Napište nám
+420 725 971 256
Dezinfekce proti koronaviru
HOT LINE DEZINFEKCE
725 971 256
(Po-Ne)

Úklid bytu je důležitý nejen kvůli hygieně. Výrazně ovlivňuje i naši psychiku

Představte si onu dokonalou chvíli, kdy se poprvé zaboříte do čerstvě povlečených peřin. Slastně se propadáte do svěží čisté vůně, uvolníte se, vznášíte a prostě si tu chvíli dokonale užíváte. Velmi podobně na vás zapůsobí i vstup do uklizeného obýváku, nebo kanceláře. Dokonale čistá okna propouští víc světla, místnost se zdá vzdušnější a jasnější. Poklizené poličky vám na první pohled dají perfektní přehled, nemusíte hledat ani se probírat dávno odleženými kousky. Čisté a poklizené prostředí vám přidá dobrou náladu a energii, a to kdekoliv.

Odkládané povinnosti, nepohodlí a chaos

V běžném denním shonu si ani nevšimnete, co všechno vám projde rukama. Není se co divit, že se na pracovním stole potkají klíče, doklady, faktury, nákupní seznam, došlá pošta, a řada dalších střípků. Pak stačí vyhrocená chvíle, nemůžete najít jednu jedinou položku, a nálada se přehoupne ve vyhrocený konflikt s první osobou, která se vám připlete do cesty.

Udržet si pořádek kolem sebe vám pomůže předejít zmatkům, i ve spěchu budete mít vždy jistotu, že žádaný předmět hned najdete. Zkuste jednou za čas opravdu pečlivě projít všechny poličky, šuplíky a skříně. Zbavte se věcí, které se vám jen hromadí, nepřináší vám radost ani užitek. S uklizeným bytem si uklidíte svým způsobem i v sobě.

Odměnou vám bude pocit lehkosti, společně se starými věcmi se zbavíte i zátěže psychické. Za úklid vás odmění pohled na krásné a upravené okolí, i pocit z dobře odvedené práce.

Naučte se uklízet pravidelně, a zapojte i děti

Pokud žijete v domácnosti společně s dětmi, pak vám úklid může připadat jako nejméně efektivní a trvanlivá aktivita. Kolem vás se neustále hromadí hračky, oblečení, u starších dětí i části školní výbavy. Nedejte se a vytrvejte. A naučte základní dobré návyky i své děti. K pořádku a samostatnosti veďte děti už od nejmenšího věku a snažte se najít postupy nebo upravit úložné prostory tak, aby děti co nejlépe uklízení zvládly. Nejmenším se bude snadno uklízet hora plyšových zvířátek do truhly nebo bedny. Předškolní děti už zvládnout udržet pořádek i v knihovničce. Školní děti se společně s organizací příprav do školy naučí i mít své věci na správných místech a třeba i oddělovat volný čas od času k plnění povinností. I drobná pomoc s úklidem vám ušetří energii a přidá dobrý pocit.

Nebuďte zbyteční puntičkáři

Vyvětraný vzduch, utřený prach, vysátá nebo vytřená podlaha, to vše se dá zvládnout v řádech desítek minut. Otřené obklady a pracovní desky v kuchyni, umytá vana a baterie v koupelně. Víc není třeba, nezapomínejte, že sebelépe uklizený byt nenahradí pocit pohody a vřelosti. Jednou za čas si udělejte čas na generální úklid, naučte se běžný pořádek zběžně udržovat, nejdůležitější je však zázemí klidu. Místo velkého gruntování si najděte čas na deskovou hru, příjemný večer u filmu nebo procházku. Ta vám prospěje ještě víc, konec konců, na velký jarní nebo předvánoční úklid si můžete klidně pozvat profesionální úklidovou firmu. Ušetříte několik hodin času a spoustu námahy, a přitom vás pohled na dokonale uklizený byt potěší jako byste se o něj zasloužili osobně. Profesionální úklidové služby vám ušetří nervy, čas i peníze.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA - ÚKLID

Odešlete nezávaznou poptávku pro zjištění ceny.
Prosíme, uveďte následující důležité informace.

Byty, rodinné domy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Typ úklidu (klasik/general) + činnosti navíc (doplňkové služby).
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.
  • Preferovaný čas úklidu.

Kanceláře, kancelářské prostory, firmy

  • Počet pater, místností, stolů, WC, kuchyněk - popis objektu. Vepište prosím do poznámky.
zavolejte nám
Odesláním tohoto formuláře beru na vědomí, že pro vyřízení poptávky jsou zpracovávány výše uvedené identifikační (jméno a příjmení) a kontaktní osobní údaje (telefonní a e-mailový kontakt), jejich poskytnutí je dobrovolné, bez nich by však nebylo možné zaslat naší cenovou nabídku a posléze uzavřít smlouvu.

Více o zpracování osobních údajů naleznete v informaci o zpracování osobních údajů dostupné na webových stránkách v části GDPR.