Napište nám
Objednávka
Dezinfekce proti koronaviru
HOT LINE DEZINFEKCE
725 971 256
(Po-Ne)
Fungujeme bez omezení Dezinfekce provádíme do 24 h

Naše společnost si vyhrazuje právo odmítnout objednanou službu lidem, firmám či institucím, jenž jsou v souvislosti s COVID-19 v karanténě či je u nich potvrzena nákaza virem COVID-19. Objednáním úklidové či pomocné služby prohlašujete, že v místě výkonu objednané služby, ani v jeho bezprostředním okolí nejsou známy žádné případy COVID-19, a to ani ve stavu karantény či podezření. Dále se zavazujete až 14 dní zpětně nás o případné změně ohledně rozšíření či nákazy COVID-19, a s tím spojené karanténě informovat. V případě zatajení této skutečnosti budou vůči Vaší osobě či společnosti učiněny právní kroky pro náhradu případné škody, která by Vaším jednáním byla způsobena naší společnosti.

Děkujeme za pochopení, Ukliďmi.

Kdy si najmout úklidovou firmu na úklid kanceláří?

Nepodceňujte první dojem, vzhled interiéru i jeho stav je především vaší vizitkou, která o vás mnohé vypoví obchodním partnerům i klientům. Stejně důležitý je dopad, který má upravené prostředí na vás samotné i vaše zaměstnance. Uklizené prostory a hygiena dodržená na vysoké úrovni nejen ve společných prostorech, ale i na toaletách a kuchyňce, přináší větší komfort a spokojenost.

Pravidelná služba

Prostory kanceláří je možné rozdělit do několika úrovní, podle nároků. Nejvíce namáhané na údržbu jsou vždy vstupní prostory, zejména pokud spojují venkovní prostředí a interiér. Deštivé nebo jiné nepříznivé počasí přináší nečistoty, interiér je prašný a s frekventovaným pohybem lidí přibývají i další stopy, nebo otisky rukou. Běžná pracovní místa postačí řešit pravidelným luxováním nebo stíráním podlahových krytin, setřením prachu z nábytku a kancelářské techniky. Společná kuchyňka a toalety pak kladou opět vysoké nároky na zajištění vysoké hygienické úrovně. Přímo na pracovišti si jistě dokáže každý udržet pořádek, ale i při sebelepší kázni budete muset zajistit úklidovou techniku, alespoň vysavač a mop, myčku na nádobí a čistící prostředky. Přiděláte si starosti s úložným prostorem, a navíc i najmutím pracovní síly, samozřejmě tím i trvale zvýšíte provozní náklady. Velmi jednoduchým a úsporným řešením je přitom oslovení externí profesionální úklidové firmy. Může flexibilně zajistit pravidelný úklid ve vymezeném čase i rozsahu.

 

úklidový vozík

 

Velký úklid – mytí oken, špatně dostupných míst

Pomocné síly nabízí profesionální úklid také v situaci, kdy řešíte nastěhování do nových prostor. Firma má k dispozici speciální úklidové stroje, dokáže zajistit hloubkové čištění koberců, ale také potahů a čalounění. V rámci pravidelné údržby můžete objednat mytí oken, prosklených stěn, nebo jednorázový úklid i špatně dostupných prostor, svítidel nebo vybavení, například v kancelářích s vysokými stropy. Důležitou součástí přípravy nového pracoviště je také úklid po rekonstrukci.

Vaše kanceláře nebo i provozovny si zachovají perfektní vzhled a budou vás reprezentovat pouze pravidelnou údržbou a péči. Nemusíte najímat vlastní síly ani hledat úklidové vybavení. Profesionální firma plně vyhoví rozsahem práce, přizpůsobí se časové náročnosti i frekvenci požadovaného úklidu. Stejně tak plně respektuje vámi preferovaný postup nebo čistící prostředky. Úklidová služba plně vyhoví i náročným uživatelům a udrží celý komplex v dokonalém stavu. Vás nebude úklid stát delší čas než zadání objednávky. Samozřejmostí, která se pevně váže s nabízenými službami, je také naprostá diskrétnost.

 

profesionální úklid kanceláře

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA - ÚKLID

Odešlete nezávaznou poptávku pro zjištění ceny.

Prosíme, uveďte následující důležité informace.

Byty, rodinné domy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Typ úklidu (klasik/general) + činnosti navíc (doplňkové služby).
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.

Kanceláře, kancelářské prostory, firmy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Počet pater, místností, stolů, WC, kuchyněk - popis objektu.
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.
  • Preferovaný čas úklidu.

Objednávky přijímáme

Pondělí až pátek 8 - 18 hod.
Mob.:+420 725 971 256

info(zavináč)uklidmi(tečka)cz

Sídlo firmy

Ukliďmi.cz
Jankovcova 1566/2b
170 00 Praha 7

Fakturační údaje

Michal Anýž
Třebešovská 2254/105
193 00 Praha 9
Horní Počernice

Číslo učtu : 772772772
Kód Banky : 0600
IBAN: CZ73 0600 0000 0007 7277 2772
BIC ( SWIFT ): AGBACZPP

 

IČ: 69528608
DIČ: CZ8008140261

zavolejte nám
Odesláním tohoto formuláře beru na vědomí, že pro vyřízení poptávky jsou zpracovávány výše uvedené identifikační (jméno a příjmení) a kontaktní osobní údaje (telefonní a e-mailový kontakt), jejich poskytnutí je dobrovolné, bez nich by však nebylo možné zaslat naší cenovou nabídku a posléze uzavřít smlouvu.

Více o zpracování osobních údajů naleznete v informaci o zpracování osobních údajů dostupné na webových stránkách v části GDPR.