Napište nám
+420 725 971 256
Dezinfekce proti koronaviru
HOT LINE DEZINFEKCE
725 971 256
(Po-Ne)

Kdy si najmout úklidovou firmu na úklid kanceláří?

Nepodceňujte první dojem, vzhled interiéru i jeho stav je především vaší vizitkou, která o vás mnohé vypoví obchodním partnerům i klientům. Stejně důležitý je dopad, který má upravené prostředí na vás samotné i vaše zaměstnance. Uklizené prostory a hygiena dodržená na vysoké úrovni nejen ve společných prostorech, ale i na toaletách a kuchyňce, přináší větší komfort a spokojenost.

Pravidelná služba

Prostory kanceláří je možné rozdělit do několika úrovní, podle nároků. Nejvíce namáhané na údržbu jsou vždy vstupní prostory, zejména pokud spojují venkovní prostředí a interiér. Deštivé nebo jiné nepříznivé počasí přináší nečistoty, interiér je prašný a s frekventovaným pohybem lidí přibývají i další stopy, nebo otisky rukou. Běžná pracovní místa postačí řešit pravidelným luxováním nebo stíráním podlahových krytin, setřením prachu z nábytku a kancelářské techniky. Společná kuchyňka a toalety pak kladou opět vysoké nároky na zajištění vysoké hygienické úrovně. Přímo na pracovišti si jistě dokáže každý udržet pořádek, ale i při sebelepší kázni budete muset zajistit úklidovou techniku, alespoň vysavač a mop, myčku na nádobí a čistící prostředky. Přiděláte si starosti s úložným prostorem, a navíc i najmutím pracovní síly, samozřejmě tím i trvale zvýšíte provozní náklady. Velmi jednoduchým a úsporným řešením je přitom oslovení externí profesionální úklidové firmy. Může flexibilně zajistit pravidelný úklid ve vymezeném čase i rozsahu.

 

úklidový vozík

 

Velký úklid – mytí oken, špatně dostupných míst

Pomocné síly nabízí profesionální úklid také v situaci, kdy řešíte nastěhování do nových prostor. Firma má k dispozici speciální úklidové stroje, dokáže zajistit hloubkové čištění koberců, ale také potahů a čalounění. V rámci pravidelné údržby můžete objednat mytí oken, prosklených stěn, nebo jednorázový úklid i špatně dostupných prostor, svítidel nebo vybavení, například v kancelářích s vysokými stropy. Důležitou součástí přípravy nového pracoviště je také úklid po rekonstrukci.

Vaše kanceláře nebo i provozovny si zachovají perfektní vzhled a budou vás reprezentovat pouze pravidelnou údržbou a péči. Nemusíte najímat vlastní síly ani hledat úklidové vybavení. Profesionální firma plně vyhoví rozsahem práce, přizpůsobí se časové náročnosti i frekvenci požadovaného úklidu. Stejně tak plně respektuje vámi preferovaný postup nebo čistící prostředky. Úklidová služba plně vyhoví i náročným uživatelům a udrží celý komplex v dokonalém stavu. Vás nebude úklid stát delší čas než zadání objednávky. Samozřejmostí, která se pevně váže s nabízenými službami, je také naprostá diskrétnost.

 

profesionální úklid kanceláře

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA - ÚKLID

Odešlete nezávaznou poptávku pro zjištění ceny.

Prosíme, uveďte následující důležité informace.

Byty, rodinné domy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Typ úklidu (klasik/general) + činnosti navíc (doplňkové služby).
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.

Kanceláře, kancelářské prostory, firmy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Počet pater, místností, stolů, WC, kuchyněk - popis objektu.
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.
  • Preferovaný čas úklidu.

Objednávky přijímáme

Pondělí až pátek 8 - 18 hod.
Mob.: +420 725 971 256

info(zavináč)uklidmi(tečka)cz

Sídlo firmy

Ukliďmi.cz
Jankovcova 1566/2b
170 00 Praha 7

Fakturační údaje

Michal Anýž
Třebešovská 2254/105
193 00 Praha 9
Horní Počernice

Číslo učtu : 772772772
Kód Banky : 0600
IBAN: CZ73 0600 0000 0007 7277 2772
BIC ( SWIFT ): AGBACZPP

 

IČ: 69528608
DIČ: CZ8008140261

zavolejte nám
Odesláním tohoto formuláře beru na vědomí, že pro vyřízení poptávky jsou zpracovávány výše uvedené identifikační (jméno a příjmení) a kontaktní osobní údaje (telefonní a e-mailový kontakt), jejich poskytnutí je dobrovolné, bez nich by však nebylo možné zaslat naší cenovou nabídku a posléze uzavřít smlouvu.

Více o zpracování osobních údajů naleznete v informaci o zpracování osobních údajů dostupné na webových stránkách v části GDPR.