Napište nám
Objednávka
Dezinfekce proti koronaviru
HOT LINE DEZINFEKCE
725 971 256
(Po-Ne)
Fungujeme bez omezení Dezinfekce provádíme do 24 h

Naše společnost si vyhrazuje právo odmítnout objednanou službu lidem, firmám či institucím, jenž jsou v souvislosti s COVID-19 v karanténě či je u nich potvrzena nákaza virem COVID-19. Objednáním úklidové či pomocné služby prohlašujete, že v místě výkonu objednané služby, ani v jeho bezprostředním okolí nejsou známy žádné případy COVID-19, a to ani ve stavu karantény či podezření. Dále se zavazujete až 14 dní zpětně nás o případné změně ohledně rozšíření či nákazy COVID-19, a s tím spojené karanténě informovat. V případě zatajení této skutečnosti budou vůči Vaší osobě či společnosti učiněny právní kroky pro náhradu případné škody, která by Vaším jednáním byla způsobena naší společnosti.

Děkujeme za pochopení, Ukliďmi.

Úklid bytů v době koronaviru

Současná situace v mnohém změnila zaběhnutý režim každé rodiny. K návalu běžných pracovních i domácích povinností se přidává starost o školní výuku, je třeba myslet na přípravu oběda, zajistit přiměřenou zábavu pro děti i během odpoledne. Chybí nám společenský kontakt a přibývá závazků. Důležité profese, které i v náročném režimu stále dochází do zaměstnání, se potýkají s ještě větším nedostatkem času. Nikdo není superhrdina a není třeba splnit všechny položky do puntíku. Nechte si pomoc, šetřete energii a věnujte ji svým nejbližším nebo sami sobě. Úklid domácnosti za vás může jednoduše převzít profesionální firma.

Když jde o víc, než jen o vyleštěné obklady

Zběžný rychlý úklid bytu bohatě vystačí, hračky můžete posbírat s dětmi, vyluxovat nebo vytřít podlahy a zbavit parapety nebo poličku prachu. Hloubkový úklid však můžete s klidem přenechat úklidové firmě. Stejně byste těžko hledali dost času mezi prací, kontrolou úkolů anebo zaměstnáváním mladších dětí.

Úklidovka bude postupovat přesně podle vašeho zadání, bude plně respektovat vámi používané čistící prostředky i postupy. Postará se o pečlivý úklid koupelny, čištění obkladů, baterií, vany i sprchového koutu. V kuchyni vyčistí spotřebiče a veškeré pracovní nebo odkládací plochy. Můžete si ulevit i objednáním mytí oken a čištění stínící techniky. Pokud vám záleží na hloubkovém jarním úklidu, můžete využít i čištění koberců a čalounění. Úklidová firma má k dispozici speciální techniku a věnuje plnou pozornost i čas úklidu. Na rozdíl od vás nemusí současně řešit několik úkolů. S výsledkem tak můžete být maximálně spokojeni, a navíc k dokonale uklizenému bytu bude stačit zlomek času, tedy se nemusíte bát, že za své pohodlí zaplatíte příliš vysokou částku.

Bezpečné prostředí pro celou rodinu

V době přísných preventivních opatření je doporučené bohužel omezit především návštěvy u starších lidí. Svým rodičům nebo blízkým můžete nabídnout mimořádně efektivní a praktickou pomoc. Zůstaňte spolu v bezpečném kontaktu na dálku, a přitom pomozte udržet domácnost v důstojném stavu. Úklidová firma může docházet do bytu nebo domu a pomoci zvládnout v přechodné době s běžným úklidem. Setření podlah, luxování, utření prachu nebo i mytí oken může být zbytečnou námahu. Pobyt v uzavřeném prostoru je psychicky náročný. Čistota a svěžest může významně umírnit špatnou náladu a povzbudí.

Ulevte si a udělejte čas na sebe. Nemusíte zvažovat kompromisy ani se hnát za příliš vysokými cíli. Relaxujte a dopřejte si pohled na krásně uklizený byt bez vaší námahy. Úklidové firmy se flexibilně přizpůsobí časem i rozsahem práce. Navíc mohou nově nabídnout i odbornou plošnou dezinfekci bytů. Pokud máte pochybnosti nebo vaše rodina byla v kontaktu s nákazou, můžete využít příležitost a udělat pro bezpečí a klid své rodiny to nejlepší.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA - ÚKLID A PLOŠNÁ DEZINFEKCE

Odešlete nezávaznou poptávku pro zjištění ceny.

Prosíme, uveďte následující důležité informace.

Byty, rodinné domy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Typ úklidu (klasik/general) + činnosti navíc (doplňkové služby).
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.

Kanceláře, kancelářské prostory, firmy

  • Adresa, výměra v m2.
  • Počet pater, místností, stolů, WC, kuchyněk - popis objektu.
  • Čistící prostředky a vybavení - vlastní/naše.
  • Preferovaný čas úklidu.

Objednávky přijímáme

Pondělí až pátek 8 - 18 hod.
Mob.:+420 720 032 301
info(zavináč)uklidmi(tečka)cz
  HOT LINE DEZINFEKCE 725 971 256 (Po-Ne)

Sídlo firmy

Ukliďmi.cz
Koněvova 2660/141
130 00 Praha 3

Fakturační údaje

Michal Anýž
Třebešovská 2254/105
193 00 Praha 9
Horní Počernice

Číslo učtu : 772772772
Kód Banky : 0600
IBAN: CZ73 0600 0000 0007 7277 2772
BIC ( SWIFT ): AGBACZPP

 

IČ: 69528608
DIČ: CZ8008140261

zavolejte nám
Odesláním tohoto formuláře beru na vědomí, že pro vyřízení poptávky jsou zpracovávány výše uvedené identifikační (jméno a příjmení) a kontaktní osobní údaje (telefonní a e-mailový kontakt), jejich poskytnutí je dobrovolné, bez nich by však nebylo možné zaslat naší cenovou nabídku a posléze uzavřít smlouvu.

Více o zpracování osobních údajů naleznete v informaci o zpracování osobních údajů dostupné na webových stránkách v části GDPR.