i do dalších jarních povinností, vycíděná koupelna, dokonale čistá kuchyně nebo koberce a čalounění ve svěžích barvách po čištění extraktorem? To vše se dá zařídit jediným telefonátem. Místo jarního úklidu si prostě letos naplánujte volno. Na pohodlí se zvyká dobře.

A pokud se vám nic z tohoto nechce řešit, objednejte si naši úklidovou firmu. Stačí vyplnit formulář níže.

 
 
 

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA - ÚKLID

Odešlete nezávaznou poptávku pro zjištění ceny.
Prosíme, uveďte následující důležité informace.

Byty, rodinné domy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Typ úklidu (klasik/general) + činnosti navíc (doplňkové služby).
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.
  • Preferovaný čas úklidu.

Kanceláře, kancelářské prostory, firmy

  • Počet pater, místností, stolů, WC, kuchyněk - popis objektu. Vepište prosím do poznámky.
zavolejte nám
Odesláním tohoto formuláře beru na vědomí, že pro vyřízení poptávky jsou zpracovávány výše uvedené identifikační (jméno a příjmení) a kontaktní osobní údaje (telefonní a e-mailový kontakt), jejich poskytnutí je dobrovolné, bez nich by však nebylo možné zaslat naší cenovou nabídku a posléze uzavřít smlouvu.

Více o zpracování osobních údajů naleznete v informaci o zpracování osobních údajů dostupné na webových stránkách v části GDPR.