Napište nám
+420 725 971 256
Dezinfekce proti koronaviru
HOT LINE DEZINFEKCE
725 971 256
(Po-Ne)

Jak zbavit domácnost chlupů od domácích mazlíčků?

Určitě nedáte na svého psa nebo kočku dopustit. Vlastní mazlíček už jen svou přítomností přináší velkou dávku radosti, je středem neustálého zájmu a automaticky se ihned stane plnohodnotným členem rodiny. To, co je s chlupatým mazlíčkem bohužel neodmyslitelně spojené, jsou také zvýšené nároky na péči a nároky na úklid. Chtě nechtě, zvířecí srst se se sezonou obměňuje a pokud chcete udržet čalounění, koberce i svůj šatník v dobrém stavu, budete se muset naučit pár triků.

Obyčejná lepící páska? I ta se může hodit

Černé džíny nebo tmavé tričko jsou přímou kontraindikací pro život v domácnosti s chlupatým mazlíčkem. Před novým převlékáním těsně před ochodem z domu vás však může zachránit obyčejná páska. Stačí si omotat proužek pásky kolem spojených konečků prstů lepící částí ven a posbírat zachycené chlupy. Na stejném principu jsou vyráběné speciální válečky, kterými můžete jednoduše zbavit chlupy ulpívající na gauči nebo křesle. Lepící vrstvu s nachytanými chlupy jednoduše po použití strhnete a odhalíte tak zásobu nové. Pro pečlivý úklid celého bytu vám však ani celá rolička pásky stačit nebude.

Vsaďte na efektivní moderní techniku

Krátká srst se dokáže zapíchnout hluboko do vláken čalounění i koberce a s každým pohybem hlavice vysavače jen vykoukne o kousek dál. Výrobci nabízí chovatelům běžné sáčkové i cyklonové vysavače doplněné speciální rotační hlavicí. Kartáč se rychle otáčí a dokáže uvolnit zabodnuté chlupy, které pak silný vysavač pohltí.

Nejlepší výsledek však předvede vysavač s funkcí mokrého vysávání. Extraktor žene z nádobky vodu s čistícím prostředkem pod vysokým tlakem přímo na vlákna, proud vody uvolní prach i jiné pevné nečistoty a silný motor pak vše okamžitě vysaje do odpadní nádržky. Po takovém zásahu se potahovým látkám i kobercům nejen vrací barva, ale společně s chlupy odstraníte i různé stopy ťapek, zbytků jídla nebo jiné biologické skvrny. Výhodou čištění je šetrnost vůči materiálům, a i ani vy nemusíte čekat na proschnutí plochy, abyste si mohli znovu sednout na gauč nebo přejít pokojem.

Nenechte se otrávit a nemarněte čas nekonečným úklidem

Zákon schválnosti často spojuje milovníky černé módy s bílým psem nebo naopak. Na světlém gauči se mimořádně dobře vyjímá černá kočka. S pořízením nového zvířecího kamaráda nemusíte počítat s investicí do speciálních vysavačů ani se připravit na věčný boj s chlupy. Ani nemusíte definitivně oželet estetický vzhled bytu. Zběžný úklid zvládnete dobře s kvalitním vysavačem a na výjimečný pečlivý můžete domluvit návštěvu úklidové služby. Profesionální firma disponuje technikou, čistícími prostředky i časem. Nemusíte rušit víkendové plány, složitě si půjčovat extraktor a zápasit s koberci. Vezměte radši svého psího společníka na příjemnou procházku a vraťte se do dokonale uklizeného bytu.

 

Pokud na to nemáte čas anebo ani chuť, můžete zavolat a objednat úklidovou firmu, která to vše udělá za vás. Uklidí domácnost, byt, dům či kancelář.

Stačí vyplnit a odeslat formulář níže.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA - ÚKLID

Odešlete nezávaznou poptávku pro zjištění ceny.

Prosíme, uveďte následující důležité informace.

Byty, rodinné domy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Typ úklidu (klasik/general) + činnosti navíc (doplňkové služby).
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.

Kanceláře, kancelářské prostory, firmy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Počet pater, místností, stolů, WC, kuchyněk - popis objektu.
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.
  • Preferovaný čas úklidu.

Objednávky přijímáme

Pondělí až pátek 8 - 18 hod.
Mob.: +420 725 971 256

info(zavináč)uklidmi(tečka)cz

Sídlo firmy

Ukliďmi.cz
Jankovcova 1566/2b
170 00 Praha 7

Fakturační údaje

Michal Anýž
Třebešovská 2254/105
193 00 Praha 9
Horní Počernice

Číslo učtu : 772772772
Kód Banky : 0600
IBAN: CZ73 0600 0000 0007 7277 2772
BIC ( SWIFT ): AGBACZPP

 

IČ: 69528608
DIČ: CZ8008140261

zavolejte nám
Odesláním tohoto formuláře beru na vědomí, že pro vyřízení poptávky jsou zpracovávány výše uvedené identifikační (jméno a příjmení) a kontaktní osobní údaje (telefonní a e-mailový kontakt), jejich poskytnutí je dobrovolné, bez nich by však nebylo možné zaslat naší cenovou nabídku a posléze uzavřít smlouvu.

Více o zpracování osobních údajů naleznete v informaci o zpracování osobních údajů dostupné na webových stránkách v části GDPR.