Napište nám
+420 725 971 256
Dezinfekce proti koronaviru
HOT LINE DEZINFEKCE
725 971 256
(Po-Ne)

Jak vyřešit úklid firmy? 

Máte na starosti běh celé firmy a často pocit, že se bez vás neobejde ani výměna nového balíku papíru ve společné tiskárně? Musíte řešit rozsáhlou agendu, mluvit s mnoha lidmi denně, kontrolovat delegované úkoly, a především zajistit kvalitní pracovní prostředí? Pak velmi pravděpodobně a často řešíte úroveň úklidu kanceláří, sdílených zasedacích místností, ale také kuchyňky nebo toalet. Vaším úkolem však není navýšit rozpočet a zajistit zvláštní pracovní sílu, nakoupit úklidové stroje a prostředky. Můžete využít efektivní spolupráci s profesionální úklidovou službou.

První dojem hraje důležitou roli

Zkuste si představit vstup do prostor vaší firmy. Jak na vás bude působit? Udělá dobrý dojem perfektně čistým interiérem, svěžestí a čistotou? Vaši obchodní partneři, dodavatelé, ale i budoucí zaměstnanci si o vás začnou vytvářet obrázek už ve dveřích. Právě proto byste měli klást zvláštní důraz na dokonalý stav prostor, kterými své hosty budete provázet. V žádném případě nemusíte procházet firmou s leštěnkou a mikrovláknovou utěrkou. Úklidová firma zajistí rozsah práce i frekvenci docházky tak, aby vyhověla konkrétním nárokům.

Její docházku můžete dokonce upravit podle ročního období, v častých podzimních přeprškách dohodnete častější služby, v době suchého horkého léta čas mezi jednotlivým úklidem úměrně prodloužíte. Úklidovka za všech okolností udrží prostory firmy na reprezentativní úrovni. Odstraní otisku rukou, čistí skleněné plochy dělících stěn, posuvných dveří, stírá prach z nábytku i kancelářské techniky.

Příjemné prostředí a dokonalá čistota

Profesionální úklidová firma může nabídnout i jednorázové hloubkové čištění koberců a potahů. Má k dispozici nejen dostatečnou pracovní sílu, ale také příslušné profesionální vybavení. V podlahových krytinách i nábytku oživí původní barvy a strukturu vláken a interiér osvěží.

Pravidelný úklid rozhoduje také o dobrém pocitu zaměstnanců. Ke komfortnímu zázemí patří samozřejmě dokonale čisté toalety a přístup do čisté kuchyňky. Firma se postará o snesení, mytí a úklid veškerého použitého nádobí, čištění ledničky, mikrovlnné trouby nebo kávovaru.

Kolegové ocení otřené desky stolů, vyluxovanou a setřenou podlahu i šmouhami nerušený výhled z oken. Příjemné prostředí pomáhá udržovat firemní kulturu, dobře působí psychicky a samozřejmě podporuje i efektivitu práce.

Ušetříte čas, náklady i starosti

Úklidová firma se postará o dokonalý úklid bez nutných připomínek. O kvalitě odvedené práce paradoxně přesvědčí pocit, že je všechno čisté a svěží tak nějak „samo“. Čas úklidu firmy nejčastěji směřují k brzkým ranním hodinám těsně před příchodem zaměstnanců nebo naopak v pokročilé části dne, podvečer. Připravte sobě i svým kolegům příjemné zázemí a podpořte jejich pracovní výkony. Za reprezentativním vzhledem nemusí stát vysoké náklady ani složitá logistika.

 

 

Zajistíme vám kompletní úklidové služby níže:

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA - ÚKLID

Odešlete nezávaznou poptávku pro zjištění ceny.
Prosíme, uveďte následující důležité informace.

Byty, rodinné domy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Typ úklidu (klasik/general) + činnosti navíc (doplňkové služby).
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.
  • Preferovaný čas úklidu.

Kanceláře, kancelářské prostory, firmy

  • Počet pater, místností, stolů, WC, kuchyněk - popis objektu. Vepište prosím do poznámky.
zavolejte nám
Odesláním tohoto formuláře beru na vědomí, že pro vyřízení poptávky jsou zpracovávány výše uvedené identifikační (jméno a příjmení) a kontaktní osobní údaje (telefonní a e-mailový kontakt), jejich poskytnutí je dobrovolné, bez nich by však nebylo možné zaslat naší cenovou nabídku a posléze uzavřít smlouvu.

Více o zpracování osobních údajů naleznete v informaci o zpracování osobních údajů dostupné na webových stránkách v části GDPR.